Pre gramofonowe firmy.......

Zaczęty przez miniabyr, Maj 10, 2015, 00:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Nie było lepszego drapaka pod ręką?
Bo trochę odstaje...

;D

miniabyr

Cholera masz rację ,ale po tej stronie Warszawy nie było.  ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Cytat: miniabyr w Wrzesień 27, 2015, 14:58Warszawy nie było.  ;D
Jak nie jak tak...
Ze 300m z buta będzie i jest Denon wiekiem przystający do reszty toru :P

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !


miniabyr

Łał nie wiedziałem że tak blisko przebiega ten front . :P ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Mówiłem Ci kiedyś.
Jest duże prawdopodobieństwo, że mogą się napierdalać sztachetami od wspólnego ogrodzenia :)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

pmcomp

#209
Sorry, umiesciłem w wątku o drapaku, a powinno być tu.
Moje wrażenia: http://hdtvpolska.com/topic/32905-muza-filmy-i-sprzet-pmcompa-jest-audio-nirvana/?p=367845

Pozdro

MAC

Dzisiaj odbierając preamp po upgreadzie słuchałem prototypu przedwzmacniacza tworzonego przez Waldka. Był jeszcze na desce.
Gacie mi spadły a skarpety zrolowały się do pachwin :)

Już wiem, że go muszę mieć. Teraz tylko uzbroić się w cierpliwość i zbierać paciorki na niego  :-\

Michał z Gdańska

Mój Sonus Oliva :D

frywolny trucht

Wiesz jaki układ w nim siedzi?
Wielki jest.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Michał z Gdańska

Rzeczywiście spory :)  Odnośnie wnętrza, zacytuję z recenzji http://stereoikolorowo.blogspot.com/2015/11/lampowy-przedwzmacniacz-gramofonowy.html:

W zasilaczu napięcia anodowego zamiast zasilania stabilizowanego użyłem bardzo dużych pojemności w połączeniu z dławikami. Łączna pojemność to 1 200 uF, co przy napięciu anodowym 330 V daje duży ładunek zbliżony w działaniu do zasilania akumulatorem. Podobnie, jeśli chodzi o zasilanie żarzenia lamp, tu pojemność wynosi 44 000 uF. Pierwsze lampy decydujące o wzmocnieniu i kształtowaniu pasywnym charakterystyki RIAA to 6N2P EB, kolejna para to 6N1P EB pracujące jako wtórnik katodowy White'a, odpowiadający za niską, kilkusetomową  impedancję wyjściową

miniabyr

#214
Łał mogłem posłuchać najnowszego produktu Pawła,czyli zupełnie nowego pre gramofonowego . Kurde rózni sie wszystkim w brzmieniu od pierwszej wersji z zeszłego roku . Ma kompletnie nowe bebechy -super trafa setapowe  i wszystko nowe . Jedynie co sie nie zmieniło to wygląd czyli w dalszym ciągu jesteśmy na w estetyce Art Deco. Ten pre właśnie wylatuje za chwilę do klienta w Singapurze ,ale będzie tez do posłuchania na AS 2016!...............hmmmm chyba ....Paweł sprostuj jeśli mijam się z prawdą. I strasznie mi to brzmienie się podoba.-Kawał dźwięku,żadnego plumkania ,najbardziej mnie zaskoczył bas ,który był jak nie z lampy . Warto posłuchać bo jest czego.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

zalun


miniabyr

Na Audio Show .Zontek wystawia się na Stadionie Narodowym w pokoju 138
Szkoda życia na chujowy dźwięk !