Skąd brać nagrane taśmy magnetofonowe ???

Zaczęty przez pmcomp, Styczeń 09, 2016, 12:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

pmcomp


miniabyr

Nie ! To są dwa rózne materiały . Buddy Tate to vol 1,  a ta co przyszła to vol 3 czyli Peter Beets
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

pmcomp


miniabyr

Chcę rekomendować  dwa materiały dostępne przez przegranie u P.Sedlaka . To pozycje jazzowe. Charles Mingus "Tijuana Moods" (stereo) oraz John Coltrane "Soultraine" (mono). Materiał przegrany brzmi świetnie. Mam od kilku dni muzyczną ucztę! A żeby dodać smaczku to kopiowany był na profesjonalny magnetofon Philips . Ondrej wie który model ,ale  sprzęt z kona lat 50'!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

frywolny trucht

https://allegro.pl/kategoria/kasety-audio-194?order=m
ponad 1500 tytułów nowych ( nieużywanych) i ponad 2500 tytułów używanych.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

paul_67

Jednak w tym wątku, jak mi się wydaje, chodziło o taśmy szpulowe...

BR20-T

Jakies nagrania godne polecenia od p. P. Sedlaka???
Nie pytam o wykonawce bo to kazdy wybiera, lecz o jakos materiału.
Zamowil bym cos dla siebie, dzis.

LampowY

Takie dwa japończyki udało mi się przygruchać na akcji na FB  :D

LampowY

I nikogo to nie rusza...
Barbarzyńcy  ;D

Kangie

Rusza. Cieszymy się Twoim szczęściem :) Ja właśnie odpaliłem 6CA7 Treasure. Grane ok. 200h czyli coś tam już grzane.

BR20-T

A mam  jeszcze takie pytanie czy ktoś nabył coś od Zavalinka Records???


jjacek

Mam takie male pytanie ( moze to nie jest dobre miejsce ale sprobuje)  obecnie mam kolo 15 tasm do m. szpulowego . Kartony maja rozmiar 28x28 cm .  Chce to jakos sensownie miec poukladane w jakims pojemniku . Szukam opakowania o rozmiarach 29x29x40 cm. Bede wdzieczny za jakas podpowiedz w tym temacie.
Jak to sami macie posegregowane ?



Kangie


jjacek

#241
https://hylllagret.se/shop/654-plastlaador/602-vikbar-laada-l400b300h320/
cos takiego znalazlem ale tez nie ma wymiaru wewnetrznego.
Ta walizeczka nie jest glupia... Napisalem do "kuferka" proszac o podanie wymiarow wewnetrzych...dzieki.





Kangie

Wporzo. Jak cynę jak wdrożysz w życie.

jjacek

"Kufer" nie odpowiada na zapytania... :-\

Kangie

A może zlecić całość albo chociaż zamówić cięcie płyt i samemu złożyć? Fachowcy raczej nie biorą takich małych "robótek", na których dużo nie zarobią. Ale miałbyś skrzynię pod swoje wymagania, zwłaszcza kolorystyka pod obecne meble.

jjacek

To prawda ,  ale liczylem na gotowe wzorce..  :)