Konkurs ekspresowy vol. 2

Zaczęty przez frywolny trucht, Listopad 26, 2014, 19:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Zaczynamy?
Uwaga nieco zmodyfikowałem godziny i zaostrzyłem kary :)

Ramy tej edycji konkursu: rock, biały mężczyzna.
Pytanie 1 wystosuję dziś ok. 20.

Ten kto udzieli prawidłowej odpowiedzi dostaje 1 punkt, oraz ma obowiązek zadać następne pytanie.

Kolejne pytania, kolejnych zwycięzców- codziennie między 20.00-21.00.
Aby wygrać płytę winylową należy uzbierać 10 punktów ( zwyciężyć 10 razy).
Każdy może oddać dwa strzały na dobę.
Zadający pytanie podsyła dodatkową podpowiedź godzinę po zadaniu zagadki, a jeśli nikt nie zgadnie, kolejną o godzinie 16.00 - 18.00 następnej doby. Jeśli nikt nie zgadnie do 19.00- organizator pytania otrzymuje minus jeden punkt. Nie zadanie pytania w czasie, lub podpowiedzi- minus jeden punkt. Ten konkurs premiuje szybkość :) Kto szybszy w odgadywaniu, a nie kto bardziej wymyślną zagadkę skonstruował.

Nagrodą jest nowa płyta winylowa.



Zapraszam!


[drobna poprawka przed rozpoczęciem konkursu]

frywolny trucht

Kto to?

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Lennon


Lista:
gratefullde    1 pkt

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Najbardziej martwi mnie wymyslanie zagadki. Miałem nie brać udziału ale nie mogłem sie powstrzymać ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Two-FacedGirl

Cytat: frywolny trucht w Listopad 26, 2014, 20:16
Lista:
gratefullde    1 pkt
A to się kolega rozkręcił ? gratulacje !?
A co do jutrzejszej zagadki, pamiętaj że lubimy trudne ?
Pozdrawiam

Two-FacedGirl

Cytat: gratefullde w Listopad 26, 2014, 20:20
Miałem nie brać udziału ale nie mogłem sie powstrzymać ;)

Witaj w klubie uzależnionych ?
Pozdrawiam

frywolny trucht

"Witaj w klubie uzależnionych ?"

Te kwadraciki to co to to to?

gratefullde

Będzie trudne :) Ale jak ostatnio było trudne to mnie tu karcili ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Two-FacedGirl

Cytat: frywolny trucht w Listopad 26, 2014, 20:34

Te kwadraciki to co to to to?
Jakie kwadraciki? Ja kwadracików nie widzę wcale.
Pozdrawiam

gratefullde

Każda kobieta ma takie kwadraciki, dla niej samej niewidoczne, które to kwadraciki powodują zwrócenie nań uwagi pci innej znacznie ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Mam nadzieję, że to nic groźnego :)

Two-FacedGirl


Cytat: frywolny trucht w Listopad 26, 2014, 21:03
Mam nadzieję, że to nic groźnego :)

Faktycznie, choroba[emoji4], gratefullde opisał dokładnie przyczyny[emoji4]

A poważnie to chyba wina iPada, wysyłałam posty przez Safari, a teraz z Tapatalka, dalej widzicie kwadraciki? [emoji6]


Pozdrawiam
Pozdrawiam

frywolny trucht


gratefullde

Wybiła 20:00 Godzina grozy ;)

Pytanie:

Artysta ten jest wokalistą, ale przede wszystkim gitarzystą, bardzo znanego zespołu. Wydał też płyty solowe, studyjne, w ilości sztuk cztery oraz jedną koncertową.

Bardzo serdecznie pozdrawiam, bardzo serdecznie... ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

gratefullde

Odsyłam do regulaminu:

Ramy tej edycji konkursu: rock, biały mężczyzna.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

gratefullde

Oczywiście :)))) Brawo Merlin !!!!  To nie było łatwe :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Dzięki, zapomniałem,że ten album jest koncertowy ;)-
Live in Gdańsk (2008).
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Lista:
gratefullde    1 pkt
merlin1973    1 pkt

elem

Cytat: merlin1973 w Listopad 27, 2014, 21:06Live in Gdańsk (2008).

szit, widzę ten box na półce i nie wpadło mi do głowy  >:(  oklaski dla Merlina
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Jutro zapraszam o 20ej, będzie liczył się reflex ;) -znaczy łatwe pytanie już mam ;D
Pozdrawiam S.CH.