Pre gramofonowe firmy.......

Zaczęty przez miniabyr, Maj 10, 2015, 00:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

peezeet

gratefullde to ty Krakus jesteś?  ;D
No to szykuje się nowa zadyma..... ;D

gratefullde

Cytat: peezeet w Czerwiec 27, 2015, 00:03gratefullde to ty Krakus jesteś? 

Nie, to symbolicznie było :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

peezeet

Trzeba było mówić że jesteś to by się coś wykręciło........ Powolny byłby zachwycony ;)
Upsss... FRYWOLNY

gratefullde

Cytat: peezeet w Czerwiec 27, 2015, 00:07Trzeba było mówić że jesteś to by się coś wykręciło........ Powolny byłby zachwycony

Spoko, ja wytrzymam :) Na AdieuStreo juz nie wchodzę, dlatego pytam :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

peezeet

Panowie powiem oficjalnie!  Fora tworzy ich społeczność, a jaką, to właśnie się okazało.
:)

gratefullde

Cytat: peezeet w Czerwiec 27, 2015, 00:27
Panowie powiem oficjalnie!  Fora tworzy ich społeczność, a jaką, to właśnie się okazało.
:)

To przenieś się do nas. Jak ktoś będzie chciał o Twoich produktach poczytac to tu trafi :)

Staramy się tu mieć inne standardy. odmienne od tych AeSowych.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

peezeet


gratefullde

Cytat: peezeet w Czerwiec 27, 2015, 00:32No przecież jestem. 

I dobrze :) Więcej bądź jestem :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

peezeet

#134
Coś się pojawiło w sieci:

MAC

stasiopa trzeba.
Ja nie potrafię ocenić brzmienia z YT :)
Ale na bank mi się by nie podobało bo nie cierpię tub!

miniabyr

O w dupę, to mozna ocenić brzmienie zestawu poprzez  YT ?  :o
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Cytat: miniabyr w Lipiec 04, 2015, 00:10
O w dupę, to mozna ocenić brzmienie zestawu poprzez  YT ?  :o
Widać nie w temacie jesteś :)
Toć jest na AS jeden złotouchy co to potrafi !

miniabyr

Gdybym cię nie znał ,to bym nie uwierzył. Dawać go tu będzie jeszcze barwniej . Tylko trzeba by stworzyć odpowiedni dział p.t Cuda. :P
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Czasem chodzi mi po głowie myśl, że tuby są wprost idealne właśnie do muzyki poważnej. I to z winyla puszczanej.
Bez wnikania  w to co słychać, a czego nie- w linku z jutuba.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

Cytat: frywolny trucht w Lipiec 04, 2015, 00:21Czasem chodzi mi po głowie myśl, że tuby są wprost idealne właśnie do muzyki poważnej.
Skrzypce i dęte łeb urywają...
brrrr

peezeet

Na wystawie grają, rzekłbym widowiskowo.... ale trzeba by było z nimi pomieszkać aby ocenić.

miniabyr

#142
Dziś trafiło mi się jak przysłowiowej ślepej kurze ziarno wielkie audiofilskie święto. Właśnie wypakowałem  z pudełka pre gramofonowe firmy AUDIO TEKNE TEA 2000 ;D
Czyli sam hajend za 20.000 euro. Dzieki uprzejmości dystrybutora na Polskę mam tą wielka przyjemność posłuchać to zacne urządzenie. ........
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Ło:) Ale fajnie. Pisz pisz pisz...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

peezeet

No  dlaczego serwetki haftowanej pod nim nie ma?  ;)

gratefullde

Dżwięk, prosze opisać :)   8) :o ::)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Nie przeszkadzajcie. miniek dzierga serwetke :D

miniabyr

Qufa co ja mam pisać jat to jest sama góra stawki................no dobra  to analogowa nirwana. Jest też inny powód .Pre jast u mnie po to ,aby porównać go do pre Zontek ,które niebawem zawita z powrotem u mnie. Szykujemy się na targi Audio show
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Acha, szukacie partnera dla kręcioły.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93