Moja kolekcja - co mam na talerzu

Zaczęty przez juter22, Lipiec 26, 2017, 21:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

Lyset

Celeste 'Animale(s)'.
Francuski wynalazek grajacy bardzo oryginalny metal.

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

juter22

Wrzucam kilka sztuk bo mnie dawno nie było, a muzyka płynie 8) ;D

juter22

oraz kilka ostatnich zdobyczy podczas Warsaw Record Store Day.

jimmi

Fajna zdobycz, warta zdobywania   :)
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

GregWatson

#229




Trochę tego i trochę tamtego też.

juter22

Fajny ołtarzyk i gramofon, przyrządy porozkladane jak na stole operacyjnym ;D 8)
Jednym słowem PIĘNIE !  :np:

GregWatson

Dzięki. Mam trochę małe pomieszczenie i ciężko mi to wszystko upchać. Ale jakoś to powciskałem. W ołtarzykach trochę więcej pokazałem.
Trochę tego i trochę tamtego też.

juter22

A u mnie "drobna" przebudowa. JBL 250ti znalazły nowego właściciela a JBL 4345 godnie je zastąpiły...
Właśnie się zgrywają z moim systemem...  8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) i jest absolutny sztos  ;D ;D ;D

tomekkk1


tomasz_pianista

Piękne! Jak się wnosi takie stukilowe kolosy do pomieszczenia?:D
Grupa ratowania poziomu.

juter22

w trzech rosłych mężczyzn ;) i to każdy po min.100kg  8) 8)

tomasz_pianista

Nie będę głupio pytał jak to gra, na pewno jest świetnie:) Gratuluję sprzętu, rzadko się ogląda takie cuda na polskich forach.
Grupa ratowania poziomu.

juter22

jak gra?hmmm... jednym słowem określiłbym jako "nieskrępowane" brzmienie  8)

Michał

One są odrestaurowane,czy nabyłeś w kolekcjonerskim stanie?
I jeszcze jedno,ile Ty masz tam metrów do słuchania?

McGyver

Cytat: Michał w Maj 12, 2018, 07:25Ty masz tam metrów do słuchania?
Ja bym się spytał o metry sześcienne. I czy tam da się poruszać inaczej niż na czworakach.

tomasz_pianista

Cytat: McGyver w Maj 12, 2018, 10:31
Cytat: Michał w Maj 12, 2018, 07:25Ty masz tam metrów do słuchania?
Ja bym się spytał o metry sześcienne. I czy tam da się poruszać inaczej niż na czworakach.


Kurczę, po co taki cynizm? Przecież pokoju nie da się magicznie powiększyć.

To chyba jest forum o audio, a nie architekturze. Japońce trzymają jeszcze większe kolumny w mniejszych pomieszczeniach.
Grupa ratowania poziomu.

rudy-102

Wygląda na to, że jest to pokój tylko do słuchania muzyki no to moim zdaniem nie ma problemu. Po środku pewnie da się stać w pozycji wyprostowanej. To wystarczy żeby podejść do gramofonu. Większość czasu i tak się siedzi w fotelu. :)

McGyver

Cytat: tomasz_pianista w Maj 12, 2018, 10:59
Cytat: McGyver w Maj 12, 2018, 10:31
Cytat: Michał w Maj 12, 2018, 07:25Ty masz tam metrów do słuchania?
Ja bym się spytał o metry sześcienne. I czy tam da się poruszać inaczej niż na czworakach.


Kurczę, po co taki cynizm? Przecież pokoju nie da się magicznie powiększyć.

To chyba jest forum o audio, a nie architekturze. Japońce trzymają jeszcze większe kolumny w mniejszych pomieszczeniach.

To nie cynizm, wydurniam się po prostu.

rudy-102

Do gramofonu trzeba z godnością podchodzić. W pokłonie i na kolanach. ;)

Lyset

A my sobie napierdalamy na malych slupkach.Tez potrafia kopnac.
Milego weekendu.
:gn:

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Lyset

Cytat: gratefullde w Maj 12, 2018, 18:37
No. To jest płyta! [emoji4]
Nie da sie zaprzeczyc.
Konczy sie powoli.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Lyset

Pare plyt na polkach lezy i prosi o przeszlifowanie wiec repetowac nie bedziemy.
Teraz 'grubsze' dzwieki.
The Prodigy 'The Day Is My Enemy'.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

juter22

To pokój tylko do słuchania muzyki, ma wymiary 5x6m, a skos zaczyna się od ok.60cm, zdjęcia są robione z perspektywy, często jakby od góry.
Monitory ustawione wg. zasady ,złotego ucha' Cardasa, 3,65m od ściany miejsce odsłuchowe, 1.74 od ściany tylnej i 1.45 od bocznych oraz 2.6 pomiędzy. Wszystko liczone od środka monitora.
;D   8)