Wkładka MC do 2 tysiecy pln

Zaczęty przez Michał, Styczeń 31, 2018, 12:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa

Cytat: Michał w Luty 02, 2018, 16:06
Cytat: elem w Luty 02, 2018, 16:05
Cytat: Piterski w Luty 02, 2018, 15:50Cena coś pod 60 tyś za to pre

Chyba euro :)

Ano właśnie...
Michał.
Z jednej strony to RCM jest w Polsce chyba najmocniejszym ośrodkiem analogu. Z drugiej, ich prezentacje wzbudzają wiele kontrowersji.
Myślę że wizyta np u Miniabyra mogłaby Cię wyprostować [emoji23]🤣

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

dyletant

Cytat: elem w Luty 02, 2018, 16:05
Cytat: Piterski w Luty 02, 2018, 15:50Cena coś pod 60 tyś za to pre

Chyba euro :)


Matko błoska ... ileż to muzyki na żywo :-?!!

elem

Piotr, nie bierz tego tak dosłownie, nie mam pojęcia jaka będzie liczba w cenniku. Ale gra jak milion dolarów  ;D

Słuchałem tej maszyny w kilku konfiguracjach. Każda droższa kilka razy od mojej chałupy  :o 8) ;D


Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

#103
To jest

elem

Na szczęścię wątek jest o wkładce za 2 tysie  :) Wróćmy do tematu. O cenach z kosmosu chyba już jest.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Michał

Cytat: vasa w Luty 02, 2018, 16:13
Cytat: Michał w Luty 02, 2018, 16:06
Cytat: elem w Luty 02, 2018, 16:05
Cytat: Piterski w Luty 02, 2018, 15:50Cena coś pod 60 tyś za to pre

Chyba euro :)

Ano właśnie...
Michał.
Z jednej strony to RCM jest w Polsce chyba najmocniejszym ośrodkiem analogu. Z drugiej, ich prezentacje wzbudzają wiele kontrowersji.
Myślę że wizyta np u Miniabyra mogłaby Cię wyprostować [emoji23]🤣

[emoji377]🥃


Myślę,że nie "chyba" i nie tylko w Polsce.Ja nie mam problemu być prostowany w jakikolwiek sposób,moje analogowe drogi z RCM krzyżują się od nastu lat.Nigdy,powtarzam nigdy nie słyszałem lipnego dźwięku w RCM,analog hul tam na niebotycznym poziomie.Więc drogi vasa,odwracając tezę,może gdybyś pofatygował się do RCM ,szczególnie do ich obecnej siedziby,to doznałbyś wyprostowania? i to takiego,że w krzyżu by bolało? ;)
Panowie, abstrahujcie od cen,na Boga,nie bądźmy pewexami ;) Dobrze znamy marże w hajendzie,ale prawda jest taka,że ten phonostage nie ma jeszcze finalnej budy,ba nie ma nawet nazwy,bedzie w cenach niebotycznych a już sprzedał się m in na Antypody.Relax ;D

Co do wątku,to możemy sobie tu spokojnie pisać o wkładeczkach do 2 koła,ja co prawda dziś przywiozłem Sheltera do domu,ale leży zapakowany i nie tknę go do 10 lutego,kiedy to okaże się, ile mam do dyspozycji :D

vasa

Cytat: Michał w Luty 02, 2018, 16:50Myślę,że nie "chyba" i nie tylko w Polsce.
No toS Rogera dopieścił
Cytat: Michał w Luty 02, 2018, 16:50Więc drogi vasa,odwracając tezę,może gdybyś pofatygował się do RCM ,szczególnie do ich obecnej siedziby,to doznałbyś wyprostowania?
:-X
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Michał

Cytat: vasa w Luty 02, 2018, 16:59
Cytat: Michał w Luty 02, 2018, 16:50Myślę,że nie "chyba" i nie tylko w Polsce.
No toS Rogera dopieścił
Cytat: Michał w Luty 02, 2018, 16:50Więc drogi vasa,odwracając tezę,może gdybyś pofatygował się do RCM ,szczególnie do ich obecnej siedziby,to doznałbyś wyprostowania?
:-X
To są fakty :)poczytaj moje wpisy jeszcze na Lukarze,po prostu w analogu sa mistrzami i zawsze tak to widzę.To jest trochę inny model dystrybucji,ponieważ producenci wkładek i ramion,czasami biorą pod uwagę ich sugestie a to już jest przyznasz wyższa szkoła jazdy,niż tylko sprzedaż :)

cdt


cdt

#109
Tak trochę z innej beczki . Znajmy zauroczony po AVS kolumnami sveda przytargawszy je do domu i porównaniu z Tannoya rupieciami stracił zauroczenie  ;D  :P .

vasa

Cytat: Michał w Luty 02, 2018, 17:03a to już jest przyznasz wyższa szkoła jazdy
Michał. Przyznałem że się znają. Nie eskaluj. Wystarczy. Kawosz Ci nawet popcorn przyniósł.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

elem

Zajrzałbys kiedyś do Kato, daleko nie masz. Dywan rozłożymy, tylko powiedz jaki kolor :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Michał

Cytat: elem w Luty 02, 2018, 17:38
Zajrzałbys kiedyś do Kato, daleko nie masz. Dywan rozłożymy, tylko powiedz jaki kolor :)
Przy okazji zapraszam do mnie,tylko przed prezentacją RCM,bo potem to już nie ma sensu :)

Michał




[/quote]

dziś przywiozłem Sheltera do domu,ale leży zapakowany i nie tknę go do 10 lutego,kiedy to okaże się, ile mam do dyspozycji :D
[/quote]

Kusi [wulgaryzm],kusi ;D ;D ;D

Michał

Co robić,co robić/ leży sobie na stoliku,liczę aktywa,bo pasywa przeież nie ;) lata temu podiąłem decyzję,że nic na raty,absolute nic!Euforia mija a raty zostają... i tak jest i tym razem,bo nie w aktywach problem,tylko w ich przenaczeniu,które jest w żelaznej dyscyplinie! czekam,,czekam...ślicznie ten Shelter wygląda,ślcznie 8)

MAC

Nie znam tych wkładek. Nigdy nie miałem do czynienia  :(

Ale co tam, wieszaj  ;D  :np:

Michał

10-siątego świat wygląda inaczej,dzięsiątego....lalalalalalala ;D

Michał


MAC


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Michał

Sio!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Michał

ja jeszcze sobie myślę tak,lubię sytuacje pod prąd,Shelter jest nie meansreamowy,ale skoro,Wojtek mówi mi,że gra,to gra :D

gratefullde

Cytat: Michał w Luty 02, 2018, 20:36
Sio!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Szkoda życia Michał... wieszaj ją, a żywo! [emoji16]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Michał

Andy,dziś już nie,bo jestem po Burgundzie :D a jutro?.....kurcze kusi mnie,ale stary,to jest: 5600.Dyskont jest ok,ale ciągle naginam budged >:( mam nadzieję,że to gra,bo z Ukochaną już wynegocjowałem i usłyszałem,że skoro ma mnie to uszczęśliwić,to mam brać!