Philips 22 rh 432

Zaczęty przez Mikut1982, Czerwiec 16, 2019, 17:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982

Witam.  Znów zobaczymy coś nowego i ciekawego. Malutkie philipsy..

Mikut1982

20w 4ohm
1972 rok produkcji.. - Choć do końca nie jestem pewien. Wychodziły różne typy.  Ale nie puzniej niż 74r.
Wymiary.
Wysokość -  33,5cm
Szerokość -  18,7cm
Głębokość - 10,4cm

wiki

I..... Rodzinka... 😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

dino

A u mnie dzisiaj zawitała egzotyka na starych Celestionach.

Mikut1982

Czyli dobrze znalazłem.
Pasmo przenoszenia 50-20 000Hz

Mikut1982

Cena na ebay wacha sie od 80-149e
Chyba że 30e za jedną sztuke.  Właśnie na nich gram. Jutro pstrykne pare fotek. 

Mikut1982

A te celestiony co mają wspólnego z philipsami?

dino

No ..podobne są  ;D ;D ;D
Nie wstawiłem zdjęcia paczek ale można by się pomylić  ;)

Mikut1982

Philipsy małe ale dość ciężkie.  Na zdjeciu widać wagę 3,5kg.  Słucham ich od 4 godzin.. Nie męczą ucha.. Góra piękna ale mogło by być troche wiecej dołu. Nie ma co narzekać.. Może to być przyczyna nieszczelności przewodu z tylu.  Łapie lewe powietrze. 

Mikut1982

Chyba najmniejsze z seri rh.
Oj chyba długo ktoś ich nie używał bo coraz lepiej grają..  Dacie wiare że te kolumny były w gratisie wraz z amplitunerem. 

Piterski

Cytat: Mikut1982 w Czerwiec 16, 2019, 22:40te kolumny były w gratisie wraz z amplitunerem.
Nie zupełnie w gratisie skoro zapłaciłeś za uszkodzony amplituner, a miał być ponoć sprawny.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Mikut1982

A w gratisie wraz z amplitunerem, dołączonych do kolumn rank arena.  Piotrek tamto radyjko rank arena to inna bajka, to już nowy sprzęt..

Mikut1982

A radyjko poszło do naprawy mam nadzieje że da się je naprawić.  W de nie ma zwrotów uszkodzonych sprzętów.  W prawie każdym ogloszeniu piszą.    Sprzedaż prywatnia bez możliwości zwrotu i gwarancji.  A do tego płaci sie z góry.

Mikut1982

W kolumnach są ucięte przewody, mają po 30cm.. Trzeba będzie kupić jakiś niedrogi kabelek 2x1,5mm.  Może klotz.

Mikut1982

KLOTZ LY215 Twinax kabel głośnikowy 2x1,5mm OFC

Mikut1982

Poprostu to był fart.  Odbiór osobisty siosty kolegi.  A niemiec chciał sie pozbyć i dał w gratisie te kolumny i ampli rank arena tyle że ampli uszkodzony.. Gra pare minut i potem pyrka i przestaje grać. Czasem w de są okazje i jest tych sprzętów więcej niż u nas.

Piterski

Cytat: Mikut1982 w Czerwiec 16, 2019, 23:33A do tego płaci sie z góry.
Jak płacisz przez PayPal, a sprzęt opisany jest jak sprawny to mogą sobie pisać co chcą. Trzeba jednak założyć spór co trwa, odesłać na swój koszt i stracić na różnicach kursowych przeliczenia walut.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Mikut1982

Niechce sie denerwować, kłócić.   Czasem lepiej dać do naprawy i mieć spokój..  Chyba że jakiś sprzęt jest bardzo drogi, to już bym sie zdenerwował.  A z natury jestem bardzo nerwowy. Więc dałem sobie spokój. Po pracy pstrykne pare fotek z zewnątrz i środka..

Mikut1982

Tak  jak piotrek pisałem.  Tamten ampli rank arena zakupiłem bo bardzo mi sie podoba,  był drugi taki sam w gorszym stanie za 98e plus 10e wysylka...  A te sprzety wraz z kolumnami philips pochodzą z całkiem innego ogłoszenia...

Mikut1982

Narazie cieszę się takimi sprzetami, nie są może hi end.  Ale grają naprawdę dobrze.  Mam jeszcze dużo rzeczy na oku które chciałabym przetestować, odnowić... I zrobić końcu jakąś gablotke żeby mieć gdzie to trzymać. Na beomaster 900 znalazłem już drugiego klienta.
Ale jakoś żal sprzedać, bo ht 600 ciężko dostać.  Coś lepszego zakupie jak tylko skończę odnawiać cygaro bo też pochłania troche pieniążków.   

Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982


Mikut1982

Tu z tyłu wokół przewodu powinno być uszczelnienie.. W orginale jest, tutaj niestety brak. Tym otworem łapie lewe powietrze - taki mini br z tyłu.

Mikut1982

Naszczescie takie rysy to nie problem.