Konkurs - ph "Sokole oko"

Zaczęty przez GregWatson, Lipiec 07, 2014, 21:47

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Rozpoczynamy nowy konkurs jakiego jeszcze nie było ph "Sokole oko".

Do południa 8 lipca wywieszone będą szczegóły konkursu a o godz 17.oo ruszamy z konkursem.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Zapraszam do nowego konkursu ph "Sokole oko". Zabawa polegać będzie na tym iż trzeba będzie odgadnąć zarówno wykonawcę jak i tytuł płyty na podstawie zamieszczonej okładki tejże płyty. Ale ażeby nie było za łatwo zamieszczony będzie tylko fragment obrazu płyty.

Każda osoba biorąca udział w konkursie będzie mogła raz dziennie podać swojego typa czyli wykonawcę jak i tytuł prezentowanej płyty.

Każdego wieczoru po ok godz 22.00 będę ogłaszał czy ktoś trafił czy bawimy się dalej.

Pamiętajcie tylko jeden raz dziennie można podać swój traf. Konkurs rozpoczynamy dziś o godz. 17.oo a pierwsze wyniki już po 22.oo.

Trochę tego i trochę tamtego też.

kangie

Cytat: GregWatson w Lipiec 08, 2014, 08:39Każdego wieczoru po ok godz 22.00 będę ogłaszał czy ktoś trafił czy bawimy się dalej.
Kurna chata, po 22 to ja już śpię jak dziecko ;)

GregWatson

#3
No to lecimy. Oto obiecany obrazek.

Dla lepszego rozeznania to jest wycinek obrazu 80 mm x 60 mm







[sorry, ale obrazek jako załącznik jest niewidoczny dla gości, stąd zmiana sposobu publikacji na taki który zobaczą i może się skuszą wziąć udział? pzdr. Arek]
Trochę tego i trochę tamtego też.

Waluch

przypomina mi Meddle Pink Floyd


wojtek41

Tak sobie strzelam, kula w plot. Moze cos z Yes.

frywolny trucht

Cytuję: "Zabawa polegać będzie na tym iż trzeba będzie odgadnąć zarówno wykonawcę jak i tytuł płyty na podstawie zamieszczonej okładki tejże płyty".

GregWatson

Jest mi niezmiernie miło oznajmić wszystkim iż bawimy się dalej. Nikt nie trafił nawet w te klimaty.

"Strzelamy" dalej w związku z tym.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Jak tam konkursik ? trudny ?

No to jutro coś podrzucę a na razie dalej zgadujemy. Zapewniam iż wszyscy wykonawcę znają.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Waluch

trudny, dopiłem kawę do połowy patrząc w ten fragmencik i nic mi do głowy nie przyszło.
chociaż, gdzieś już to widziałem zapewne mam tą/tę płytę na półce

kangie

Trudne, może jakaś mała podpowiedż? :)

GregWatson

Ok. mała podpowiedź. ;)
to jest kawałek górnej części okładki.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Cytat: GregWatson w Lipiec 08, 2014, 16:40Dla lepszego rozeznania to jest wycinek obrazu 80 mm x 60 mm

wycinek okładki LP czy CD ?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Patrzę, że puli nagród nie przekleiłem:

Do wygrania jedna, wybrana przez zwycięzcę, pozycja:

1LP

1LP

Płyty są nowe, fabrycznie zapakowane ( Breakout ma okładkę pozwalającą wyjąć płytę, ale obiecuję, że nie używałem).

GregWatson

Dla ułatwienia dodam iż jest to - tylna - część okładki.
A płytę wydała
Trochę tego i trochę tamtego też.

Waluch

No to mamy niezłą zagadkę  8)

Domyślam się,że będzie to coś z bardziej współczesnych wydań, starsze miały bardzo skromne tylne okładki.

Mam tylko nadzieję,że nie jest  to okładka któregoś albumu z muzyką klasyczną.  ;D

GregWatson

No to dorzucę jeszcze taką podpowiedź że na tle tej fotki stoją wykonawcy i taka fotka umieszczona jest z przodu okładki.
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

No Panowie! Wasz czas dobiega końca, właśnie Two-FacedGirl  przybyła :)

GregWatson

To będzie jak mecz Niemcy - Brazylia. ;D
Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

Ehem, wiem że obiecywałam powstrzymać się od konkursów, ale zabijcie mnie nie mogę, chyba jestem uzależniona  :)

Czyżby to było to?

Pozdrawiam

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht


GregWatson

No to podpowiem jeszcze że jest ich czterech na okładce facetów.

Uwaga, uwaga
Konkurs zakończymy w niedzielę o godz 12.oo
Trochę tego i trochę tamtego też.

Waluch

poddaję się

ogromny szacunek za wiedzę i spostrzegawczość dla osoby która odgadnie
trzymam kciuki