HUSARIAA

Zaczęty przez ahaja, Marzec 20, 2016, 12:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

ahaja

Po powrocie od płatnerza ...

ahaja

i ...

vasa

Bardzo elegancki futeralik :)
Teraz czas na zdjęcia z rumakiem
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

tomasz_pianista

Nie wolałeś obudowy z grubszym i większym frontem? Moim zdaniem lepiej wyglądają:)

Ale i tak świetna robota, gratuluje:)
Grupa ratowania poziomu.

gratefullde

Po prostu bajera :) Gratulejszyn Krzysztofie, brawo!
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Piterski

Zapoznanie się z brzmieniem Husarii to będzie pozycja obowiązkowa.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

jamówię

Cytat: Piterski w Kwiecień 07, 2016, 15:32
Zapoznanie się z brzmieniem Husarii to będzie pozycja obowiązkowa.




Przypominam,że jest już kolejka :)) :))

Piterski

Tak wiem że jesteś pierwszy na liście zapisów  ;)

Z drugiej strony z Warszawy jakoś tak wszędzie bliżej  ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

jamówię

Cytat: Piterski w Kwiecień 08, 2016, 10:10
Tak wiem że jesteś pierwszy na liście zapisów  ;)

Z drugiej strony z Warszawy jakoś tak wszędzie bliżej  ;D



Ale z Kato do Wrocka jednak bliżej :))

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

tatachabera

Miejmy nadzieję, że konstruktor będzie miał więcej niż jeden egzemplarz bo przy takim tłoku kolejka do przyszłej Wielkanocy  ;)
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

ahaja

W sobotę z wieczora chorągiew udała się na południe.
Celem było spotkanie z drugim hetmanem, połączyć siły i ...

Niejaki problem sprawiły małe czambuły pohańców, jednak szybka i stanowcza reakcja hetmana przywołała je do moresu.

Było już po zachodzie, kiedy to hufce się spotkały. Została obrana taktyka przed czekającym je starciem ...
Hetman prowadzący skrzydlatych miał niejakie przypuszczenia co do nowości wprowadzonych w uzbrojeniu i funkcjonalności towarzyszy.
Drugi hetman z ciekawością spoglądał na świeżo przybyłą formację, ale jak wiadomo sztuka płatnerska nie gra roli w bitwie ... ;-)

Jako, że czytają to również nieletni, zaniecham opisów samej bitwy ...
Oficerom trudno było zatrzymać hetmanów rwących się do walki - wszak musiał ktoś dowodzić.

Kończąc:
jeńców nie wzięto żadnych ...


frywolny trucht

Kończ, kończ bo nie mam na czym słuchać  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

jamówię

Cytat: frywolny trucht w Kwiecień 19, 2016, 13:21
Kończ, kończ bo nie mam na czym słuchać  ;D




Pierwszy :))

Piterski

A już tuż tuż za Tobą się czaje, ale poważnie to może zrobić jakaś listę i ustalić kolejność co by Husaria nie skakała po całej Polsce tylko prostą drogą od punktu do punktu.
Np. SUT od Mariusza mam blisko by przekazać i do Kawosza i do Maszy. Możę i Husarię ktoś w rejonie chce posłuchać.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

ahaja

Jeszcze trochę.
Hufiec srebrny jedzie do właściciela, czarnemu jeszcze ciut pozostało ... 'się trafo robi się', bo mi się skończyły.

moon

jaki jest koszt nowej "zabawki"?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Jakub

Ja bym się pisał na zakup pcb.

jamówię

Drodzy bardzo miło mi poinformować,że dzięki uprzejmości i zaangażowaniu ahaji,dziś dotrze do mnie Husariia. Bardzo się z tego faktu cieszę,bo możliwości jakie pokazuje Nuda,mogą być tylko przedsmakiem tego,czym jest Husariia. Sprawdzimy i z pewnością opiszemy 8) ;D
Coś tak czuję w kościach,że będzie to znakomite granie.

gratefullde

Bardzo Ci gratuluję :)

Czy ja czasem nie byłem 2 w kolejce ?   ;D ;D ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

Cytat: gratefullde w Czerwiec 07, 2016, 13:05
Bardzo Ci gratuluję :)

Czy ja czasem nie byłem 2 w kolejce ?   ;D ;D ;D


:)

elem

Cytat: gratefullde w Czerwiec 07, 2016, 13:05Czy ja czasem nie byłem 2 w kolejce ? 

zaraz po mnie :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Piterski

Nie zapominajcie o mnie :) ale ja się nie będę śpieszył.
Mogę zaczeka bo EV jeszcze wymagają czasu i zabiegów, a odsłuchy na nich to już inna bajka.
Różnicują brzmienie znacznie wyraźniej niż Tempo.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

gratefullde

Cytat: elem w Czerwiec 07, 2016, 14:12zaraz po mnie

Tomeczku, nie nie nie ... Ty byłeś jednak trzeci :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

Kurier dziś nie dotarł,pewnie jutro :)