Onkyo TX-SR577 - potrzebny elektronik

Zaczęty przez a.marcin, Czerwiec 18, 2020, 15:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

a.marcin

Cześć,

Mam od blisko 10 lat ampli Onkyo TX-SR577 https://www.eic.com.pl/pl/News/Aktualnosci/2010-03-17,TX-SR577__Produkt_roku_2009_-_Wybor_Czytelnikow_i_Wybor_Redakcji__w_Kinie_Domowym i nagle przestał działać, tzn. nie włącza się a raczej nie całkiem, włącza się - słychać przekaźnik jak pstryka ale wyświetlacz nic nie wyświetla i dźwięku brak, co ciekawe jak się wybierze funkcję drugiego pomieszczenia na amplitunerze to pojawia się info na wyświetlaczu. Czyli coś padło ale co i czy ktoś z Was mi może polecić kogoś w Warszawie, kto by mi go naprawił czy też lepiej kupić nowy?

Dzięki za sugestie.

Pozdrawiam,
Marcin

Piterski

Serwis na al. KEN 96 u4.
tel. 226419242
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.


a.marcin

Hej, niestety Express-Service Pawła Biernackiego ma wyłączony nr, nie można się dodzwonić a w sieci nie znalazłem innego numeru :(

Piterski

Zapytam kolegi czy ma jakiś inny namiar do niego.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.