PROMOCJE, WYPRZEDAŻE PŁYTOWE ETC. - rekomendacja użytkowników

Zaczęty przez wojtko9m, Czerwiec 30, 2014, 21:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Cytat: moon w Grudzień 20, 2017, 22:37gdzies czytalem, ze Ella bardzo nierowna brzmieniowo, bo kawalki z rozny

Podam Ci link, gdzie ellla brzmi rewelacyjnie ;) Niestety to nie będzie owadowo ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Drizzt

Jak link to wiadomo, że nie owad. Płyta jest doskonale zrealizowana ale ja w ogóle wolę cyfrę. Natomiast winyl mimo wad ma coś w sobie i da się lubić. Nic więcej od winyla nie oczekuję :)

moon

Cytat: gratefullde w Grudzień 20, 2017, 22:41Podam Ci link, gdzie ellla brzmi rewelacyjnie ;) Niestety to nie będzie owadowo ;)

ja fanem Elli nie jestem;) szukalem kiedys wydania gdzie trafie jeden numer Niny Simone, ale chyba na zadnym wznowieniu go nie znalazlem..
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand


Michał


Drizzt

Po bliższych oględzinach, niestety większość oferty to Polska Cena, w tym także Clapton i Knopfler. Normalne wydania to Coltrane, obie płyty Dire Straits, obie GN'R, Amy Winehouse - "Hidden Treasures" i Page & Plant.

jjacek


il cattivo

Warto śledzić winyle w biedrze pod czytnikiem.
Dziś zakupiłem Nirvanę "Unplugged" za 27,99. Oczywiście z naklejką "49,99". Z kolei u kolegi w miejscowości obok płyty nadal w cenie regularnej.

moon

wlasnie dzisiaj sie nad tym zastanawialem, czy to co zostalo u mnie kolo roboty to nie obejmuje ta obnizka, czy moze naklejek nie zdejmuja
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

christo

Biedronka znów rusza z winylami. Od 29.01 wstawia do sklepów ok. 60 tytułów ale tym razem w cenie 34,99.
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

paul_67


Michał

Łał!a jaka lista?bo cena sugeruje jakieś przypadki jak z Lidla.

GregWatson

Poprzednio u mnie wystawili płyty z dwóch ostatnich promocji z Biedronki. Więc przypuszczam, że znowu zobaczymy powtórki z poprzednich występów.

http://innpoland.pl/140611,biedronka-powraca-z-kultowa-promocja-tak-tanio-jeszcze-nie-bylo
Trochę tego i trochę tamtego też.

paul_67

Poluję na Davisa bo w ostatnim rzucie w mojej biedrze go nie mieli.Może tym razem :)

Michał


gratefullde

Kupię sobie ABBĘ, Sinatrę i Velvet Underground dla równowagi ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC


MAC


gratefullde

Ja się śmieję. Pomijając jakość (różną, nie demonizuję) asortyment mnie zupełnie nie interesuje. Wolę AP od Tomka choć nie zawsze mnie stać...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Po pierwszych winylowych szaleństwach kilka ładnych lat temu, gdzie kupowałem worami wszystko jak leci, większość z tamtych "rarytasów" dawno jest na śmieciach. Nie wiem, czy to ze względu na ograniczenia lokalowe czy na coś innego ale wole od pewnego czasu mieć mniej płyt ale nietuzinkowej jakości. I nie chodzi tu o jakiś snobizm. To czysta mistyka. Analog ma być dla mnie bajkowy i taki jest. A płyta na biedronkowym taśmociągu przy kasie, między tanim winem a jogurtem odtłuszczonym tą moja bajkowość by mi zszargała  ;D

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.


moon

w mojej bylo jakies 3/4 oferty, niestety nic z tego, co ew. bym wzial
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

dyletant

Moon podobno na Zawadach jest biedronka "premium" - może mniej przebrana oferta.

Szukałem Misji Enio. Niestety po jednej stronie świątyni ani drugiej pudło :(.

moon

Cytat: dyletant w Styczeń 29, 2018, 19:55Moon podobno na Zawadach jest biedronka "premium" - może mniej przebrana oferta.
serio?:) ale to chyba ten sam typ jak ten na Wilanowie (to chyba w tej byles?), moze podjade na Zawady, tego Morricone to chyba jeszcze nikt w tym rzucie nie widzial
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand