ETAP III

Zaczęty przez GregWatson, Lipiec 13, 2015, 19:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Grzesiu, Ty tak raz przód a raz tył czy środek nam pokazujesz, tej płyty?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

To jest strona czołowa i pokazywana jest cały czas w jednej i niezmienionej pozycji gwoli wyjaśnienia więc tu kantów nie ma. Przód i stała pozycja.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Cytat: GregWatson w Lipiec 16, 2015, 20:23
To jest strona czołowa i pokazywana jest cały czas w jednej i niezmienionej pozycji gwoli wyjaśnienia więc tu kantów nie ma. Przód i stała pozycja.
Tylko wszystko do góry nogami :)
Pozdrawiam

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Cytat: Two-FacedGirl w Lipiec 16, 2015, 20:38
Cytat: GregWatson w Lipiec 16, 2015, 20:23
To jest strona czołowa i pokazywana jest cały czas w jednej i niezmienionej pozycji gwoli wyjaśnienia więc tu kantów nie ma. Przód i stała pozycja.
Tylko wszystko do góry nogami :)
Tak. To zauważyłem. Ale u mnie różnią się kolorami również.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Two-FacedGirl

THE SHADOWS - SHADOOGIE  :)
Pozdrawiam

merlin1973

Brawo  ;D ;D ;D
Jesteś wielka !!!
Pozdrawiam S.CH.

GregWatson

No jasne, gratuluję bystrego oka tym bardziej, że jest to box z kilkoma płytami. Łatwe nie było.

:) :) :)

Trochę tego i trochę tamtego też.

merlin1973

Raczej tak.... ;)
Pozdrawiam S.CH.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Cytat: merlin1973 w Lipiec 16, 2015, 21:34
Brawo  ;D ;D ;D
Jesteś wielka !!!
Cytat: GregWatson w Lipiec 16, 2015, 21:36
No jasne, gratuluję bystrego oka tym bardziej, że jest to box z kilkoma płytami. Łatwe nie było.

:) :) :)



Dzięki! No spokoju mi to nie dawało od wczoraj, wiedziałam, że wiem, że gdzieś widziałam i proszę dziś mnie oświeciło :)
Pozdrawiam

merlin1973

Trudne było, przeglądam płyty na eb... ale na taką okładkę nie wpadłem.
:(
Pozdrawiam S.CH.

Two-FacedGirl

Cytat: merlin1973 w Lipiec 16, 2015, 21:43
Trudne było, przeglądam płyty na eb... ale na taką okładkę nie wpadłem.
:(


Trudne było do momentu kiedy odkryłam że to jest do góry nogami :), potem to już z górki...
Pozdrawiam

GregWatson

Jak wpisałem nazwę zespołu w google to też nie pokazał, dopiero gdzieś tam mały obrazeczek na samym końcu. Ale jak się wklepie tytuł to od razu wywala całą masę fotek. Widocznie rzadki jakiś może.


To jest box z 3 płytami i fajną rozkładówką a"la plakat w środku. Dlatego może rzadkie.
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Było bardzo trudne, TFG gratulacje. Grześkowi również gratulacje, nie odpuszcza, poprzeczka jak zawsze wysoko zawieszona.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Dzięki za wsparcie. Bawię się znakomicie myślę że inni też. ;)
Trochę tego i trochę tamtego też.