Ulubieni nudziarze. Czyli folkowo i balladowo.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2014, 21:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Masa znakomitych muzykow. Cat Stevens, David Crosby, Simon & Garfunkel, Graham Nash, Al Stewart, Albert Hammond...i wielu innych. Podzielmy sie muzyka.

Thorogood

Jednym z moich ulubionych nudziarzy, raczej jazzowo-etnicznym, jest Anouar Brahem.

http://www.youtube.com/watch?v=EnnyLx3T6gA

GregWatson

To prawda. Mam kilka płyt Simona & Garfunkela oraz ich oddzielnie a nawet wykonania orkiestrowe i jest co słuchać a w szczególności koncert w Central Park.
Trochę tego i trochę tamtego też.

wojtek41

#3
Simon & Garfunkel. Mam chyba wszystkie lp. Tanie sa, wiec wydania z epoki -) Jednak aby nie bylo tak kolorowo... Nadal szukam  mono (w ladnym stanie)  "Sound of silence".

Teraz cos innego. Moim zdaniem kapitalna plyta...)

wojtek41

Zawsze i wszedzie. O kazdej porze dnia i nocy...   :)

wojtek41

Na dobranoc. Znakomita plyta... Sam Bob Dylan, w tym roku w Dolinie Charlotty -)

http://www.legendyrocka.pl/aktualnosci




wojtek41


wojtek41


gratefullde

Cytat: wojtek41 w Maj 29, 2014, 22:46
Zawsze i wszedzie. O kazdej porze dnia i nocy...   :)


dzisiaj widzialem w MM była, wznowienie, mialem swego czasu oryginał ale ktoś mi dzwignal. Plyta cudna.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

#12
Nie wiesz kto wydal to wznowienie..?

gratefullde

Nie wiem, płytę już bym miał u siebie gdyby nie to, że okladka była skancerowana a drugiego egzemplarza nie mieli.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Poluj na oryginal. Pewnie mozna kupic tanio i w dobrym stanie. Tak mysle.

wojtek41


wojtek41


wojtek41


wojtek41

#18
Chyba wyjade na stale za wielka wode...)


wojtek41


wojtek41




wojtek41


wojtek41