HUSARIAA

Zaczęty przez ahaja, Marzec 20, 2016, 12:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piterski

Mówiłem Ci, że ta druga opcja korekcji to jest dopiero granie pełną gębą.
Dla mnie w każdym aspekcie jest lepsza.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

frywolny trucht

...i miałeś rację. Bez dwóch zdań  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Piterski

Czasem warto posłuchać marudy Piterskiego  ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

dino

Cytat: Piterski w Styczeń 21, 2018, 20:50Czasem warto posłuchać marudy Piterskiego  ;D
I grać na pre z pasywnym RIAA  ;)

frywolny trucht

Wypadałoby teraz puścić taki model w obieg, bo to wyraźnie inne granie (mojego nie oddam, bo słucham intensywnie teraz). Ciekawe co tam Krzysztof skrobie? Może uciekł do przodu i kończy wersję Mk2?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

malg

Cytat: frywolny trucht w Styczeń 23, 2018, 15:48
Wypadałoby teraz puścić taki model w obieg, bo to wyraźnie inne granie
ale juz była w obiegu tylko malutkim,
z tego co wiem to Piterski miał,
ja się nie zdecydowałem



GregWatson

Gdyby ktoś wpadł na pomysł aby puścić HUSARIE w kółeczko to chętnie się dopiszę do listy. Szukam jeszcze czegoś do drugiego zestawu.
Trochę tego i trochę tamtego też.

amati74

Co prawda z moim słuchem bywa różnie ale jak by ktoś był w belfascie z husarią to też z chęcią posłucham prawdziwego pre [emoji3]

vasa

Cytat: amati74 w Styczeń 23, 2018, 17:11
Co prawda z moim słuchem bywa różnie ale jak by ktoś był w belfascie z husarią to też z chęcią posłucham prawdziwego pre [emoji3]
A po co komu husaria w Belfaście?
Tam się niedźwiedzie czapy nosi [emoji63]

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

amati74

Cytat: vasa w Styczeń 23, 2018, 17:49
Cytat: amati74 w Styczeń 23, 2018, 17:11
Co prawda z moim słuchem bywa różnie ale jak by ktoś był w belfascie z husarią to też z chęcią posłucham prawdziwego pre [emoji3]
A po co komu husaria w Belfaście?
Tam się niedźwiedzie czapy nosi [emoji63]

[emoji377]🥃
A nie prawda takie czapy tylko na drugiej wyspie w belfascie duża liczba ludzi nie lubię królowej i jej wojska

amati74

Nawet w belfascie są ludzie którzy by chcieli posłuchać husarii

vasa

Cytat: amati74 w Styczeń 23, 2018, 18:01
Nawet w belfascie są ludzie którzy by chcieli posłuchać husarii
No, nie obrażaj się [emoji3]
Ja sobie tylko wyobraziłem tych skrzydlatych kolesi w lamparcich skórach w kontakcie z Twoimi nowymi ziomami [emoji39]

[emoji377]🥃
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

amati74

Cytat: vasa w Styczeń 23, 2018, 18:41
Cytat: amati74 w Styczeń 23, 2018, 18:01
Nawet w belfascie są ludzie którzy by chcieli posłuchać husarii
No, nie obrażaj się [emoji3]
Ja sobie tylko wyobraziłem tych skrzydlatych kolesi w lamparcich skórach w kontakcie z Twoimi nowymi ziomami [emoji39]

[emoji377]🥃
Moi nowi ziomalowie dostali by baty od skrzydłach gości jak zawsze i było by po sprawie [emoji3]. Nie jestem obrazalski

jjacek

Mam takie pytanie...jak fachowo nazywaja sie  takie cokoliki do wymiennych rezystorow ,kondensatorow czy Op (plytki PCB) i gdzie mozna je kupic bo nie moge jakos znalezc :(

Jakub

Podstawki precyzyjne.

jjacek

 :D Tego szukalem! Dzieki!

McGyver

Można takie również kupić jako "listwa precyzyjna" gdzie można sobie dowolną, potrzebną akurat ilość pinów odłamać od całości. Są nacięcia.

jjacek

Dzieki .A gdzie kupujecie komponenty ? tak bardziej detalicznie... zeby np. przy zamawianiu 2 rezystorow  nie wyskakiwala minimalna ilosc 500 st..?

McGyver

Cytat: jjacek w Maj 01, 2019, 18:12gdzie kupujecie komponenty ? tak bardziej detalicznie...
W sklepie osiem minut drogi od mojego domu.

jjacek

Jutro tam wpadne..

McGyver

Cytat: jjacek w Maj 02, 2019, 00:25
Jutro tam wpadne..
To bez sensu bo jutro nieczynne. Ale możesz do mnie na kawę wpaść.

jjacek

Dzieki za zaproszenie... :)

sheykk

No Krzysztof !!!
Odważnie inwestujesz.Od dzisiaj obowiązkowy trunek na spotkaniach Audiomaniaków a już dla posiadaczy Husarii święty Gral. :smok:

ahaja

No i widzisz: jak człek sam wszystkiego nie przypilnuje to tak jest ... zgubili jedno 'A' ... ;-)

Kangie

Panowie, bo to jest "A" nieme ;)
Ważne, że grA!!!  :np: