Pre gramofonowe firmy.......

Zaczęty przez miniabyr, Maj 10, 2015, 00:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

peezeet

W komplecie:

vasa

Przedziwne jakieś informacje się pojawiły.
O co w tym wszystkim chodzi?
  ???
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kangie

Samo życie, o ile to prawda. Bo jeśli nie, to... też samo życie ;)

pmcomp

Jakie informacje macie na mysli?
O cenie?
Widocznie konstruktor stwierdził, że z jednej strony zestaw jest tyle wart, za tyle gra i pokrywa koszty produkcji plus godziwa marża Jego i dystrybucji + nakłady na marketing itp., a z drugiej strony potencjalny klient jest gotów tyle zapłacić.
"Prosta" kalkulacja produktu, którą jak zawsze zweryfikuje rynek.

Jakoś Fikus nie ma kłopotów ze sprzedażą swoich Lampizatorów w podobnej cenie. A to podobny produkt, zamienia na analog cyfrowe znaki. A Art Deco zamienia na analog górki i dołki z rowa.
:)

Za drogo?
Z dolnej półki cenowej jest np. Nuda.

Pozdro


vasa

Cytat: pmcomp w Czerwiec 26, 2015, 13:30Jakie informacje macie na mysli?
O cenie?
Cena nie jest zaskoczeniem. Natomiast ilość ojców sukcesu już tak :(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

miniabyr

Właśnie tez to widzę na AS. Ale ostudzę  emocje i sensacje bo po prostu ich nie ma ,tam gdzie inni doszukują się zbyt wiele.Niestety nie ma kontaktu z Benpe ,który jest na wakacjach.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

pmcomp

#107
Aaaaaaaaa.
Myślałem, że chodzi o cenę.
To dla mnie nowość, jeszcze wczoraj tego nie było.

Myślę, że wszyscy zainteresowani muszą sobie sprawę wyjaśnić. I to osobiście a nie publicznie.
Natomiast puszczenie takiego info w necie na największym portalu o tematyce audio powoduje coś w stylu próby linczu przed wydaniem wyroku. To taki news na miarę pierwszej strony Faktu.
Ale ja się nie znam i to tylko moje zdanie.

Dla przypomnienia, ktoś to chyba nawet tutaj ostatnio napisał, w układach lampowych i w układach korekcji RIAA wszystko co było do wymyślenia już wymyślono i "nowe" projekty są tylko wariacjami na ten temat czy wręcz kopiami pomysłów z przed kilkudziesięciu lat.

Benpe znam od lat kilkunastu, to poważny człowiek.

Pozdro

frywolny trucht

#108
Cytat: miniabyr w Czerwiec 26, 2015, 13:39Ale ostudzę  emocje i sensacje bo po prostu ich nie ma

Jakieś tam są. Upublicznianie prywatnej korespondencji staje się tradycją na AS, a wtręty personalne o lenistwie itp- żenujące jak:
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Myślę ,że powstrzymanie emocji jest najwłaściwsze w tej chwili. Ja sam jestem zaskoczony i też dowiedziełem się z dzisiejszych wpisów ,że ktoś rości sobie do czegoś prawo................w zaszadzie na forach to kazdy każdego może o coś takiego posądzić.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Zaraz ja się ujawnię, że stworzyłem Pawłowi 3/4 drapaka.
I co mi zrobicie?
;D

miniabyr

Cytat: MAC w Czerwiec 26, 2015, 13:59
Zaraz ja się ujawnię, że stworzyłem Pawłowi 3/4 drapaka.
I co mi zrobicie?
;D

Dostaniesz matę. -)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !


frywolny trucht

Cytat: MAC w Czerwiec 26, 2015, 13:59Zaraz ja się ujawnię, że stworzyłem Pawłowi 3/4 drapaka.


Ale moment, skoro ja stworzyłem połowę tego gramofonu to mamy gramofon i trochę, a Paweł to tylko nalepka na naszej plincie?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Cytat: frywolny trucht w Czerwiec 26, 2015, 14:03
Cytat: MAC w Czerwiec 26, 2015, 13:59Zaraz ja się ujawnię, że stworzyłem Pawłowi 3/4 drapaka.


Ale moment, skoro ja stworzyłem połowę tego gramofonu to mamy gramofon i trochę, a Paweł to tylko nalepka na naszej plincie?
Fywolny ty też dostaniesz mate-)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Maciek, nie masz wrażenia, że zasuwamy za miskę ryżu?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

Cytat: frywolny trucht w Czerwiec 26, 2015, 14:24
Maciek, nie masz wrażenia, że zasuwamy za miskę ryżu?
Coś jest na rzeczy  :D

Ale póki co udało mi się powstrzymać igrzyska na AS...

frywolny trucht

No to oczekuj bana za permanentne działanie na szkodę forum :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

Nic podobnego.
Nawet doczekałem się podziękowań od moderatora   ;)

gratefullde

Maciek: nasz złoty medalista w kategorii - rozsądek :) Tylko już tam nie łaź na to AS :) Weź ranigast bo wieczorem pijemy ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Z tego co widzę na AS sprawa powoli ,powoli się rozjaśnia i klaruję.Więcej w tym było niezdrowej sensacji(choć wymagającej wyjaśnienia) i nakręcania niezdrowych emocji. Myślę,że pewne osoby bardzo zacierały ręce ,że udało im się skłócić kilku poważnych panów. Mam nadzieję że to im nie wyjdzie .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

peezeet

Eh szkoda że tak szybko się skończyło :'( bo fajna frekwencja była :)

gratefullde

Cytat: peezeet w Czerwiec 26, 2015, 23:58bo fajna frekwencja była

Nie przenoście nam stolicy do Krakowa ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Pre jumane było i już  :)
Poproszę w takim razie o mate bo się zacznę awanturować o drapak ;)