Muzyka z Akademi Pana Kleksa

Zaczęty przez amati74, Marzec 13, 2017, 19:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

amati74

Koledzy czy da się jakimś programem oddzielić muzykę z tego filmu od słów piosenek żeby została sama wspaniała muzyka?

frywolny trucht

Nie podoba ci się- jak rozumiem- głos Sośnickiej czy Fronczewskiego? Najlepiej mieć wielościeżkowy materiał realizatorski ;) Nie słyszałem o wersji reprise, pozostają więc programiki do minimalizowania wokalu:

https://www.youtube.com/watch?v=4FjYleTGLlM

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

amati74

Podobają mi się wszystkie piosenki z Kleksa a solnicka kiedyś to fajna kobieta była jak to się teraz mawia niezła sztuka chciał bym mieć po prostu muzykę bez wokalu bo jest świetna a z wolałam też.
Meluzyno Meluzyno... A do kaczki dziwaczki jaki świetny podkład jest.

malg

Cytat: amati74 w Marzec 13, 2017, 20:20
Podobają mi się wszystkie piosenki z Kleksa a solnicka kiedyś to fajna kobieta była jak to się teraz mawia niezła sztuka chciał bym mieć po prostu muzykę bez wokalu bo jest świetna a z wolałam też.
Meluzyno Meluzyno... A do kaczki dziwaczki jaki świetny podkład jest.

"Meluzyna" to nie jest kawałek z Akademii i nie śpiewa go Sośnicka tylko Małgorzata Ostrowska z Lombardu.
Czy rzeczywiście piszesz o Akademii, czy w ogóle o serii o Panu Kleksie
Akademia Pana Kleksa
Podróze Pana Kleksa
Pan Kleks w Kosmosie




amati74

W poprzednim poście zawarłem ogólne info o piosenkach z filmów o Pau Kleksie tak skrótowo.  Wiem oczywiście kto i co śpiewa w i  jakiej części. Malg chyba nie posądzasz mnie o taką niewiedzę?😊