Magnetofony kasetowe

Zaczęty przez Yacek, Maj 27, 2014, 22:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Co Ci powiem to Ci powiem ale Ci powiem... Ten GX95 z licytacji bądź z FB jest już Twój żebyś nie wiem jak się tego wypierał i od zakupu odżegnywał.  ;D

Zrób to, kup. Nie dla siebie, dla tego młodego Areczka z językiem przyklejonym do szyby sklepu na Dworcowej!
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

LampowY


frywolny trucht

Trochę rozrywki: https://allegro.pl/boombox-sharp-gf-777-retrospekcja-vintage-studio-i7574361722.html
Dlaczego nie 100 tys. ja się pytam?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Ale jak połamane złomy sprzedają po dwa koła, to może nie powinienem się dziwić?
https://allegro.pl/aiwa-cs-880-boombox-bialy-kruk-i7627231415.html Biały kruk z powyrywanymi nogami  ::)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

merlin1973

Z tym nagrywaniem z radia było bardzo ciekawie  ;)
Audycje, całe płyty  :o kawałki do dyskoteki  :)
Bogdan Fabiański prowadził audycję -Słuchajmy razem - dyskotekowe utworki  ;)
Godzinę prędzej się siedziało i czekało, ale też czekał mój kolega sąsiad , moze nie konkurencja ale zawsze się przechwalał czego on nie ma  :o
Miało byc coś ciekawego , wpadłem na genialny pomysł by przed 22gą mu korki na klatce schodowej wykręcić  ;D
No i kto miał zajebiste nagrania???  ;)
https://www.youtube.com/watch?v=hFMLJnWMnUs
Pozdrawiam S.CH.

cdt

Cytat: merlin1973 w Listopad 27, 2018, 10:04Miało byc coś ciekawego , wpadłem na genialny pomysł by przed 22gą mu korki na klatce schodowej wykręcić 
No i kto miał zajebiste nagrania??? 
;D dobre uśmialem się ;D .

cdt

U mnie zafiksowanie trwa w najlepsze . W sumie to po co mi drugi gramofon  ;D . Kaseciak to jest insza inszość . Nagrywać z kasety na kasetę można  :o ::) .
Negocjuje Dragona  ;D :P nie będzie pioneera  >:D . Na dwie zabawki mnie nie stać . Wolę magnetofon  ;D

Piterski

Cytat: cdt w Listopad 27, 2018, 19:57W sumie to po co mi drugi gramofon  ;D
Masz jeden i w dodatku na dwa ramiona, to w sumie trzeci to już chyba faktycznie mnożenie bytów  ;D.
Jak masz frajdę z kaset to chyba też bym kupił raz a dobrze :np:
Ja planuje skończyć na jednej wkładce mimo że ramiona mam dwa.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

LampowY

Cytat: Piterski w Listopad 27, 2018, 20:01Masz jeden i w dodatku na dwa ramiona, to w sumie trzeci to już chyba faktycznie mnożenie bytów  ;D.
Jak masz frajdę z kaset to chyba też bym kupił raz a dobrze :np:

Hihihi... +/- to samo Darkowi powiedziałem godzinę temu  :)

frywolny trucht

Komanchero... Ciekawe czasy. I tak dziwne, że ktoś w ogóle jakąś choreografię zasuwa. Normalnie to wszyscy stali i wyglądali groźnie. I obojętnie czy to był DM, Laibach czy Italo Disco :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

LampowY


frywolny trucht

A ty już nie jątrz. Żadnego kaseciaka nie planuję... acz rozglądam się.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

LampowY

GX95 już w drodze do Bydgoszcza?  ;)

frywolny trucht

Nie :) A co tam u ciebie?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

LampowY

Kijowo... Rano oddaje Kądo właścicielowi a Mac grzebie się z moim  :)
Nakamiszon opuścił UK i szwenda się gdzieś po DE.
Wczoraj zamówiłem w promocji 3 za 2 w empiku trzy winyle Buble i zapomniałem zapłacić bo coś mi żona kazała zrobić.
Pół godziny temu przyszedł mail z empiku z przypomnieniem żeby uiścić za płyty. No to uiściłem.
Po 5 minutach od płatności przyszedł kolejny mail z empiku:

Witaj,
Nie możemy zrealizować zamówienia ze względu na brak produktów u naszych dostawców.
W przypadku dokonania płatności przekazem, przelewem tradycyjnym lub mRatami , zwrot środków wykonany zostanie przez DotPay na wskazany przez Klienta numer konta. W celu uzyskania numeru konta do zwrotu, DotPay skontaktuje się z Państwem w osobnej korespondencji.

W przypadku dokonania płatności kartą lub przelewem on-line środki zwrócimy w ciągu 3 dni roboczych.


Przepraszamy za zaistniałą sytuację.


;D ;D ;D ;D

frywolny trucht

No. Czyli jak u każdego. Nieustające pasmo sukcesów  :np:
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

LampowY


cdt

Cytat: LampowY w Listopad 27, 2018, 20:25Przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Ale mają wynik sprzedaży . Biją się przecierz o złotą patelnie ;D

LampowY

Nie dość, że Buble nie dostałem to nawet zasranej W-Zki  ;D

cdt

Zaraz powinny u Ciebie chyba wylądować dwa krokodyle maxella  ;D

LampowY

#620
O :o A te setki to skund masz?  :o
Jeszcze nie mam. Mam nadzieję, że do czwartku dojadą te krokodyle  :)

cdt

Setki mi się ostały jeszcze z czasów 1szego Kenwooda . Kupiłem 20 szt . Ale pudełko ocalało tylko 1dno

cdt

Ze starych czasów mam takie dwa kuferki .

rudy-102


LampowY

Taaa
Wysyłka:
Nie ma wysyłki do Polska