The Rolling Stones

Zaczęty przez Keef98, Kwiecień 28, 2015, 20:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

WOY

Chciałbym zaproponować przy okazji składankę Mick Jagger "The Very Best Of". Pozycja o tyle ciekawa że na CD+DVD otrzymujemy nie tylko przeboje ale i duety jakie popełnił Jagger i tak:
1.God Gave Me Everything
2.Put Me In The Trash
3.Just Another Night
4.Don't Tear Me Up
5.Charmed Life(Previously Unissued)
6.Sweet Thing
7.Old Habits Die Hard(With Dave Stewart)
8.Dancing In The Street(Single Version)
9.Too Many Cooks (Spoil The Soup)
10.Memo From Turner(From Performance: Original Motion)
11.Lucky In Love
12.Let's Work
13.Joy
14.Don't Call Me Up
15.Checkin' Up On My Baby(Previously Unissued)
16.You've Got To Walk & Don't Look Back(Album Version)
17.Evening Gown

Keef98

Ronnie jest w the Rolling Stones już równo 40 lat :) O ile dobrze pamiętam.

Księgowy

Mam silną słabą wolę,  :o , zamówiłem.
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

kawosz

Dość ciekawa kopalnia wiedzy . A.E.Hotchner T R S za kulisami sławy .
Fajny temat Kef

Księgowy

.... już dotarła,  ;D
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

Księgowy

Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

Flip Back


Flip Back

Materiał dobrze znany fanom z bootlegów, koncert New Barbarians, który odbył się w MSG w 1979 roku. Oficjalna premiera 19 sierpnia:

https://www.jpc.de/jpcng/poprock/detail/-/art/new-barbarians-wanted-dead-or-alive/hnum/3856461


szczemirek

Cytat: Flip Back w Lipiec 09, 2016, 00:30A czy Stones'owcy na wystawie już byli?
nawet otwierali

Flip Back


Flip Back


Księgowy

Mick Jagger 26 lipca  urodziny, i tylko ja pamiętałem  :o
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

gratefullde

Ale, że Kefir zapomniał?  :o
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa

Cytat: gratefullde w Lipiec 27, 2016, 08:06
Ale, że Kefir zapomniał?  :o
Na pewno baluje z Mickiem to po cholerę ma się tutaj rozpisywać  ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Cytat: vasa w Lipiec 27, 2016, 10:41Na pewno baluje z Mickiem to po cholerę ma się tutaj rozpisywać 


he he, fakt :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Flip Back

Dzisiaj w Multikino ponownie na dużym ekranie Sweet Summer Sun!


Keef98

Cytat: gratefullde w Lipiec 27, 2016, 08:06
Ale, że Kefir zapomniał?  :o
Tak, głupio mi. :-[ Ach... ta młodzież ::)
Nawet mam trochę (tycio, tycio) nowych płyt. ;D

Flip Back


Keef98

Wczoraj widziałam koncert w filmie, bardzo fajny, ale mam kilka spostrzeżeń. Robią coraz dłuższe przerwy między utworami, a Keithowi drżą palce u rąk. Jeszcze nie widziałam koncertu, na którym Jagger nauczyłby się tyle w języku obcym, naprawdę dużo mówił po hiszpańsku.

Keef98


szczemirek

#71


Order Confirmation
Order #203-9421633-3830
Hello,
Thanks for your order. We'll let you know once your item(s) have dispatched. Your estimated delivery date is indicated below. You can view the status of your order or make changes to it by visiting Your Orders on Amazon.co.uk.


szczemirek


Keef98