Małe jest piekne-beovox ht 500 type 6207

Zaczęty przez Mikut1982, Sierpień 24, 2018, 12:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Mikut1982

#76
Nie ten problem mam pierwszy raz.  Zdjecie nie ma az tak duzo mb.  Gdy wysylam robi mi sie caly ekran bialy.   Pisac mogę... Bede próbował.

Mikut1982


Mikut1982

Problem jakiś był. Mam nadzieje ze nie wróci.  Wczoraj malowalem jeszcze o 23 wieczorem fronty kolumn. Wyczyscilem też maskownice.  Dzis biore sie za czyszczenie głosnikow jak wróce z pracy.  Sam jestem ciekaw jak to zejdzie. Wieczorem popstrykam fotki i mam nadzieje ze da sie wstawić. Moze problemem jest internet.  Kondy już sa, czekam aby za żarówkami.  W piatek chce to wszystko poskrecać, naszczescie za dużó nie ma. 

spalon

Podejrzewam że zestaw w realu i tak będzie jak zwykle zaskakiwał wyglądem i zdjęcia tego nie oddadzą .
Ciekawy jestem jak zagra .

Mikut1982

Uratowana nalepka wraca dokładnie na swoje miejsce.

Mikut1982

Są też nowe stupki od ampli.  Stare były plastikowe i powyszczerbiane.

Mikut1982

Wszystko jest dokladnie w takim samym miejscu  jak w orginale.

Mikut1982

Orginalna antena wewnetrzns wraca na swoje miejsce.

Mikut1982

Ampli finito.  Zdjecia porobie za dnia. Bo wtedy wychodzą lepiej.  A tym czasem podswietlanie w całej okazałości.  Działa i wyglada super. 

Mikut1982

W tych glosnikach już nic nie czyszczę, starczy.  I tak jest lepiej niechce ich zniszczyć.   Pomalowalem tylko samą ramke na czarny mat. 

Mikut1982

Stara uszczelka piankowa w miare możliwosci już usunieta i nie schodziła lekko.

Mikut1982

Przy tym głosniku za bardzo nie mialem co czyscić.  Membrana wyglada jak wytłaczanka od jajek.  Taka już była.  I tu też bede malował samą metalowa ramke na czarny  mat. 

Mikut1982

Z tego drugiego też raczej szału nie bedzie ale trochę  zeszło

Mikut1982

#89
Dzien sie jeszcze nie skonczył.  Przygotowanie do malowania.  Oczywiście sama ramka. 

Mikut1982


nook736

Bardzo stylowy zestaw 👍👍 szukam czegoś podobnego do plumkania w tle do biura..takie old-schoolowe zestawy potrafią naprawdę przyjemnie grać

Mikut1982

Pytanie najwyzszej wagi!   Zauwazylem ze wtyczki glosnikowe sa nie orginalne. Oznaczylem wszystko jak bylo.  Ale doszedlem ze jedna kolumna jest podlaczona inaczej.  Teraz pytanie.  Gdzie na zwrotnicy powinien byc plus chodzi o wejscie sygnalu.  Dwa szare to kabel glosnikowy i gdzie tu powinien byc plus. Czerwone to plus na glosniki.  Niebieski minus na górę.  Czarnyminus na dół

Mikut1982

Czy dobrze rozumuje ze plus powinien byc ten szary z prawej bo on przechodzi przez cewke i wychodzi akuat na plus do glosnikow.  Ktos wymieniajac wtyczki tego nie sprawdzil.

Mikut1982

Zle mysle..  Przeciez kondensator daje sie na plus. To ten szary z lewej. 

Mikut1982

Patrzcie wszystko oznaczam.  Zaraz powiem jaki popełniłem błąd.

Mikut1982

Odkrecajac wtyki glosnikow din 2..   Odciałem  odrazu jeden kabel zeby tak oznaczyc plus a drugi kabel zostawilem caly to minus.    Teraz widzicie gdzie popelnilem błąd.  Wszystko sie zgadza poprostu zle nalepiłem tasme na jednym z kabli.. Szkoda bo już bym mial dzis wszystko skrecone. Dobrze że ściągając diny to oznaczylem...   

Mikut1982

Na glosnikach ucinajac kable zawsze zostawiam troche kabla zebym sie nie pomylił.  Zabezpieczam sie podwujnie.  Oznaczam gdzie gora i dol plus i minus.  I to podwujne zabezpieczenie mnie uratowało a zarazem zmyliło.  Odcięty kabel został we wtyczce din,  po tym doszedlem.  Wtyczka din jest skrecana. .

Mikut1982

Przykleiłem małe filce pod kolumny żebu sie nie porysowały.

Mikut1982

Musze pomysleć nad jakaś uszczelką pod głośniki.