Magnetofony kasetowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

cdt

W porównaniu do szpul za tysiaka to tanio . Ale za tą cenę to chyba XRCD zakupisz . PF to może bym sobie kupił na próbe ale Milesa . Daj linka do sprzedawcy może ma coś innego co by mnie zaciekawiło

rudy-102

Cytat: merlin1973 w Listopad 24, 2018, 17:58Od tego zaczynałem  ;)


Miałem to samo, ale jeszcze jako Grundig. Długo zbierałem na niego do skarbonki. A co zebrałem to podrożał. Raz w rozpaczy z tego powodu o mało nie kupiłem Thomsona, ale pani w sklepie przekonała mnie, że nie warto. Lepiej poczekać i dołożyć. Mówiła, że thomsony strasznie się psują.

Wiele ze mną przeżył. Wycieczki szkolne, koncerty i klasowe i nie tylko klasowe potańcówki. Żeby było głośniej podłaczłem go do radia Junior, z którego też na początku nagrywałem :)


Ale się na wspominy zebrało. Zaraz zaczną dinozaułry spod klawiatury wychodzić.  ;D ;D

LampowY

Cytat: cdt w Listopad 24, 2018, 20:44
W porównaniu do szpul za tysiaka to tanio . Ale za tą cenę to chyba XRCD zakupisz . PF to może bym sobie kupił na próbe ale Milesa . Daj linka do sprzedawcy może ma coś innego co by mnie zaciekawiło
https://www.ebay.pl/itm/Miles-Davis-Autumn-Leaves-Cassette-Made-In-Japan-Factory-Sealed/372507994915?hash=item56bb34eb23:g:O5IAAOSw-tFbA8Va:rk:2:pf:0

Ma ponad 4000 kaset  ;D

cdt

Zachowuje się jak rasowy audiofil . Zobaczyłem japańskie krzaki i mózg wysłał sygnał - kup  ;D . Jezdem wytresowany jak pies Pawłowa  :P . Nie dam się nie kupie kasety za takie pieniądze

Kupiłem sobie od Niemca 2 CD których nie mam . Jeden z rekomendacji z działu teraz słucham . Olać kasety za 180 zeta ;D
https://www.ebay.pl/itm/KAREN-SOUZA-HOTEL-SOUZA-CD-NEW/332655679691?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2648

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

A żeby nie było ,że słucham tylko Moder Tokinów  ;)
Mam na taki komplecik  :)
Pozdrawiam S.CH.

LampowY

Cytat: cdt w Listopad 24, 2018, 21:03Nie dam się nie kupie kasety za takie pieniądze
A mnie korci mimo żem meloman nie audiofil  ;D

cdt


cdt

Porobiłem trochę wywiadów . Na grupie FB chłopaki ściągają z Japoni kasetki . Najlepiej ponoć graja z tej stajni . Są - były nagrywane na TDK MA


merlin1973

Nie na noc  >:( sen poszedł się jeb.... :'(
Pozdrawiam S.CH.

muda44

Cytat: merlin1973 w Listopad 25, 2018, 00:20
Nie na noc  >:( sen poszedł się jeb.... :'(
E tam , fajnie pooglądać i nie patrzeć na ceny ;)
Ceny są zawyżone bo te decki które oglądałem nie są idealne wizualnie a przy takiej cenie być powinny .

Zdjęcia swoich decków wklejałem w klubie Sony i Pioneera więc nie będę dublował ( miałem też wiele innych decków ).
Miło wspominam czasy kiedy je miałem ale dzisiaj ceny poszybowały ostro do góry a stan w dół . Dodatkowo ceny dobrych kaset nijak się mają do tego by je kupować i używać .

kefas

To ja też pokażę swoje Sony. Zdjęcia nie powalają ale...

kefas

#488
...i Technics...

kefas

...i jeszcze jeden...

kefas

...i Marantz...

LampowY


kefas

...i Alpage AL80...

kefas

...i Optonica...

LampowY

Cytat: kefas w Listopad 25, 2018, 11:48Alpage
O! I to jest moja marka!  8) ;D


I jakiś JVC jest na Optonice?

Ile Ty tego masz?  :o

kefas

Tak to wszystko moje. Jest i JVS

tomekkk1

Cytat: LampowY w Listopad 25, 2018, 11:49Ile Ty tego masz?  :o

Nie wiem ile jeszcze kefas pokaże, ale zdecydowanie zaorał...  :o

LampowY

Ja pasuje  ;D
Szach, mat i abazara 

cdt

I @ kefas został nowym Królem działu . Szacun

rudy-102