TU WOŁAĆ!

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 16, 2016, 14:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 21, 2018, 20:02Chcesz powiedziecieć, że sięgasz do płuc? Szacun  

Paczusię wyciągałem... O czym Ty qufa myslisz? Weź się ogarnij :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

Jaja z tym GLSem. Do Warszawy najpóźniej albo wcale  >:(  W 3 dni dostarczyli za to przesyłkę do Niemiec, i to nie do NRD, tylko hen, hen do Aachen   :o   W środę, kilka godzin później nadałem też paczkę do drizzta (też stolica) UPSem i...
doszła wczoraj. Wygląda na to, że CEO GLS PL to kibic Lecha  ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY

Nie wiem jak Wam ale mi płyta Kate Bush baaaardzo przypadła do gustu.
Takie fajne granko bez nadmiernej maniery jak w innych płytach.


elem

Bo to chyba najciekawsza muzycznie i najrówniejsza płyta Kaśki. Niby nie ma hitów ale słucha się tego bardzo dobrze, jak coś nowego, świeżego. 

A jak kaseta? Gra w ogóle?  ???
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY

Cytat: elem w Grudzień 21, 2018, 20:11A jak kaseta? Gra w ogóle?
Kaseta i Waldron na jutro.
Jak juz nagrzałem fonokorjektora to gram  >:D

moon

Cytat: LampowY w Grudzień 21, 2018, 19:38Z dnia na dzień. Paczkomat potrafi przysłać smsa nawet w sobote wieczorem, że właśnie dostał moja pac zke i czeka z flaszką na mnie

gorzej jak jest przepelniony i kaza Ci albo czekac albo wybrac inny, zalezy czy masz drugi blisko;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

LampowY

Jak jest przepełniony to odbieram w węgierskim sklepie z winami zaraz obok paczkomatu  8)

moon

serio? u mnie zawsze jak przepelniony, to moge kierowac do innego, albo czekac. W zeszlym roku to nawet nie moglem wybrac nic, tylko od razu poslali do punktu odbioru 3-4km od paczkomatu
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

LampowY

Serio.
Podpisują umowy ze sklepami i odbierasz jak z żabki.
Dostajesz smsa, że Twoja paka z [powodu pełnego paczkomatu przez 24 godziny jest do odbioru w......(sklep taki a taki). Po tym terminia paczka trafia z pierwszeństwem do paczkomatu.
W moim przypadku jest to autentyczny sklep węgierski z winami i salami  ;D
Lubię chodzić tam po paczki bo zawsze wracam z butelką i kiełbasą  ;D ;D ;D

https://www.google.com/maps/place/Sklep+W%C4%99gierski+i+Winiarnia+KOCIO%C5%81EK+I+WINO/@52.2187566,21.1639322,3a,75y,54.64h,89.77t/data=!3m6!1e1!3m4!1s3KZidb25WPxLcIqRcEFQ7Q!2e0!7i13312!8i6656!4m5!3m4!1s0x0:0x33658d03502d97c4!8m2!3d52.2187822!4d21.1643028

moon

hehe:) ja kiedys mialem pake przez Inpost, allegro czy cus, kurier, w efekcie gosc zawiozl to centralnie do jakiego punktu odbior - zdaje sie fotograf, kompletnie nie fatygujac sie, zeby podjechac na zadany adres. Jak odbieralem w tym punkcie, i mowie kobicie o tym, to stwierdzial, ze 'czesto tak robia'.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

kazan

Tak się dzieje jak wybierasz najtańszą opcję paczkomaty mini inpost . Wtedy paczka ląduje właśnie u Pani Zosi w fotoplastikonie , kiosku ruchu lub punkcie ksero ;)
Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

gratefullde

W święta był czas na odsłuchy i są pewne "rzeczy", które mnie mniej lub więcej urzekły. Z tych więcej to Dennis Gonzalez w duecie z Joao Paulo. Dwie świetne i klimatyczne płyty, o które Tomaszu bardzo proszę  :)

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Dobrze Andrzeju, po Nowym Roku zamówimy.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY

#364
Poproszę:

HUBBARD, FREDDIE - THE HUB OF HUBBARD /2LP/ / MPS (winyl)



Mal Waldron  Soul eyes (jest chyba tylko na CD?)



Mal Waldron Moods (jeśli jest winyl to winyl, jak CD to CD)


elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY


Alexander


dyletant

O ja tez chcem takie! :D

elem

He, he, jeszcze daty premiery nie ma, tym bardziej w Europie. Pewnie będzie, o ile nie zejdzie wszystko na pniu w backorderach Acoustic Sounds. Wysylka do nas wyjdzie pewnie jakieś 50-60 USD, plus cło i VAT od wartości + koszty transportu. Jak poznam ceny w EU , to dam znać. Moje źródło ma wolne do 8 stycznia.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Alexander

Dzięki, czyli uzbrajam się w cierpliwość do 8 - może coś się wyjaśni :)

LampowY

Cytat: LampowY w Grudzień 30, 2018, 12:46
Poproszę:

HUBBARD, FREDDIE - THE HUB OF HUBBARD /2LP/ / MPS (winyl)



Mal Waldron  Soul eyes (jest chyba tylko na CD?)



Mal Waldron Moods (jeśli jest winyl to winyl, jak CD to CD)



Tomek, z Hubbarda rezygnuję. Jeszcze dla mnie nie czas  ;D

elem

spoko, poczekamy aż troszkę oszalejesz :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GB

Witam,

Jaka byłaby cena na Kazika i Kwartet Proforma Tata Kazika kontra Heroda w wersji limitowanej?

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

elem

Oj, to wydawnictwo jest już wyprzedne u dystrybutora. Tylko rynek wtórny.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe