Magnetofony kasetowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

merlin1973

Dzięki z przypomnienie  ;)
To Audio bardzo uwielbiam  ;D
Pozdrawiam S.CH.

gratefullde

Też się próbowałem z powrotem do kasety. Zakupiłem w tym celu Kenwooda, jakiś niski model. Po 3 min zrezygnowałem.
Do dziś nie wiem dlaczego podjąłem te kroki, sensu to nie miało, mam kilka kaset raptem.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

cdt

A ja sobie dzisiaj nagram Alan Parsons Project ,, PYRMiD ,,z winyla  na kasetkę i będę w latach 80 tych pełną gębą
https://www.youtube.com/watch?v=vzj1l-8LbW0

cdt

Przeta my z Lampowym bańkę tulipanową dmuchamy  ;D . Gorzej że te bańki na mnie podziałały  ;D

LampowY

Taki magnetofon przynajmniej ładnie się świeci jak włączony a patefon tylko się kręci i kręci.
W dodatku tylko w jedną stronę. Nuda aż się chce z kina wyjść  ;D

merlin1973

Mam 4 sztuki , żaden wypas  :(
Pozdrawiam S.CH.

LampowY

Ładny ten dżejwis  ::)  :np:

gratefullde

One są ładne tylko... po co one dziś są?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

cdt

Do piracenia  ;D

gratefullde

Cytat: cdt w Listopad 24, 2018, 17:46
Do piracenia  ;D
A to przepraszam [emoji39][emoji16]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

No, kopia na własny użytek to nie piractwo  :o

merlin1973

Od tego zaczynałem  ;)
ten magnet i ta kaset i byłem szczęśliwy  :)
a dziś???
Pozdrawiam S.CH.

GregWatson

Też to pamiętam, były zdecydowanie lepsze od MK125.   :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Takiego 125 to mam w wersji Pathe Marconi.
Trochę tego i trochę tamtego też.

merlin1973

Z 10 lat temu se kupiłem za chyba 150zł nówkę w kartonie z sentymentu ;)
w piwnicy mam 2 nowe zajeb.... magnetofony  :) w kartonach jamniki  ;D  ;)
Pozdrawiam S.CH.

LampowY

A ja nagram na kasety kolędy. Jak w Wigilie rodzinie puszczę to siku w majtki będzie  ;D

cdt

Ja miałem takiego  :o

gratefullde

Cytat: LampowY w Listopad 24, 2018, 18:12
A ja nagram na kasety kolędy. Jak w Wigilie rodzinie puszczę to siku w majtki będzie  ;D
Sianko ma być suchie [emoji6][emoji3]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Mam dwa decki. Wygląda, że Merlin miażdży system :) Cicha woda...
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

merlin1973

Cytat: LampowY w Listopad 24, 2018, 18:12Jak w Wigilie rodzinie puszczę to siku w majtki będzie 
Za miesiąc już :)
Pozdrawiam S.CH.

LampowY

Cytat: merlin1973 w Listopad 24, 2018, 18:17Za miesiąc już :)
Mam nadzieję, że nakamiszon dojdzie do tej pory cały i zdrowy  :-\

merlin1973

Cytat: LampowY w Listopad 24, 2018, 18:19Mam nadzieję, że nakamiszon dojdzie do tej pory cały i zdrowy 
Z daleka?
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Jeden to taki. Uznajmy, że najpiękniejszy deck i możemy się rozejść ;) Kupiony na springair. Wychuchany jakby wczoraj opuścił fabrykę. Przy czym dawno nie słuchałem, a syncio jak robi impry w biurze lubi się popisywać, cholera wie w jakim teraz jest stanie technicznym. Patrzcie co mam- mówi. To jest kaseta magnetofonowa. Co się z tym robi? I nikt nie wie  ;D



Tak sobie buduje pozycje :) Na garbie starego  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93


McGyver

Cytat: frywolny trucht w Listopad 24, 2018, 18:15
Mam dwa decki. Wygląda, że Merlin miażdży system :) Cicha woda...
A ja mam siedem decków i jeden radiomagnetofon.