Phonopre MPW

Zaczęty przez MAC, Marzec 18, 2017, 16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

McGyver

Cytat: dino w Luty 12, 2019, 19:59Nie deprecjonujcie tak krzemu bo w moim pre na wejsciu są jfety
Ja tam krzemu nie deprecjonuję, ja deprecjonuję tylko opampy. Nie cierpię tego ośmionożnego robactwa, nawet gdy zostanie zastąpione tzw. "dyskretnymi opampami".

vasa



Cytat: McGyver w Luty 12, 2019, 21:47ja deprecjonuję tylko opampy. Nie cierpię tego ośmionożnego robactwa, nawet gdy zostanie zastąpione tzw. "dyskretnymi opampami".

To helmintofobia w wersji audiofilskiej [emoji887]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

dino

Bo opampy do czego innego wymyślili a księgowi ....
MC jak ty dajesz radę z działać DAC-ami  ;D ? Tam nóg nie osiem a jak mrówków  ;D ;D ;D

McGyver

Cytat: dino w Luty 13, 2019, 18:36MC jak ty dajesz radę z działać DAC-ami   ? Tam nóg nie osiem a jak mrówków   
Oj tam, takie to ja polską transformatorówką z 1986 roku lutuję, tylko se nowy grot zakładam  ;)

dino

Moje zdanie na temat transformatorówek znasz ale ..tyż piknie  :np:

McGyver

Jakbym toto miał lutować stacją z kolbą to bym kűrwicy, nerwicy i piėrdőlca dostał. A transformatorówką z epoki komuny to pyk, i już.
Natomiast wylutowywanie tego to hotair jedynie.

dino

Ja jadę hotair na pastę i jest ..ślicznie.

McGyver

Cytat: dino w Luty 13, 2019, 19:37
Ja jadę hotair na pastę i jest ..ślicznie.
A moje lutowanie z foty powyżej to co? Pokraczne jakieś czy jak? Wiem że nie do końca zmyłem kalafonię, ale mi się nie chciało  :)

dino

No dobra "Sheldonie" - ślicznie (ja bym tak nie potrafił)  ;D ;D ;D

GB

Czyli ogólnie moje przypuszczenia się potwierdziły. Wzmacniacz zacny, chociaż kolbą lutowany.

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz