MyślenickiKlubChujowegoAudiofila

Zaczęty przez mariobro12, Listopad 28, 2021, 18:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Alexander

#1025
Hoshii, to chyba ich najświeższy projekt. W poznańskim Blue Note zagrali fantastyczny koncert, ale cały czas dręczyła mnie myśl, że gdzieś coś podobnego już słyszałem.
 Czerwona lampka zaświeciła się gdy stanąłem przed półką z płytami.
1979 ECM wydał - John Surnam ,,Upon reflection" - tam bywa podobnie, podobnie dobrze.

Pboczek

John Surnam, nawet o nim nie słyszałem. Będę chciał to zmienić.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Pboczek

Taki artysta, wcześniej nie znany, objawił mi się na tym koncercie.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

GB

Cytat: Pboczek w Kwiecień 16, 2024, 09:14Taki artysta, wcześniej nie znany, objawił mi się na tym koncercie.
Nawet posiadam tę płytę, z tego co pamiętam taki jazzowy folk.
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Pboczek

Kontrabasowe granie, jazz osadzony w polskich ludowych inspiracjach (Mazowsze) i indyjskiej technice śpiewu, połączony z nowoczesnością. Niezwyczajna mieszanka.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

wiki

Na koncertach zwykle lepiej się odbiera daną muzykę.
Zwłaszcza poznawczo...🙂
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

Aż sobie dodałem w Tidal...🙂
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Pboczek

Dr Barański jest od 12 lat związany z Akademią Muzyczną w Katowicach gdzie prowadzi zajęcia. Na płycie przedstawił technikę indyjskiej perkusji wokalnej - konnakolu, co wyśpiewywał również na koncercie. Płyta winylowa wydana rok temu wyczerpała nakład.  
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite