Wyprawy po złote runo.

Zaczęty przez frywolny trucht, Sierpień 11, 2014, 18:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Oprawiłbym, ale to nówka, reedycja, a tych miły pan ma po parę. Pewności brak, że ty tę konkretną szczypałeś :)
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję, a żona mniej :)

jajacek1410

Pozdrów Żonę i przeproś w moim imieniu. Rozumiem doskonale co czuje. :) Można było w tym czasie obejrzeć Ogród Japoński po drugiej stronie ulicy, a nie dusić się w winylowym smrodzie. :)

Jak posłuchasz to napisz coś o jakości Swans. Będę we Wrocławiu w grudniu. Może się skuszę.

KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

jajacek1410

Cytat: frywolny trucht w Listopad 23, 2014, 22:31po wystawianiu się na giełdzie,
Na jakiej giełdzie się wystawił?

ps. Oceanarium zarąbiste. Już nie mogę się doczekać. Gdzie oni to upchnęli? Pawilon nie wydaje się zbyt duży.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

#28
Jeśli czegoś nie pomieszałem, to standardowo w sobotę do 14-15 jest w klubie Firlej, a w niedziele ma dwie giełdy do wyboru na które się wybiera zamiennie. Dorzucam linkę: https://www.facebook.com/vinylandia?fref=ts

Co do afrykarium, oglądanie z poziomu dna zbiornika odbywa się poniżej poziomu terenu.  Czyli są  trzy piętra zwiedzania. Chodzimy niejako po dnie, chodzimy po powierzchni, lewitujemy nad powierzchnią :)


merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

elem

Dzięki za szybką reakcję. Przypomniały mi sie stare czasy "przemytnicze". Odwiedzałem znajomych w Krefeld , wpadało się do takiej małej hurtowni w garażach w Neuss, potem paczka z brudnymi ciuchami i CDkami jechała jakąs tania firmą jako dary do Polski, a wesoła ekipa wracała autobusem do domu gdzie czekała już paczka. Pikokapitalizm, a nie jakieś tam potężne mikrofirmy jak dziś :)
Saturn w Koln robił wrażenie - całe piętro muzyki, winyle po 2-5 DM, totalna wyprzedaż. Ale człowiek młody był i srebrnikami zafascynowany, czarny asfalt mu śmierdział , no i ciężki był.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht



Mój najlepszy kumpel jeździł z fajkami autobusem :)

elem

Cytat: frywolny trucht w Listopad 25, 2014, 00:08Mój najlepszy kumpel jeździł z fajkami autobusem

Tomek Hajto?

Oops,sorry,  autobusem to nie on :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Z jednej strony zmieniło się tak wiele, a z drugiej- przemyt fajek jest ciągle trendy :)