Menu główne

TENSAI TD-530D

Zaczęty przez Gerwazy, Luty 25, 2017, 00:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Gerwazy

Nie wygląda dobrze, brudny, nie umyty i w ogóle jakiś taki, no nic ciekawego ogólnie, poza tym że ciężki
Jednak jak się bliżej przyglądnąłem, to się okazało, że ramię ma regulację VTA, na zewnątrz.
Na prawdę. Zdjęcia jutro, jak rozbiorę i zobaczę jak od wewnątrz jest ta regulacja rozwiazana
Ot ciekawostka....
Ktoś może ma instrukcję obsługi, albo jakieś dane techniczne? 

Nic nie sprzedaję

Jamówię

Ale po co kolejny wątek??

christo

Gerwazy, ktoś ci to już zdaje się napisał. Dział gramofony i napędy ma za zadanie opisywać różne konstrukcje a nie dzielić się spostrzeżeniami co ktoś wystawił na allegro, olx czy na po prostu śmietniku. Od tego jest wątek Wyśledzone na portalach...
Jeśli masz potrzebę ekspresji i koniecznie chcesz opisywać co ostanio trafiło pod młotek, załóż swój własny wątek w Hyde parku.
To, że moderacja jest tu łaskawa nie znaczy, że trzeba robić bałagan.
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

Gerwazy

Nie bardzo rozumiem, w czym problem
Przecież ja tutaj nie polecam zakupu gramofonów na aukcjach
Opis grupy brzmi"opisy, opinie, testy, problemy, propozycje"

Nic nie sprzedaję

Jamówię

Ale zakładasz kolejne wątki o wszystkim co znalazłeś w sieci,po co?

frywolny trucht

Ten wątek, w przeciwieństwie chyba do poprzedniego z Lenco, ma szansę stać się wątkiem katalogowym. Gerwazy go posiada, więc może mu nawrzucać zdjęć, podzielić się opinią z użytkowania. Z danymi technicznymi może być słabo. Tensai to ponoć Akai na niektórych rynkach europejskich w latach osiemdziesiątych. Trzeba więc szukać bliźniaka ze stajni Akai, lub Mitsubishi.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Gerwazy

#6
Cytat: frywolny trucht w Luty 25, 2017, 09:50
Ten wątek, w przeciwieństwie chyba do poprzedniego z Lenco, ma szansę stać się wątkiem katalogowym. Gerwazy go posiada, więc może mu nawrzucać zdjęć, podzielić się opinią z użytkowania. Z danymi technicznymi może być słabo. Tensai to ponoć Akai na niektórych rynkach europejskich w latach osiemdziesiątych. Trzeba więc szukać bliźniaka ze stajni Akai, lub Mitsubishi.

No to już jest jakaś informacja, że to być może jest model bliźniaczy. Egzemplarz posiadam, być może warto będzie go naprawić i przy okazji opisać, ale to zależy, czy gramofon u mnie pozostanie, bo sprzedający zapakował go jak worek ziemniaków, typowo, talerz w środku, który spadł, uszkodził ramię, wkładka na ramieniu, igła bez osłonki owinięta taśmą, igła poszła się kochać, powstały inne uszkodzenia, trwa spór. Kurna nie mam siły do pakujących gramofony, co by człowiek nie napisał, to 3 na 4 zapakuje byle jak.
No ale to inna bajka

Czy będę naprawiał, czy nie, to zrobię fotki, bo owszem jest kilka zdjęć, filmów w Internecie, ale pomijają informację, ze model ma regulację VTA, oraz brakuje innych informacji......
Nic nie sprzedaję