Listwa zasilająca PJ Audio - sprzedam

Zaczęty przez Old Man Kensey, Styczeń 19, 2020, 18:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

Old Man Kensey

Cześć wszystkim.
Sprzedam swoją listwę sieciową firmy PJ Audio. 5 gniazd z klapką zabezpieczającą i wtyka - wszystko typu Schuko, firmy BALS. Przewód zasilający zamocowany na stałe dł. 190 cm z miedzi srebrzonej w oplocie PE. Obudowa wykonana z drewna dębowego, bez części metalowych magnetycznych, nierozbieralna. Listwa nie posiada żadnych filtrów, bezpieczników, itp. - wykonanie jest maksymalnie proste i solidne. Wymiary 46x10x6 cm, waga ok. 6 kg. Od nowości u mnie, stan idealny, bez śladów użytkowania.

Cena 400 zł do małej negocjacji. Polecam.
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

Old Man Kensey

Mam zdjęcia, lecz wrzucić tutaj nie mogę... na zapytanie wyślę na @
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

frywolny trucht

Cytat: Old Man Kensey w Styczeń 19, 2020, 18:44lecz wrzucić tutaj nie mogę

Hm. Jak to rozumieć? Mamy wykupioną całkiem sporą przestrzeń dyskową i w porównaniu z innymi forami jest jakby tłusto w temacie wagi zdjęć.
(Ograniczenia: 10 załączniki na wiadomość, maksymalny rozmiar wszystkich załączników 9000KB, maksymalny rozmiar jednego załącznika 9000KB)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Old Man Kensey

Jest jakiś błąd, wyświetla się jedynie biały ekran i nic się nie dzieje. Gdy odświeżę stronę, pojawia się komunikat o problemie z dodaniem załącznika.

Pliki JPEG, rozmiar jednego to ok. 2,5 MB.
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Old Man Kensey

Mam pomysł, który powoli wprowadzam w życie... jeszcze nieco za wcześnie, by o tym mówić  ;)
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

paul_67

Cytat: Old Man Kensey w Styczeń 19, 2020, 18:44Mam zdjęcia, lecz wrzucić tutaj nie mogę... na zapytanie wyślę na @
Możesz mi wysłać fotki na maila? Z góry dziękuję :)

frywolny trucht

Cytat: Old Man Kensey w Styczeń 19, 2020, 21:18
Jest jakiś błąd, wyświetla się jedynie biały ekran i nic się nie dzieje. Gdy odświeżę stronę, pojawia się komunikat o problemie z dodaniem załącznika.

Pliki JPEG, rozmiar jednego to ok. 2,5 MB.

Czyli już czwarte zdjęcie przekracza dopuszczalny ciężar załączników. Rozłóż to na po dwa, po trzy w jednym wpisie.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Kangie

Warto zmniejszyć ciut fotki. Za każdym razem tak robię, co by nie obciążać serwerzyska, a lipnej jakości raczej nie są.

MS Paint --> Ctrl+W --> 60%/60% --> Ctrl+S i tyle w temacie kurtka wodna ;)

Old Man Kensey

Zmniejszyłem zdjęcia, lecz chyba niewystarczająco... i oczywiście, chciałem wrzucić pojedynczo 😕

Nic z tego, lecz Paul poprosił o fotki na @, zatem wysyłam od ręki.
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

paul_67

Mam nadzieję,że kolega się nie pogniewa jak wrzucę fotki jego listwy przeznaczonej na sprzedaż  :)

Old Man Kensey

Jasne, pięknie dziękuję! Mnie ta sztuka nie chciała sIę udać...

Stan igła, zarówno skrzynka, jak i sam przewód. Klapki zamykają się tak, jakby wczoraj opuściły fabrykę. Zapraszam do zakupu :)
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

Kangie

Ładne, drewniane! I dywan fajowy! :D

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Old Man Kensey

Dzięki! Dywan ałdiofilsky, ma się rozumieć  ;D
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

Old Man Kensey

Towar sprzedany, gratuluję nowemu właścicielowi. Dziękuję za zainteresowanie i zamykam wątek.
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen