Nowości na sklepowych półkach

Zaczęty przez elem, Marzec 22, 2015, 15:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

frywolny trucht

Fani docisków nie będą zachwyceni  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

moon

#102
nie wiedzialem, gdzie to wsadzic;) to nie jest talerz Fonciaka i wedka jakby podobna, oprocz headshella?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

vasa



Cytat: moon w Marzec 07, 2017, 15:35
nie wiedzialem, gdzie to wsadzic;)
A z tyłu bardzo smaczny Marantz :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

pan-troglodytes

To jakieś starsze ramię, widzę mosiądz
Może to jest designerska "deska serów"?

nosferartur

Mamy tutaj do czynienia z najnowszym trendem we wzornictwie, styl rustykalno industrialny.

Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

frywolny trucht

Pientkne. Gdzieś ty to znalazł? Nie wygląda na produkt z półki sklepowej.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

moon

Cytat: frywolny trucht w Marzec 07, 2017, 18:01Pientkne. Gdzieś ty to znalazł? Nie wygląda na produkt z półki sklepowej.

grupa winylowa fb;) wrzucil chyba 'tworca'
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Therion

Co polecacie w granicach 6-8 tys?

Musi być black piano coś jak AdFontes (miałoby go zresztą godnie zastąpić)

Ja znalazłem tylko to. Może coś przeoczyłem?

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

MAC

Cytat: Therion w Kwiecień 15, 2017, 14:28Co polecacie w granicach 6-8 tys?

Nowego raczej w tych pieniądzach nie dostaniesz ale jakiegoś 2-latka bliżej 8 powinieneś.
DP-A100

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

rudy-102

Drogie.  865 euro.
Steve Ginsberg - projektant - uważa, że bambus ma podobne właściwości jak włókno węglowe i dla tego buduje z tego materiału.
Nie wiem. Nie jestem przekonany. Skuteczność i dokładność przeciwwagi - dwie miseczki na mosiężne kuleczki - też mnie nie przekonuje. Regulacja azymutu polega na przekładaniu kulek z jednej komory do drugiej.


moon

tez tego nie widze, ale w kuchni pasowalby do deski i reszty
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Bartolo

www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

rudy-102

No fajnie, tylko cena jak zwykle wyłącznie dla szejków naftowych.
Ma kosztować około 2000 €.

Bartolo

To jeszcze nowe ramię od WB.. ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

dino

Cytat: rudy-102 w Maj 11, 2019, 10:51No fajnie, tylko cena jak zwykle wyłącznie dla szejków naftowych.
Ma kosztować około 2000 €.
Jest sporo ionizatorów dużo tańszych. Ja mam polski za ok 120PLN koło sprzętu.
Wydaje mi się, że działa :)
Ten audiofilski wygląda na zrobiony na jakiś diodach ?

cortes

Cytat: dino w Maj 11, 2019, 11:27Ja mam polski za ok 120PLN koło sprzętu.
Jakiej firmy masz ten jonizator?

dino

Cytat: cortes w Maj 12, 2019, 16:03Jakiej firmy masz ten jonizator?
Nawet potaniał :)
https://www.mediasklep24.pl/jonizator-powietrza-1000l-do-25-m2.html
Używam go wyłącznie kiedy mnie w pomieszczeniu nie ma bo ozon za zdrowy nie jest.

Piterski

Przepraszam ale chyba mylisz pojęcia lub ja jestem w błędzie. Piszesz o jonizatorze, a nie o ozonowaniu powietrza?
Jony ujemne nie są szkodliwe zaś ozon już tak.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

dino

Cytat: Piterski w Maj 12, 2019, 22:29Przepraszam ale chyba mylisz pojęcia lub ja jestem w błędzie. Piszesz o jonizatorze, a nie o ozonowaniu powietrza?
Jony ujemne nie są szkodliwe zaś ozon już tak.
Te jonizatory działają na zasadzie traktowania powietrza wysokim napięciem (podobnie jak przy burzy).
I cytat z wiki "W pomieszczeniach mieszkalnych stosuje się jonizatory powietrza wytwarzające aniony tlenu. Mają one pozytywnie wpływać na samopoczucie. Produktem ubocznym jonizacji jest ozon, jednak produkowany jest on w ilościach nieszkodliwych dla człowieka. "
Ponieważ jonizator mam w "jamie" na górze gdzie nie przebywam cały czas na wszelki wypadek staram się nie włączać go jak tam siedzę.
Ot taki mój "fiś"  ;D

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

cortes

Cytat: dino w Maj 12, 2019, 20:52https://www.mediasklep24.pl/jonizator-powietrza-1000l-do-25-m2.html
Używam go wyłącznie kiedy mnie w pomieszczeniu nie ma bo ozon za zdrowy nie jest.
Odgrzebuję temat.
Czy pracuje cicho?
Czy jest jakaś informacja na temat ilości iglic?
Czy faktycznie kurz szybciej opada?
Czy w dalszym ciągu jesteś z niego zadowolony i polecasz?

paul_67

To ja może odp.
1.Pracuje bardzo cicho.Trzeba ucho przyłożyć do urządzenia, aby je usłyszeć;
2.Posiada dwie iglice;
3.Trudno powiedzieć;
4.Jestem zadowolony.Czuje się odświeżone powietrze, ale po pewnym czasie się przyzwyczajasz i nie zwracasz na to uwagi.