Rozkrok. Jaki kabel RCA 1m, powiedzmy do 300 zł?

Zaczęty przez frywolny trucht, Maj 21, 2019, 18:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Cytat: frywolny trucht w Maj 23, 2019, 12:23
Cytat: gratefullde w Maj 23, 2019, 12:17InAkustika kupiłem w dojczlandzie 0,8 m za 500 zł

A co taki drogi? Z wtykami? W linku rudego metr kosztuje 20 ojro


No, ja wziąłem gotowca bo nie lutuję.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Kangie

I jak grają te przewody? Jest kremowa średnica? Bo na moich Mogami jest ;)

dyletant

Cytat: frywolny trucht w Maj 22, 2019, 19:45darcie ryja mi dość pasuje ostatnio. Chyba głuchnę.
To raczej mi podpada za tetryczenie niż głuchnięcie.

gratefullde

Przytargał listonosz Pat kabelki WAkustycznie. Zaaplikowałem od razu i zapomniałem zdjęcia zrobić, nie chce mi się już ich wypinać. Dziwnie się układają, nie są za grube (w porównaniu do NeoTecha) ale tak się inaczej poddają trzymając zadany kształt. Są kierunkowe. Podłączyłem sobie nimi na razie CD z pominięciem DAC'a bo u mnie robi CD zazwyczaj za transport. No i cóż. Słychać dźwięki. Czyli jest dobrze. Dźwięki mi się podobają, czyli jest już bdb. Nie będzie konkluzji, że napiszę za jakiś czas czy się coś zmieniło w dźwięku, bo nie napiszę. Zapomnę. To chyba dobre kable bo nic nie wkurwia albo tracę słuch lub rozum. Rekomendacja. Jutro pójdą pod pre phono do nieszumiącego od jakiegoś czasu dzięki Tomkowi, Kondo Pre.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9