TU WOŁAĆ!

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 16, 2016, 14:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

Therion

Kupię:

1. PINK FLOYD The Final Cut - zachodnie wydanie. Nie musi być pierwsze tłoczenie (ale i nie współczesne), zależy mi na jak najlepszym stanie.
2. Roger Waters - The Pros Cons of Hitch Hiking - - zachodnie wydanie. Nie musi być pierwsze tłoczenie (ale i nie współczesne), zależy mi na jak najlepszym stanie.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

MAC

Teraz dopiero miałem chwilę czasu żeby winyle od Tomka rozpakować.
Tomek, KoB to jest właśnie z AP? Bo nigdzie nie widzę oznakowania. Gra bardzo dobrze. Zaraz porównam do MOFI.

zalun

Chętnie przyjmę - Primus - The Desaturated Seven

elem

Cytat: masza w Luty 23, 2018, 16:28KoB to jest właśnie z AP?

Classic Records. Opisane na labelu i na okładce :)

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Nie wiem co mi się ubzdurało z AP  :o

elem

Cytat: masza w Luty 23, 2018, 16:28Gra bardzo dobrze. Zaraz porównam do MOFI.

Pan tu opisze wrażenia, proszę Pana bardzo

http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=480.new#new
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Po pierwsze, do Twojej nie czeba tak często wstawać.
Po drugie, mniej miejsca zajmuje.
Po czecie mniej sie myjka i płyn zużywa bo tylko jedna płyta.
Dziękuję za uwagę  ;D

elem

Dobra, to ja opisze za jakiś czas. A Blue Train już tykałeś?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Tykałem. Też gra świetnie zwłaszcza w porównaniu do... niczego bo Trainy mam tylko na CD  :o

kazan

Tomek , czy możesz wyszperać Carla Bruni - French Touch ?
Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

McGyver

Cytat: kazan w Luty 24, 2018, 14:50
Tomek , czy możesz wyszperać Carla Bruni - French Touch ?
Na CD jest w bierdonce za dwie dychy.

kazan

Zobaczę czy w mojej leży
Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

elem

LP sporo drożej od CD
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Cytat: elem w Luty 24, 2018, 15:08
LP sporo drożej od CD

Na półce obok, 36 zł ? ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Niestety, nie. Na półce we Francji - 28 euro
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Cytat: elem w Luty 24, 2018, 13:48Dobra, to ja opisze za jakiś czas.
Tu nie ma co opisywać. Jest przepaść.
Całą moją namiętność do mofi uj właśnie szczelił. Mofi to ryja drze przy tym wydaniu KoB. Ładnie, przestrzennie ale drze.
Tu jest wszystkiego jak trzeba. Super!

Jest gdzieś jakiś katalog Classic Records?

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Hehe... to są takie same tytuły jakie mi dopiero przysłałeś na xrcd  :D

Tomek, jaki jest przelicznik tego $? Może być ba PW.

elem

I pewnie Kevin robił mastering :)  Ale w EU na razie nie namierzyłem. Classic Records praktycznie nie istnieje. Acoustic Sounds wykupił i prawdopodobnie wydaje już jako Analogue Productions. Bo tłocznia ta sama i brzmienie równiez znakomite.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Cytat: masza w Luty 24, 2018, 18:43Tu jest wszystkiego jak trzeba. Super!

No to Pan wpadł po uszka, proszę Pana :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Cytat: gratefullde w Luty 24, 2018, 19:11No to Pan wpadł po uszka, proszę Pana

No właśnie nie.
Prawdopodobnie te płyty są do dupy bo właśnie mnie uświadomiono, że moje monobloki są do wyrzucenia bo mam najgorsze trafa na świecie i to, że mi sie podobało jak grają to okazało się, że to tylko zniekształcenia i uj  ;D ;D

gratefullde

Cytat: masza w Luty 24, 2018, 19:13No właśnie nie.
Prawdopodobnie te płyty są do dupy bo właśnie mnie uświadomiono, że moje monobloki są do wyrzucenia bo mam najgorsze trafa na świecie i to, że mi sie podobało jak grają to okazało się, że to tylko zniekształcenia i uj  

Oj tam Oj tam :) Lubimy zniekształcenia :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Ale że same  ;D

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Jaki jest koszt wysyłki ? Troszkę bym przygarnął )