Magnetofony kasetowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

rudy-102


cdt

Ja potrzebuje mieć coś co nagrywa  ;D jestem uzależniony  ;D . W cyfrę wchodziłem ze trzy razy i mnie nie przekonała . Nie chodzi o jakość bo to zawsze da się poprawic . Jak nie ma ZPT to mi się nagrywanie nie podoba . Ja musze mieć pudełko okładkę itd .

rudy-102

Cytat: cdt w Listopad 26, 2018, 16:37Ja musze mieć pudełko okładkę itd
Ja też. Dla tego kupuję płyty. Ale bardzo lubię kasety i nigdy żadnej nie wyrzuciłem.

McGyver

Cytat: rudy-102 w Listopad 26, 2018, 16:47lubię kasety i nigdy żadnej nie wyrzuciłem.
Ja też nie wyrzuciłem. Objętościowo, to będzie (licząc metodą Joanny Chmielewskiej z książki "Całe zdanie nieboszczyka") około jednej wanny.

rudy-102

U mnie pomieściło się w kilku walizkach :).

LampowY

A ja wypie....uciłem kartony kaset magnetofonowych  facepalm  >:(

cdt

Ja też . Ostatnie jakieś 8 lat temu  ;D . Dobre chromowane Sony z lat 90 tych . Mylić się to ludzka rzecz  ;D

LampowY

Człowiek był młody to i gupi.

Teraz się już nie dziwię, że starzy ludzie niczego nie wyrzucają.
Wszystkie śmieci to przydasie  ;D

Hubertrs

Drayzcie i drazycie a obiecalem sobie, ze juz nie bede rozszerzal. Da sie jakos zablokowac ten temat co bym go nie widzial?  :censored:

rudy-102

Święta idą :). Będziesz miał na prezent dla żony. ;D ;D

Hubertrs

pomysl wart przetestowania ale nie chce co by miala chlopa bez zeba.

Piterski

To co oni robią to jest rzecz wielce szkodliwa,wnoszę o zablokowanie wątku.

Mało tego że mam już spory debet na rachunku oszczędnościowym to jeszcze przez kolegów znowu wydam kolejną kasę.
W prawdzie nie na kaseciaka ale pewnie na kable, a miałem nic już nie kupować, ale przez takie podkręcanie to zaraz człowieka nosi i obłęd jest w oku  :o.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

LampowY

Ja już w tym roku nic nie kupuję. Ostatnio zaszalałem mimo tego, że nie powinienem  :-\
Teraz czas na wykrwawianie związane ze świętami i feriami  :(

Wyjątkiem od powyższego jest zakup pre ale zaskórniaki są już na to przewidziane i odłożone.

Piterski

Sprzedawca jest twardy i nie chce zejść z ceny to może i mnie to ustrzeże od dalszej pokusy ;D

Po prostu jak widzę jak PŻ wydaje moje ciężko zarobione pieniądze na nierobów to mi hamulce puszczają  :-\
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

cdt

Swięta ida . Koleżanka z grupu na FB robi ozdoby z kaset nie nadających się już do grania .


LampowY

Cytat: McGyver w Listopad 26, 2018, 19:25Znaczy się, preampa w przyszłym roku chcesz, tak?  ;D

A czytałeś ostatnie zdanie? A?  :P

Cytat: LampowY w Listopad 26, 2018, 18:36Wyjątkiem od powyższego jest zakup pre ale zaskórniaki są już na to przewidziane i odłożone.

:) :) :)

McGyver

Wybacz, stary i siwy już jestem, to i ślepy.
BTW, dziś odebrałem fajne przeguby do osi potencjometrów. Aluminiowe. Jeden idzie do Twojego pre.

rudy-102

Cytat: Piterski w Listopad 26, 2018, 19:17jak widzę jak PŻ wydaje moje ciężko zarobione pieniądze
Kto to jest PŻ?

cdt

Doprasz sie o nie zamienianie wątku kasetowego w polityczny . Chyba że to taki plan co by go zgruzować  :P

rudy-102

Cytat: cdt w Listopad 26, 2018, 19:35
Doprasz sie o nie zamienianie wątku kasetowego w polityczny . Chyba że to taki plan co by go zgruzować  :P
?
Chyba czegoś nie skumałem.

LampowY

Cytat: McGyver w Listopad 26, 2018, 19:33fajne przeguby do osi potencjometrów. Aluminiowe. Jeden idzie do Twojego pre.
Kompletnie nie jarze co to jest ale bardzo się z tych przegubów aluminiowych cieszę  ;D

Hubertrs

Ja bym obstawial na "Pedal z Zoliborza"


LampowY