Przedwzmacniacz gramofonowy- jaki?

Zaczęty przez wojtek41, Lipiec 01, 2014, 17:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

No i zostałem bez phonopre i nie ma na czym słuchać placków.
I nie mam pomysłu co dalej...  :o

cdt

I jak ja sobie teraz nagram winyla na naka  :P . Cza będzie nagrać ECM z CDP .

cdt

Cytat: LampowY w Listopad 18, 2018, 19:05I nie mam pomysłu co dalej... 
Moj MPW jezd w nomosie <lol> . No i zawsze masz ;D Radio kuchenne i serce do Muzyki.

LampowY



LampowY

Ma ktoś może w Warszawie oryginał EARa?


LampowY

Boje się, że lutownicą mogę sobie krzywdę zrobić  ;D

McGyver

Malg się nie bał, prąd go piērdolnął, ale przeżył i lutuje dalej. Zapewne po zamknięciu projektu 834 z rozpędu zrobi też DACa którego projekt opublikuję.

Hubertrs

Oooo i tu nadstawiam ucho, co za dac'a bedziemy klecic??

McGyver

Cytat: Hubertrs w Listopad 18, 2018, 22:32dac'a bedziemy klecic??
Jeżeli zamierzacie klecić, to ja wymiękam, nic nie opublikuję  :P 


Podobnie, jeżeli ktoś w ramach strugania wariata w małpiarni zrobi dziurę w obudowie, to zostanie wyklęty i wygnany. W małpiarni nie ma miejsca dla robiących dziury. Dopuszcza się tylko wykonywanie otworów  ;)

Hubertrs

No i masz , McGyver zlapal focha a ja sie dowiedzialem, to przynajmniej wyjasnij dlaczego mozna strugac wariata a nie mozna klecic dac'a??
P.s. cokolwiek bysmy nie robili z tym dac'iem to ja sie pisze

McGyver

T
Cytat: Hubertrs w Listopad 19, 2018, 11:59
No i masz , McGyver zlapal focha a ja sie dowiedzialem, to przynajmniej wyjasnij dlaczego mozna strugac wariata a nie mozna klecic dac'a??
P.s. cokolwiek bysmy nie robili z tym dac'iem to ja sie pisze
Twoje urządzenie mobilne na którym czytasz posty najwyraźniej nie wyświetla emotów. Dlatego śpieszę z wyjaśnieniem - ja wcale nie złapałem żadnego focha, ja sobie jaja robię  :D 
Jednak z drugiej strony Twój wpis posłużył mi jako pretekst do poruszenia pewnego zagadnienia. Gdy widzę zdjęcia bebechów niektórych urządzeń DIY to się zastanawiam jak można być aż takim niechlujem. Zatem jeżeli mamy coś wspólnie robić, to róbmy to porządnie, żeby nie było wstyd tego pokazać światu, żeby to przyciągało i zachęcało, że można, że warto, że to wcale nie takie trudne i nieosiągalne.
Więc Audiomaniacy, albo róbcie porządnie i estetycznie, albo róbcie beze mnie  ;)

Hubertrs

Zeby nie bylo to ja tez sobie robie jaka, tyle ze mam reglamentacje na internet i jakos tak wszystko jak krew z nosa.
Wracajac do starannosci wykonania to ja tam troche to potrafie zrozumiec,
Pierwsze uzadzonko klece na szybko i na tanich podzespolach, wiec nie wyglada najlepiej, ale jesli jest potecjal to rozbieramma czynniki pierwsze i wtedy staram sie jak tylko potrafie najlepiej.

LampowY

Cytat: cdt w Listopad 18, 2018, 19:08Moj MPW jezd w nomosie
Kurczaczki... se siedzę i sobie słucham czarnych placków i jak to dobrze, że starych "niepoczebnych" Sylvani nie sprzedałem  :D I w ogóle się ciesze, że Darek MPW nie sprzedał. No pięknie mi jest  8) :D

LampowY

A! I jeszcze chciałem zapoczątkować nowy trynd na AM... mianowicie kaseciaki  ;D
Darek był u mnie ze swoim nakamiszem. No i szukam nakamisza  ;D ;D

moon

Cytat: LampowY w Listopad 19, 2018, 16:19A! I jeszcze chciałem zapoczątkować nowy trynd na AM... mianowicie kaseciaki 

to cos innego niz metal i punk wypuszcza sie jeszcze na tasmach?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

LampowY

A kto by tam kupował gotowe nagrane taśmy?
Sie bierze golasa i sie nagrywa od dobrych ludzi z taśmoszpulowegookołomastera  ;D

moon

Cytat: LampowY w Listopad 19, 2018, 16:33Sie bierze golasa i sie nagrywa od dobrych ludzi z taśmoszpulowegookołomastera 

ja slucham nowych rzeczy, one nie wychodza na szpulach
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

LampowY

Cytat: McGyver w Listopad 19, 2018, 12:26ja sobie jaja robię
Mac, Ty nie rób sobie jaj tylko bierz się proszę ja Ciebie bardzo do roboty bo niedługo Grzesiowi muszę jego pre oddać a na samą myśl o tym smutek głęboki mnie ogarnia...  :(
Mam już świadka, że ten "spaw"  ;D wpasował się u mnie jak cholercia mimo kilku uchybień  :o

cdt

Pre MPW najlepiej się czuje z monosami MPW i Verto .

cdt

A kaseciak to jest pretekst do spotkań z kumplami . Do tego mega zabawa że o oszczędzaniu np romanka nie wspomnę  ;)

LampowY

Cytat: cdt w Listopad 19, 2018, 16:54Pre MPW najlepiej się czuje z monosami MPW i Verto .
Zaprawdę powiadam Wam  ;D

McGyver

Cytat: LampowY w Listopad 19, 2018, 16:40
Cytat: McGyver w Listopad 19, 2018, 12:26ja sobie jaja robię
Mac, Ty nie rób sobie jaj tylko bierz się proszę ja Ciebie bardzo do roboty bo niedługo Grzesiowi muszę jego pre oddać a na samą myśl o tym smutek głęboki mnie ogarnia...  :(
Mam już świadka, że ten "spaw"  ;D wpasował się u mnie jak cholercia mimo kilku uchybień  :o

Nabazgrałem Grzesiowi na jakiejś kartce jak owym uchybieniom zaradzić.
A Ty mi proszę napisz ile mam Ci w sumie kasy przelać, bo się nieco pogubiłem.
Jutro jakoś w jednym miejscu ustalimy szczegóły co do komponentów, kolorków, itp. itd.
Dziś jeszcze wszystko mnie boli po tym maratonie.

LampowY

Oki, jutro wszystko sobie ustalimy  :np: