Jay's Audio CDT-3 ... transport absolutny?

Zaczęty przez pmcomp, Lipiec 09, 2016, 09:34

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Czyli ktoś tam ma pojechać, dogadać się, przywieźć i zapukać do twoich drzwi? "Dzień dobry, oto pana sprzęt, cała przyjemność po mojej stronie" :)
Tyle jego co sobie uszczknie ewentualnego rabatu u producenta?
Czy jak się zepsuje powinien też darmowo od ciebie odebrać i zawieźć do Chin, oraz wrócić z naprawionym?
Nie rozumiem czego oczekujesz? Nie chcesz kosztów pośredników, wsiadasz na rower i zasuwasz, wkładasz do plecaka i może nawet opłat celnych unikniesz w ten sposób? Tak jest najtaniej.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kowacz

czy ja tak napisałem ?
tylko proszę mi powiedzieć skąd 100% marży?
LYNGDORF + CECTL3N MODYFIKOWANY + MARTLIN LOGAN ETHOS + PROJECT RPM 5.1 KABLE KOMPLET OYAIDE V2 STOLIK ROGOZ LISTWA SOLID CORE AUDIO

Piterski

Stąd, że ktoś sobie tyle zażyczył. A jak płacisz 1000% i nawet o tym nie wiesz to jest ok?
Stwórz konkurencje i zaproponuj 50%.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

christo

Cytat: kowacz w Marzec 10, 2017, 11:40czy ja tak napisałem ?
Nie ale napisałeś coś takiego:
Cytat: kowacz w Marzec 10, 2017, 08:38Nie bardzo rozumiem czy to jest forum pasjonatów czy "handlarzy"
A to nie było ani miłe ani potrzebne. Nikt tu niczym (może za jednym wyjątkiem) nie handluje.
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

kowacz

taka pyskówka nie ma sensu, grzecznie zapytałem na forum ogólnym.
Też jestem pasjonatem muzyki i techniki a nie jakimś trollem internetowym ani handlarzem.
Zapytałem konkretnie jakie są koszty.
Jeśli tyle to kosztuje na dzień dzisiejszy. To ja dziękuję.

LYNGDORF + CECTL3N MODYFIKOWANY + MARTLIN LOGAN ETHOS + PROJECT RPM 5.1 KABLE KOMPLET OYAIDE V2 STOLIK ROGOZ LISTWA SOLID CORE AUDIO

Piterski

Jak pyskówka?
Pytasz ile kosztuje i dostałeś odpowiedź.
Czemu więc się publicznie bulwersujesz ile ktoś chce zarobić.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

bubusia

Moze i ja bym kupil w dobrej cenie. Jak bedziecie robic grupe do zakupu to dajcie znac. Moze bym sie przylaczyl.
:)
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

miniabyr

Cytat: bubusia w Marzec 10, 2017, 12:33
Moze i ja bym kupil w dobrej cenie. Jak bedziecie robic grupe do zakupu to dajcie znac. Moze bym sie przylaczyl.
:)
Ja sie dopisuję do tej grupy. Kto ma jakieś układy w imporcie z Chin? Może jakis mały interesik  uskutecznimy -)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Eternal Seeker

Wzmacniacz Dubiel Acoustics OTL 6AS7 + kolumny Klipsch RP 600M+ odtwarzacz CD Nirvana ,CA 851N,gramofon Pro-Ject 2Xperience z wkładką Dynavector

miniabyr

Trzeba by policzyć cena chińskas +cło+vat i to co trzeba dac zarobić .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Kowacz, napisałeś też to:
Cytat: kowacz w Marzec 10, 2017, 09:59
dlatego pytam o możliwość ściągnięcia z Chin po kosztach zakupu wraz opłatami granicznymi.

Czyli, że nie przewidujesz kosztów osób pośredniczących. Ale do rzeczy. Temat jak widzę, jest surowy i niepewny.
Strona Jay's Audio nie istnieje, jest jedynie reprezentowana przez sklep w Singapurze ( obecnie ceny jednak chyba duliarach hamerykańskich?). Najwekszy ruch w internecie robią zaś trzy adresy polskie na których pmcomp opisał sprzęt. Trochę to dziwne, tak się buduje markę? A co jak firma zajmuje się 99%  produkcją dmuchanych lal? A to był jednorazowy wygłup. Pmcomp nie ryzykował wysyłki ze sklepu ( chyba dlatego, że źle przeliczył duliary), ale zaryzykował, że jak mu się spierniczy- umarł w butach. Pytanie pierwsze, czy szukacie pośrednika, który Wam to okazyjnie ściągnie, czy dystrybutora, który nałoży marżę, ale zapewni gwarancję? To drugie jest szalenie niepewne i stąd magiczne narzuty. To nie ustalanie warunków z firmą Marantz, czy  Denon. Na dziś- wszystko na to wskazuje- jest to firma krzak. Czy mi się wydaję?

