Moja kolekcja - co mam na talerzu

Zaczęty przez juter22, Lipiec 26, 2017, 21:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

juter22

Witam,
ponieważ w tym dziale mamy już kilka wątków o ołtarzach (głównie z internetu), okładkach płyt tych najgorszych i najlepszych, sprzętów różnych vintage i nowych. Kiedy słucham sobie nowozakupionych tudzież płyt z kolekcji, w ostatnim czasie robię im zdjęcia, tak trochę dla zabawy, trochę dla udokumentowanie tej chwili.
Może się to komuś z Was spodoba i się dołączy, a może po prostu zagaić :)
Zapraszam serdecznie do dyskusji oraz prezentacji własnych.

frywolny trucht

Brawo Ty! Kękę coś kminię, bo oglądam Urban w Londynie. Pozostałe to będzie metal, czyż nie? Gramofon Sony, ale dlaczego tak ustawiony?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

juter22

Ano dlatego, że mam dwa ramiona, obecnie uzywam tego od Sony PUA, drugie jedzie do mnie już 3 m-c od duńskiego Ortofona przez Japonię.

moon

Cytat: frywolny trucht w Lipiec 26, 2017, 21:58Brawo Ty! Kękę coś kminię, bo oglądam Urban w Londynie. Pozostałe to będzie metal, czyż nie? Gramofon Sony, ale dlaczego tak ustawiony?

Wolfbrigage to generalnie d-beat, choc ta plyta najnowsza, czyli czerwona z obrazka, to mocno metalowa;)

btw, mam ja na czerwonym placku z amerykanskiego bicia, pieknie brzmi.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

juter22

Fajne, że coś się dzieje.
Dorzucam kolejnych kilka pozycji.

GregWatson

No i coś się dzieje.

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Kuźwa teraz wszyscy wszystkich śledzą. Jak to trzeba uważać.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Dbamy tylko, żeby nikt krzywdy nie zrobił. Nie wszyscy się zgadzają z twoimi poglądami ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.



juter22

Nowy dzień, nowe zdjęcia.
Shinning wraz z autografem zdobytym po koncercie w klubie Stodoła gdzie byli supportem dla Dillinger Escape Plan, którzy się rozbili nastepnego dnia w drodze do Krakowa.

juter22

Oraz Stoned Jesus z Ukrainy również zdobyty podczas koncertu we wrocławskim Firlej - łącznie kupiłem trzy albumy tej grupy :)

Flip Back

Fajny wątek. Przy okazji (po urlopie) wrzucę także coś ze swoich płytek. Tymczasem nie spać tylko fotki wrzucać :-)

Lyset

Jesli mam odtwarzacz CD z talerzem i szpindlem to tez moge wrzucac foty?   ;)
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

juter22

Cytat: Lyset w Sierpień 10, 2017, 22:56
Jesli mam odtwarzacz CD z talerzem i szpindlem to tez moge wrzucac foty?   ;)
Jasne, talerz to talerz 😂😂😂

Lyset

Na talerzu.Bez chleba i musztardy.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

juter22

Jak cd to cd, też wrzucam.

juter22

i dodaję szczyptę wosku  8)

Lyset

Widze ze ostatnie zdjecie przedstawia cala stolowke,nie tylko talerz  ;)
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

juter22

To raczej "ostatnia wieczerza" bo obecnie to w "gospodzie" siedzę  ;D 8)

vasa

Cytat: juter22 w Sierpień 14, 2017, 19:16
i dodaję szczyptę wosku  8)
Obecność jeszcze paru poważnych ludzi na tym świecie dodaje otuchy [emoji12] [emoji23] [emoji41]

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Jakub