finał

Zaczęty przez frywolny trucht, Wrzesień 13, 2014, 19:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Cytat: gratefullde w Październik 13, 2014, 21:22Gratuluję zwycięzcy

Też jestem za tym, aby zapomnieć o falstarcie TwoFacedGirl.


Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Ja też :)

Ale jutro też wpadnę :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Tak, tak. Zapraszam na jutro na godz. 18.00

Trochę tego i trochę tamtego też.

Two-FacedGirl

O kurczę to się porobiło [emoji5]️, bynajmniej niechcący. Elem, Gratefullde dziękuje bardzo za wsparcie ale chyba lepiej będzie jak zaczniemy jutro konkurs od nowa.
Pozdrawiam
Pozdrawiam

elem

No dobra, przyznajmy sobie we trójke ferplej prajza i do jutra  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

No to zaczynamy.

1. Debiut w wieku 20 lat na początku lat 60-tych, gatunek muzyczny - pop.

2. Mocno rockowi a więc: hard rock i heavy metal rock, zaczęli pod koniec lat 60-tych.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Czesław Niemen i Black Sabbath :)

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

1. Elton John
2. Led Zeppelin
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Jeden artysta z Polski musi być chyba...  Greg???
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

No, wlasnie doczytalem ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

Można ogólnie powiedzieć, że nasi bohaterowie to:
- wykonawca/czyni,
- zespół,
- pochodzenie - z polski,
- pochodzenie - z zagranicy.

Na miejscu pierwszym czy też drugim będzie prezentowany cały czas ten sam wykonawca/zespół. Czyli nie będę mieszał na pozycjach raz jednego raz drugiego. Powinno być łatwiej.


A jutro coś o ich największych przebojach.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

1. Największy przebój no powiedzmy jeden z największych (bo było ich kilka) to song o ogniu ale nie chodzi o "Rydwany ognia". To był głos, który powalał na kolana. w zeszłym tygodniu było trochę o tym mowa w TV. Z racji układów rodzinnych częsta współpraca z innym znanym zespołem.

2. Największy przebój, przynajmniej on utkwił mi jeszcze w głowie jak chodziłem do podstawówki. To był początek magnetofonów kasetowych w Polsce, przynajmniej ja tak to kojarzę. Utwór w swojej budowie zbliżony do "Bema pamięci rapsod żałobny" Czesława Niemena.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Ada Rusowicz i Budgie
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Strzelamy dalej. :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Czeslaw Niemen i Led Zeppelin
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

1. Małżeństwo z "menagerem", zespołu z którym później współpracowała pozwoliło jej na poznanie się z takimi postaciami jak:W. Nahornym, J.Koftą, J. Wołkiem, A. Osiecką, A. Majewską czy też J. Połomskim.

2. Grupa brytyjska, prawdziwa ich sława rozpoczęła się się w roku 1970, kiedy to wykształciło się ich charakterystyczne brzmienie. To kawał bardzo dobrej historii hard rocka i heawy matalu. Dziś brak ich choć jednej płyty w swoich zbiorach to chyba grzech. :).
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Łucja Prus i Nazareth
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Two-FacedGirl

Łucja Prus-to chyba jasne [emoji4]
Ale ten zespół heavy metalowy yyy... postawię chyba na najbardziej mi znany z lat 70 tych czyli Black Sabbath


Pozdrawiam
Pozdrawiam

elem

 
Cytat: Two-FacedGirl w Październik 16, 2014, 22:50Łucja Prus-to chyba jasne

Jasne jak płomień :)  Ale ten hard/heavy a la Niemen ?

Piątek już, to strzelę bo mnie jutro może nie być a Tralalalka nie używam  :P

Watsonie, czyzbyś Child In Time uznawał za przebój? :)

Łucja Prus i Deep Purple
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

elem masz nosa.





BRAWO. BRAWO. BRAWO.
Trochę tego i trochę tamtego też.

kangie

"W zoltych plomieniach lisci" to jest niesamowity utwor Lucji Prus. Wlasnie zapuscilem w mono, oczywiscie "murzyn kreci sie na karuzeli" ;-)

Elem, gratulacje!

Two-FacedGirl

GRATULACJE ! [emoji4]
Pozdrawiam