LessLoss (zapora sieciowa) LessLoss C-MARC ™ Firewall 640X

Zaczęty przez rakozik, Grudzień 06, 2023, 14:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

rakozik

audio voodoo: https://6moons.com/audioreview_articles/lessloss17/ . ktoś testował już może u siebie takie ustrojstwo?
Ja właśnie zamierzam od chłopaków z HTaudio wypożyczyć i sprawdzić u siebie
LessLoss C-MARC ™ Firewall 640X

Pboczek

Oooo niezłe czary, słowo daję. Do czego to zamierzasz podpiąć?
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

tomcio

oooo gerwazy, znów gnie..... Cię, wazyGer...... znów....
A może ja się nie znam.............. :)

Pboczek

Tomcio uważasz że to nie jest czarodziejskie pudełko? Skoro gra to jest w tym coś magicznego. 

Jestem ciekawy w jakim zestawie będzie to podłączane no i jakie rezultaty. Może kolega napisze.

Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

YanCo

Cytat: rakozik w Grudzień 06, 2023, 14:19audio voodoo: https://6moons.com/audioreview_articles/lessloss17/ . ktoś testował już może u siebie takie ustrojstwo?
Ja właśnie zamierzam od chłopaków z HTaudio wypożyczyć i sprawdzić u siebie
LessLoss C-MARC ™ Firewall 640X
https://www.generalinformatics.pl/blog/2019/03/29/marketing-szeptany-i-szemrany/

NIE DOTYKAŁBYM TEGO NAWET DŁUGIM I CIENKIM KIJEM.

rakozik

Cytat: Pboczek w Grudzień 07, 2023, 07:32Tomcio uważasz że to nie jest czarodziejskie pudełko? Skoro gra to jest w tym coś magicznego.

Jestem ciekawy w jakim zestawie będzie to podłączane no i jakie rezultaty. Może kolega napisze.


Jaki będzie rezultat? to się okaże, jutro biorę na testy, a słuchane będzie na kilku zestawach. Bierzemy na testy ze znajomym więc będziemy wspólnie odsłuchiwać na minimum dwóch różnych systemach i w różnych pomieszczeniach.

Pboczek

Napisz proszę w jakich zestawach i co było słychać.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

wiki

Nie wiem czy Wam kiedyś to pokazywałem.
Nie pamiętam, a zdjęć nie mam w archiwum.

Kolega wziął 3 butelki plastikowe 0,5 litra.
Przez środek każdej przeprowadził drut miedziany, gruby i po zawijany. Do butelek wsypał materiał o potencjalne ujemnym, który otaczali te miedź.
I wsadził to do pudełka, które podłączał w torze zasilania. Faza, zero i uziemiający (trzy butelki).
I z tym ustrojstwem podłączonym zawsze grało lepiej niż bez.
Czary mary.....

O patencie zapomniałem całkiem.
A tu, wypisz, wymaluj podobna technologia....
Nie sprawdzałem ile to kosztuje.
Ale patent butelkowy to nie więcej niż 100 Pln.

To czemu nie spróbować?
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Pboczek

Wiki widzisz tan gdzieś miejsce na materiał o ujemnym potencjale? To chyba inny trik.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

wiki

A to szare prążkowane otaczające miedź?

Może i co innego, może ferryty.
Bynajmniej konstrukcja podobna.
Chyba, że pisząą w tym artykule co to jest. Bo jeszcze nie czytałem.
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Pboczek

Melepeta stosuje pojemniki z materiałem o ujemnym potencjale, to wymaga nie całkiem małej objętości zależnej od zastosowanego materiału.

Ferryt jedni chwalą inni stanowczo nie. Co kto lubi.

Ile kosztuje pudełko z wątku w detalu, 10k? 
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

wiki

Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Pboczek

To rzeczywiście lepiej niż 10k. 🙂Jednak biorąc pod uwagę że jeden na zestaw może nie wystarczyć, robi się sumka. 
Taniej pobawić się butelkami z ,,wypełniaczem ujemnym", mieliśmy to na forum.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Pboczek

Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Melepeta

Potwierdzam. Mam takie dwa kondycjonery masy. Z tym, że one nie są podłączone do zasilania, a do głównej masy urządzeń. W moim przypadku jest to odtwarzacz CD i wzmacniacz.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Melepeta

Na moje oko to urządzenie LessLoss wykorzystuje efekt naskórkowości.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.