Finał

Zaczęty przez GregWatson, Kwiecień 24, 2019, 17:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Nie żebym zapomniał ale różnie święta się układały i nie chciałem burzyć planów  ;D dlatego zaczniemy finał 28 kwietnia tj. ta niedziela tradycyjnie o godz.20:00  Finalistów zapraszam.
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Podbiję w poświątecznym nastroju :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Dziś walczą: Alexander, ahaja, Kapitan Bomba i Drizzt. Godzina 20:00 - a do tej godziny zagra nam zespól Fasolki:

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

No to powoli otwieramy napoje i tu podoba mi się kwestia Maleńczuka w reklamie - "i znów o alkoholu zapomnieli".   :) reklama zarypiasta.  :)

W finale należy podać nazwę zespołu i już ma się wygraną w kieszeni. Co tam, betka dla takich asiorów jak Wy.

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

1. Po pierwsze - zespół nasz rodzimy, po drugie - powstali w latach siedemdziesiątych, po trzecie - śpiewali nie tylko pop.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Alexander

No to strzelamy: Dwa plus Jeden  :)

Kapitan Bomba

...Jak powiedział Sofronow.

wiki

Ja dzisiaj jestem Alexander...
Rampataxi - grali nie tylko pop...

Sorry Alexander... nie mogłem się powstrzymać 😀😀😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Kapitan Bomba

Można więcej niż jeden strzał?
Jeszcze mi się chce napisać:  Bemibem/Bemibek.
...Jak powiedział Sofronow.

frywolny trucht

Jeden strzał. Wiki nie bierze udziału.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Alexander

#10
Wiki do kurwy nędzy, co za wbieganie na stadion w czasie meczu? Jeszcze w mojej koszulce!   >:(
Biegaj sobie saute  ;D
I widzisz - sędzia Frywolny dał Ci dyskwalifikację  :P
https://www.youtube.com/watch?v=o3Zoj6YOxe8

wiki

Spoko, spoko...
Wczoraj byłem w bardzo dobrym humorze... nowa końcówka mocy, nowa płyta Bałdycha, no i Martinez....
To chciałem Was trochę rozruszać... :)
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Alexander


GregWatson

No to lecim dalej.

2. Po pierwsze - jest na pewno baba i chłop, po drugie - chłopów mogło być więcej, po trzecie - obcykali kilka polskich najlepszych festiwali i sporo zagranicznych.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Alexander

Dobry wieczór, czy tu odbywa się konkurs? Bo cicho jakoś tak...woli walki w narodzie brakuje, czy co? Wiki pewnie by chciał, ale nie dostał dzikiej karty - może warto mu przyznać  ???  ;D
No to proponuję Gang Marcela  :)

GregWatson

Dobry wieczór, konkurs właśnie się zakończył mimo że było tak cicho :)
Wygrał Alexander. Gratuluję.
Wracamy do swoich zajęć Panie i Panowie tu już nie ma czego szukać. Właśnie zostało pozamiatane.  ;D

Trochę tego i trochę tamtego też.

Alexander

Dzięki Greg, była okazja odświeżyć sobie pamięć, podpowiedzi klarowne, było świetnie - jak zawsze  :)

frywolny trucht

Nawet pamiętam Gang Marcela. Wiadomo, gdzie wybierać nagrody? Kongratulejszyn.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

3. Po pierwsze - na pewno gitara, po drugie - na pewno harmonijka, po trzecie - też skrzypce.

4.Po pierwsze - pasuje do nich kapelusz, po drugie - pasuje do nich ciężarówka, po trzecie - no i banda motocykli.


To miały być następne pytania ale jak koniec to koniec.   ;D
Trochę tego i trochę tamtego też.