Magnetofony kasetowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

kefas

Jeszcze jeden Sony ale już nie pokażę bo nie mam zdjęcia to zwykły dwukasetowy TC-WE 525

McGyver

Cytat: tomekkk1 w Listopad 25, 2018, 11:52ale zdecydowanie zaorał... 
Ma tego więcej niż ja.
Ale za to w ilości cedeków to mnie nikt nie zaora. Pałęta się toto wszędzie, na ganku i w piwnicy też. Samych Denonów DCD655 jest chyba z jedenaście.

paul_67

Ten schizofrenik z tylu to plakat czy malunek?

kefas

CytatO! I to jest moja marka!  8) ;D

Niestety jako jedyny niesprawny i szukam do niego fachowca.

kefas

CytatTen schizofrenik z tylu to plakat czy malunek?

malunek  :)

gratefullde

Kefas dałeś czadu...

Alpage to też moja marka... wino było takie... i jeszcze la crima :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

paul_67


tomekkk1

Cytat: McGyver w Listopad 25, 2018, 11:58
Cytat: tomekkk1 w Listopad 25, 2018, 11:52ale zdecydowanie zaorał...
Ma tego więcej niż ja.
Ale za to w ilości cedeków to mnie nikt nie zaora. Pałęta się toto wszędzie, na ganku i w piwnicy też. Samych Denonów DCD655 jest chyba z jedenaście.



To chyba czas na otwarcie stosownego tematu o CD. Zaczynaj foty robić :D


kefas

CytatAle za to w ilości cedeków to mnie nikt nie zaora. Pałęta się toto wszędzie, na ganku i w piwnicy też. Samych Denonów DCD655 jest chyba z jedenaście.

A ja myślę nad zakupem jakiegoś fajnie grającego. Może masz coś na zbyciu?

McGyver

Cytat: tomekkk1 w Listopad 25, 2018, 12:03Zaczynaj foty robić
Na początek mogę powyciągać z archiwum. Ale taki wątek byłby okropnie monotematyczny, bo ja te cedeki traktuję jak w wątku "CD player dla wariata".

McGyver

Cytat: kefas w Listopad 25, 2018, 12:04A ja myślę nad zakupem jakiegoś fajnie grającego. Może masz coś na zbyciu?
No pewnie. Co byś chciał i jaki masz na to budżet?

gratefullde

Cytat: McGyver w Listopad 25, 2018, 12:04
Cytat: gratefullde w Listopad 25, 2018, 12:01la crima
Musiało być bardzo niedobre skoro łzę przerobiłeś na zbrodnię  ;D ;D ;D

faktycznie :)
ale winko było całkiem całkiem :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

cdt

Na stare lata ZPTów mi się zachciało . Kiedyś miełem program do tworzenia okładek ale poszedł do kosza ze starym laptopem  :( . W sieci nie mogłem znajeść . To poradziłem sobie urzywając open ofisa i linijki  :o . Prawie mam wszystko ogarnięta  ;D

LampowY

No jest szaleństwo widzę  ;D

frywolny trucht

[wulgaryzm], wczoraj w chwili słabości prawie przystąpiłem do licytacji GX 95. Już się zalogowałem, zawiesiłem się na etapie: ile mogę dać maksymalnie, wyszło, że dużo i się siebie przestraszyłem... Sio! A kysz!
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

LampowY

Arek, co sobie będziesz żałował?
Życie krótkie jest  ;D


gratefullde

Bo to ujowa inwestycja... Trzymajmy się vinyl a
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

cdt

A to zależy jak się na to paczy . Chyba będziemy Ci w przyszłym roku musieli  zrobić prezentację kaseciaka  :P . Jak kupowałem DR-10 to robiłem porównania . Każdy grał inaczej .

LampowY

Cytat: gratefullde w Listopad 25, 2018, 17:21
Bo to ujowa inwestycja... Trzymajmy się vinyl a

An-J... bo Ty ze złej strony paczasz...
Załóżmy, że jesteś nawalony jak szpadel i zachce Ci się analoga posłuchać. A!  8)
Gramofon - placek zryty, igła połamana, ramię u sąsiada  :o
Szpulak - ostry dyżur i laboratoryjne wyciąganie palców z capstana  ;D
A kaseciak? Luzik. Nawet po pijaku nic nie zrobisz  ;D

merlin1973

Cytat: LampowY w Listopad 25, 2018, 17:59Załóżmy, że jesteś nawalony jak szpadel i zachce Ci się analoga posłuchać. A! 
Gramofon - placek zryty, igła połamana, ramię u sąsiada 
Szpulak - ostry dyżur i laboratoryjne wyciąganie palców z capstana 
A kaseciak? Luzik. Nawet po pijaku nic nie zrobisz 
I wszystko w temacie :) nic dodać :)
Pozdrawiam S.CH.

rudy-102

Cytat: LampowY w Listopad 25, 2018, 17:59A kaseciak? Luzik. Nawet po pijaku nic nie zrobisz  ;D
I teraz mam wszystko przegrywać? ???

Kupić kontener kaset, czas, kasa?
To już taniej wyjdzie asystentkę przyjąć do pracy i przeszkolić.


Ta jeszcze przed szkoleniem  ;D >:D .

McGyver

Cytat: LampowY w Listopad 25, 2018, 17:59Załóżmy, że jesteś nawalony jak szpadel i zachce Ci się analoga posłuchać. A! 
Gramofon - placek zryty, igła połamana, ramię u sąsiada 
To trza szafę grającą mieć. Gramniak za szybą, płyty zmieniają się same za naciśnięciem guzika, pełny luksus.


frywolny trucht

Cytat: McGyver w Listopad 25, 2018, 18:20To trza szafę grającą mieć. Gramniak za szybą, płyty zmieniają się same za naciśnięciem guzika, pełny luksus.

Tak i nie. Pamiętam, że zgrzałem się jak biała ( kiełbasa) na święta ( wielkanocne) na taką szafę i pewnie bym sobie ją szczelił, tylko nie mam gdzie postawić i jest problem funkcjonalny. Ogólnie ich zasada działania polegała na tym, że płacisz za kawałek i szafa gra. Trochę trzeba się nachodzić. Kojarzę wynalazki na parę kawałków na stronie, ale tak normalnie bulić trzeba co utwór.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93