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Cytat: frywolny trucht w Marzec 10, 2017, 13:52Na dziś- wszystko na to wskazuje- jest to firma krzak. Czy mi się wydaję?
Z tego co wiem ,to twórca tego cd ma w d. pie rynek europejski ,bo wszystko idzie na rynek lokalny. To wiem od Pmcomp'a .A on jest człowiekiem dociekliwym i jak coś sprawdza to totalnie. Tak jest problem z serwisem jeśli importujemy na własny rachunek. Wersja zakupu w Polsce przez "importera" ma jakąś gwarancję.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Eternal Seeker

Czyli co to jakiś "przepakowaniec" na chińskim gotowcu (platformie) ?
Wzmacniacz Dubiel Acoustics OTL 6AS7 + kolumny Klipsch RP 600M+ odtwarzacz CD Nirvana ,CA 851N,gramofon Pro-Ject 2Xperience z wkładką Dynavector

frywolny trucht

Cytat: miniabyr w Marzec 10, 2017, 13:59Z tego co wiem ,to twórca tego cd ma w d. pie rynek europejski ,bo wszystko idzie na rynek lokalny

No dobrze, ale nawet chińskiej strony z jakimś adresem nie widzę. Jakby się ukrywał. Jak on to sprzedaje?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Eternal Seeker

Wzmacniacz Dubiel Acoustics OTL 6AS7 + kolumny Klipsch RP 600M+ odtwarzacz CD Nirvana ,CA 851N,gramofon Pro-Ject 2Xperience z wkładką Dynavector

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Cytat: frywolny trucht w Marzec 10, 2017, 14:06
Cytat: miniabyr w Marzec 10, 2017, 13:59Z tego co wiem ,to twórca tego cd ma w d. pie rynek europejski ,bo wszystko idzie na rynek lokalny

No dobrze, ale nawet chińskiej strony z jakimś adresem nie widzę. Jakby się ukrywał. Jak on to sprzedaje?
Trzeba by zapytać Pmcompa ,ale on juz u nas nie pisuje.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

kowacz

ależ skąd marża się należy pośrednikowi to oczywiste.

LYNGDORF + CECTL3N MODYFIKOWANY + MARTLIN LOGAN ETHOS + PROJECT RPM 5.1 KABLE KOMPLET OYAIDE V2 STOLIK ROGOZ LISTWA SOLID CORE AUDIO

triode

Sprowadzić dało by się,nawet indywidualnie.
wystarczy założyć konto na taobao-tylko,że mając polski adres dotychczas było to niemożliwe.
ten sprzęt jest u kilku sprzedawców:
https://world.taobao.com/search/search.htm?_ksTS=1489159700234_314&from=tbsearch&_input_charset=utf-8&navigator=all&json=on&q=jay%60s%20audio%20cdt&callback=__jsonp_cb&cna=S8cjEGoQ70sCAcFdWoKSLko0&abtest=_AB-LR517-LR854-LR895-PR517-PR854-PR895

można popytać w shenzhenaudio-jeżeli ktoś ma tam konto.
przypomnę,że cło na napęd optyczny to:9,5%+23% vat,liczone od cena+koszty przesyłki.
8)

kowacz

pisałem do nich oto odpowiedź:
Dear sir,

Please consider the CDT2, successor of the CDT1-MK2 (discontinued).

The list price is USD$1559 + 280 freight = US$1839.

https://www.vinshineaudio.com/product-page/jay-s-audio-cdt-2

We can provide a small discount if you like to purchase it sir.

Many thanks.

Tyle się dowiedziałem ale będę próbował w poniedziałek
co do strony taobao
mam tam założone konto ale niestety nie realizują przesyłk do Polski
LYNGDORF + CECTL3N MODYFIKOWANY + MARTLIN LOGAN ETHOS + PROJECT RPM 5.1 KABLE KOMPLET OYAIDE V2 STOLIK ROGOZ LISTWA SOLID CORE AUDIO

juter22

Witam
Właśnie jestem na etapie zmiany CD i trafiłem na ten wątek oraz bardzo przychylne opinie dotyczące jays audio, a może kto coś na temat modelu pośredniego cdt-2 powiedzieć? Chciałbym połączyć z Bryston dba-1

miniabyr

Obawiam się ,że najwięcej informacji znajdziesz na stronie producenta. To w Polsce jest rzadkie urządzenie. Znam 2 osoby które posiadają wersje wyższe lub modyfikowane firmowym upgrade'em . Sam przymierzam się do Jays Audio  tylko nie w tej chwili.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

juter22

Wygląda na że trzeba kupić aby się przekonać...
Być może ktoś z Was miał okazję porównać ten transport z mytkiem do Audio Research CD7 lub 7.5?
Będę wdzięczny info.

bubusia

Zupelnie inne granie, AR jest arcydosciazony i gesty, Jay plus Mytek precyzyjny i raczej neutralny.
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

miniabyr

Jacek ty porównywałeś Jay's  Audio kiedy byłeś  Pmcompa  . Z czym on był porównywany bo mi to zupełnie wyleciało z głowy ?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !