Konkurs fotograficzny- vol. 2

Zaczęty przez frywolny trucht, Styczeń 06, 2015, 15:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

ampcode

#25

18 i 19

[usunięto na wniosek autora]

Two-FacedGirl

O widzę, że niektórzy zmobilizowali się w ostatniej chwili[emoji4] i słusznie-świetne zdjęcia koledzy.


Pozdrawiam
Pozdrawiam

frywolny trucht

Zdjęcia- w miarę możliwości- ponumerowane. Całkiem sympatyczny wybór, prawda? Zapraszm do głosowania. Można oddać dwa głosy. Dzięki za wspólną zabawę.

frywolny trucht

Proszę głosować, proszę głosować!

Wireless

Zagłosowałem. 18 i 19 są świetne. 18 - samotna wkładka o zachodzie słońca nad płytą. Super :)
Pozdrawiam, Wireless

elem

#30
Też się przyznam do moich typów:

18 - mam podobne skojarzenia, tęsknię już za takimi zachodami. gdyby jeszcze wkładka była bardziej retro, byłoby idealnie.

11-  zdjęcie wręcz z katalogu agencji reklamowej, świetnie zgrały się kolory, mógłbym mieć taki plakat     w klubie!  Mógłbym mieć ? :)

szkoda, że są tylko dwa głosy oddania, kilka innych zdjęć równiez zasługuje na wyróżnienie
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Cytat: Keef98 w Luty 02, 2015, 16:35Może w ferie coś zrobię...
Mario trzeba było się trochę pośpieszyc:) chętnie bym zobaczył na fotografii Twoją i tak już bujną fantazję :):):)
Pozdrawiam S.CH.

jajacek1410

Jak dla mnie 11 - za ciekawą statyczno-dynamiczną kompozycję
i
18 za klimat .

Jakub, pozwoliłem sobie zaingerować w Twoje dzieło.
Tak może lepiej?
Dorzucić "audiomaniacy.pl'" i gotowy plakat reklamowy.

KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

Keef98

Cytat: merlin1973 w Luty 15, 2015, 17:56Mario trzeba było się trochę pośpieszyc:) chętnie bym zobaczył na fotografii Twoją i tak już bujną fantazję
O co Ci chodzi? Jaką bujną fantazję?

frywolny trucht

Ekhm, ekhm. Chyba mamy problem natury etycznej. Dzisiejsze dwie osoby (Lymeon14, Imago), oraz wcześniejsze cztery ( Katharina, jarek, pawlik, figuś) zarejestrowały się tylko po to aby oddać głos. 6 osób x 2 głosy.
Co Państwo na to, aby unieważnić ankietę, stworzyć nową dla bywalców forum i zastrzec takie praktyki?


frywolny trucht

Jest jeszcze Missy- rejestracja 15 lutego.
Acha, nie ma mowy o klonowaniu bytów. Raczej o naganianianiu koleżanek i kolegów.
Puszczamy to tak, czy uniewazniamy ankietę?

Keef98

Masz rację, powinniśmy tak zrobić.

GregWatson

Taki "Biały konwój" wjechał. Proponowałbym tak, że np po 20 wpisach otwierają się dopiero szersze wrota forum na niektóre sprawy.
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

O tym właśnie pomyślałem  8)
Acz jestem w stanie sobie wyobrazić, że skoro dał się ktoś nakłonić do rejestracji i oddania głosu, to wrzucenie 20 linków z jutuba w "Teraz słucham" nie będzie wielkim problemem...

vasa

A nowi na które zdjęcia głosowali?
Jest jakaś reguła?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

elem

Cytat: vasa w Luty 18, 2015, 15:17A nowi na które zdjęcia głosowali?
Jest jakaś reguła?

o to samo chciałem zapytać, czyli czy ich głosy mają wpływ na wynik? Jeśli nie, to nie głosujmy od nowa.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Jakub

Ja nawet nie wiedziałem, że była jakaś ankieta. Myślałem, że głosy oddaje się wpisując odpowiedzi w wątku :)

Two-FacedGirl

Chyba trzeba unieważnić. Co sądzą autorzy zdjęć?


Pozdrawiam
Pozdrawiam

GregWatson

Ja myślę iż jest to dla nas pewna nauczka, fakt stał się faktem. Zaproponowałem swoje, natomiast uważam że byłoby nie w porządku gdybyśmy teraz wycofali ankietę i zaczęli coś tam grzebać.
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Cytat: vasa w Luty 18, 2015, 15:17A nowi na które zdjęcia głosowali?
Jest jakaś reguła?

No niestety mają. Nie chce drążyć nadmiernie tematu, jakoś piętnować publicznie, bo to też moja wina. Mogłem zastrzec- organizując konkurs.

gratefullde

Zróbmy konkurs jeszcze raz. Zdjęcia w puli są, może ktoś jeszcze coś dorzuci tylko obwarujmy to tak by dotyczyło ludzi którzy uczestniczą czynnie w życiu forum.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Jakub

#46
Ankieta jest anonimowa? Pytam, bo sam nie głosowałem. Jak jest anonimowa, to można ją odanonimowić. Nie głosujemy przecież na prezydenta.

elem

Część z nas pisała na jakie zdjęcia głosuje.

Frywolny, możesz policzyć głosy bez tych nowych kolegów? Po co głosować jeszcze raz, wystarczy je wykasować ręcznie z ankiety, jesli jest taka mozliwość.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Two-FacedGirl


Cytat: gratefullde w Luty 18, 2015, 18:18
Zróbmy konkurs jeszcze raz. Zdjęcia w puli są, może ktoś jeszcze coś dorzuci tylko obwarujmy to tak by dotyczyło ludzi którzy uczestniczą czynnie w życiu forum.

Pytanie tylko jak to zrobić? Cały dział konkursów jest przecież ogólnie dostępny. Czy da się zastrzec samą ankietę i czy min 20 postów to dobre kryterium?


Pozdrawiam
Pozdrawiam

vasa

Głosowanie jest skończone. Wynik jest. Zasady były takie same dla wszystkich. Ktoś je nagiął ale nie złamał. Trudno. Trzeba zmienić zasady ale od następnego konkursu.
Nie byłoby dobrze odwoływać ankiety dlatego że się wynik komuś nie podoba.
Ale, z drugiej strony trzeba też podać do wiadomości informację że na wynik miały wpływ głosy tylu a tylu duchów zalogowanych tylko po to żeby oddać głos, że IP wskazuje na jakąś lokalizację a głosy zostały oddane na ....
Tak sądzę [emoji35]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.