Grunt to wycieraczki ;)

Zaczęty przez cdt, Styczeń 07, 2019, 23:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

cdt

Jak masz pokój wolny to ja mam A77 po renowacji przez Sedlaka za cale 1500 zeta . Dałem 2 koła . Stoi w Nomosie już rok  :o . Ale oni chcą 2600  ;D

malg

Cytat: LampowY w Styczeń 07, 2019, 23:04
Cytat: malg w Styczeń 07, 2019, 23:01
a ZG40 przyszły ?
A to jeszcze w zeszłym roku.
Stoją spakowane w garażu razem z JVC Sentymental Łan i czekają jeszcze na Emersona i wolny pokój  :)
czyli na razie nić nie napiszesz tutaj
bo ich nie słuchasz - moje też stoją  :P

LampowY

No jeszcze nie mam właśnie.
A77 powiadasz... A wycieraczki ma?  ;D

cdt

Cytat: LampowY w Styczeń 07, 2019, 23:08A wycieraczki ma? 
liche takie małe jakieś

LampowY

Cytat: malg w Styczeń 07, 2019, 23:08
Cytat: LampowY w Styczeń 07, 2019, 23:04
Cytat: malg w Styczeń 07, 2019, 23:01
a ZG40 przyszły ?
A to jeszcze w zeszłym roku.
Stoją spakowane w garażu razem z JVC Sentymental Łan i czekają jeszcze na Emersona i wolny pokój  :)
czyli na razie nić nie napiszesz tutaj
bo ich nie słuchasz - moje też stoją  :P

Twoje to przynajmniej stoją na wierzchu. Ja wszystko co kupie dołuję w garażu :)
Ale nadejdzie chwila wiekopomna, że odpalę.

miniabyr

Cytat: LampowY w Styczeń 07, 2019, 23:04
Cytat: miniabyr w Styczeń 07, 2019, 23:02Piterski sprzedaje SM-9 słyszała pani ? :P
Tak. Ondrej mi powiedział w tajemnicy  ;D
HA Ha ha ja pierdziu dobrze że leże już w łóżku i tarzam się ze śmiechu . Nic qfa żadnej tajemnicy się nie utrzyma . .....Powiadasz Ondrejowa ci powiedziała droga Maszeńko ?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

cdt

Szkoda go żeby stał  :( . Musze napisać na FB . Za 2600 to go tam pająki wszamią

LampowY

Cytat: miniabyr w Styczeń 07, 2019, 23:10Powiadasz Ondrejowa ci powiedziała droga Maszeńko ?
Tak. Spotkaliśmy sie przypadkowo  ;D


wojtek41


cdt


Piterski

Miałem ostatnio do posłuchania Nada M5,w dziedzinie SACD grał dla mnie świetnie, jako CD już niekoniecznie lepiej od Marantza, ale użytkowo to w moim odczuciu dyskwalifikacja.
Ten nowy (stary) CD to z ciekawości bo CD traktuje jako uzupełnienie do vinyli, ale będę też chciał posłuchać McGyver-owego daca.

Ale z Was plotkary ;D ale Ondrej mi powiedział że to tylko kwestia czasu jak przejdę na lampowe końcówki mocy.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

cdt

Cytat: Piterski w Styczeń 07, 2019, 23:17CD traktuje jako uzupełnienie do vinyli
Kaseciaka se kup a nie cedeka. ;D I worek kaset .  >:D :P

wojtek41

Cytat: cdt w Styczeń 07, 2019, 23:162 track i mała studyjna
Jutro sprawdzę czy mam taki sam. To znaczy mój nawalił i leży w garażu. Dam znać  :)

Piterski

Z CD to mnie Baśka z domu nie pogoni ale jak próbowałem przemycić kasetowca do domu, że niby dla córki to na mnie fuknęła, normalnie jak nigdy w temacie sprzętu ...  ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

cdt

 ;D Moj rok temu jeszcze grał  :o na AVS w 2017


miniabyr

Cytat: Piterski w Styczeń 07, 2019, 23:17ale Ondrej mi powiedział że to tylko kwestia czasu jak przejdę na lampowe końcówki mocy.
Teraz wiemy jak powstają legendy ,klechdy i bajania :-)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Piterski

Cytat: miniabyr w Styczeń 07, 2019, 23:21
Cytat: Piterski w Styczeń 07, 2019, 23:17ale Ondrej mi powiedział że to tylko kwestia czasu jak przejdę na lampowe końcówki mocy.
Teraz wiemy jak powstają legendy ,klechdy i bajania :-)

Paweł czyli myślisz, że jednak zostanę przy tranzystorze z wycieraczkami?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

cdt

Lampowy szukaj M-2000 lub M-4000 . Ma większe wycieraczki  >:D i te radiatory . Jak już ustawisz   odechce Ci się zmian  ;D

miniabyr

Cytat: Piterski w Styczeń 07, 2019, 23:24
Cytat: miniabyr w Styczeń 07, 2019, 23:21
Cytat: Piterski w Styczeń 07, 2019, 23:17ale Ondrej mi powiedział że to tylko kwestia czasu jak przejdę na lampowe końcówki mocy.
Teraz wiemy jak powstają legendy ,klechdy i bajania :-)

Paweł czyli myślisz, że jednak zostanę przy tranzystorze z wycieraczkami?
Piotrek a pamiętasz jak u mnie kiedyś zagrał Chord 2800 -  integra w której się zakochałem . Często wypatruję na aukcjach czy ktoś takiego wzmaka nie sprzedaje . Jeśli przytargasz coś do domu i to coś zagra duzooooooo lepiej od Marantz sm9  to sprawa jasna . Ale jesli to krok w bok to nie warto! Wiesz o czym mówię .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

tomekkk1

Cytat: Piterski w Styczeń 07, 2019, 23:17Ale z Was plotkary ;D ale Ondrej mi powiedział że to tylko kwestia czasu jak przejdę na lampowe końcówki mocy.

I dobrze Ci powiedział.
Tik tak, tik tak, tik tak...

>:D

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY

Cytat: cdt w Styczeń 07, 2019, 23:27Jak już ustawisz   odechce Ci się zmian  ;D
Stop, prryyyy, źle....  :)
Ja nie chcę nic zmieniać. GM70/300b mają u mnie dożywocie i zostają głównym systemem audio.

Dostałem korby na słuchanie analogowego radia w dobrej jakości a nie mam zamiaru słuchać radia ciągnąc z gniazdka do 2kW  :o ;D Z torbami pójdę...

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY

Tomasz, litości...
Tyle pieniędzy to ja ostatni raz widziałem? Nie wiem czy w ogóle.

Za cały vintydżowy zestaw planuje wydać nie więcej niż połowę tego i to rozłożone w czasie  :(

cdt

Cytat: LampowY w Styczeń 08, 2019, 07:49Dostałem korby na słuchanie analogowego radia w dobrej jakości a nie mam zamiaru słuchać radia ciągnąc z gniazdka do 2kW    Z torbami pójdę...

Jak to ma byc do radia to szukaj technicsa do kompletu . Wycieraczek nie będzie ale też będzie ładnie . O dźwięk jestem spokojny bo to  stary technol . Może trafisz za grosze . Warto przetestować jak z 500 zł będzie kosztować :)