Fotografia

Zaczęty przez Keef98, Styczeń 16, 2017, 19:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

To jeszcze za niedobrej zmiany było  ;D bo teraz jestem w ruinie  >:(. Jedne z fajniejszych wakacji w RPA. Kapsztad i przylądek dobrej nadziei.
A sprzęt to EOS 5D, Canon 24-70L, Canon 70-200L i Sigma 12-24EX.

frywolny trucht

Zaraz się okaże, że wszyscy audiomaniacy mają fotograficzną skazę  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

amati74

Cytat: masza w Styczeń 17, 2017, 18:22
To jeszcze za niedobrej zmiany było  ;D bo teraz jestem w ruinie  >:(. Jedne z fajniejszych wakacji w RPA. Kapsztad i przylądek dobrej nadziei.
A sprzęt to EOS 5D, Canon 24-70L, Canon 70-200L i Sigma 12-24EX.
A powiesz gdzie ten tramwaj cykmąłeś

amati74


MAC


amati74

Cytat: masza w Styczeń 17, 2017, 18:38
W zajezdni na Kole.
Warszawa ma swój czar i urok szczególnie wieczorem

amati74


amati74

Masza jak masz jeszcze coś czarodziejskiego z Warszawy to wstaw

amati74


MAC

Coś się pewnie znajdzie. Kiedyś całe noce spędzałem z aparatem w ręku snując sie po mieście.
Powybieram i wstawię w googla żeby forum nie obciążać.

Tak sobie myślę, że warto kilka nocy spędzić z aparatem w Łodzi. Ostatnio często bywam i tamte kamienice sa przepiękne. Zwłaszcza te nie remontowane.

tomasz_pianista

Cytat: amati74 w Styczeń 17, 2017, 18:42Warszawa ma swój czar i urok szczególnie wieczorem

Zwłaszcza jak nic nie widać:P
Grupa ratowania poziomu.

Keef98

Do mnie Warszawa niespecjalnie trafia przez brak spójności w architekturze. Tak - niektóre miejsca są fajne, ładne i w ogóle, ale... Wolę chociażby Kraków, Gdańsk czy mój (mogę nie być obiektywna) Poznań.
Po maturze wybiorę się jeszcze raz do Gdańska z aparatem - tam jest przepięknie.

Aha, prawie zapomniałam. Czy kogoś i interesują stare aparaty? Mam w domu fajną kolekcję, którą w ferie zamierzam sfotografować (trzeba ją odkurzyć i w ogóle). Jeśli kogoś to interele, to mogę potem wszystko (niezależnie od tego jak beznadziejnie wyjdzie ;-)) wrzucić na forum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

amati74

Obejrzec fajne aparaty zawsze fajnie, daj fotki jak zrobisz, a co do Warszawy to oczywista sprawa ze w Warszawie są miejsca pięknie i miejsca o zerowej wartości artystycznej ale ja jako warszawiak kocham cała Warszawę ale tylko nie które rzeczy bym fotografował. Najchętniej to bym się cofnął w czasie do momentu kiedy to Warszawa była nazywana Paryżem północny

amati74


amati74

Cytat: masza w Styczeń 17, 2017, 18:54
Coś się pewnie znajdzie. Kiedyś całe noce spędzałem z aparatem w ręku snując sie po mieście.
Powybieram i wstawię w googla żeby forum nie obciążać.

Tak sobie myślę, że warto kilka nocy spędzić z aparatem w Łodzi. Ostatnio często bywam i tamte kamienice sa przepiękne. Zwłaszcza te nie remontowane.
Jak już będą w Google daj jakieś info proszę.

amati74


fotobia

#36
Witajcie miłośnicy foto. Cieszę się że to hobby zawitało na to forum. Jeśli Wam spasuje moja twórczość to piszcie. Foto to moje główne hobby :)

Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

Księgowy

#37
 >:( nie mogę wstawić zdjęć  >:(
Pro-Ject Debiut III Esprit, Pro-Ject Box SE II, Ortofon Alfa, PM6003, CD6003, Heco Celano 501, Qed 350 xt

Keef98

Cytat: fotobia w Styczeń 19, 2017, 12:43
Witajcie miłośnicy foto. Cieszę się że to hobby zawitało na to forum. Jeśli Wam spasuje moja twórczość to piszcie. Foto to moje główne hobby :)
Używasz soczewek czy pierścieni makro?

fotobia

#39
Obiektywu, Olympus 60f2.8 makro, mam też pierścienie pośrednie ale od czasu zakupu szkła rzadko używam.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

frywolny trucht

Cytat: Księgowy w Styczeń 19, 2017, 14:21nie mogę wstawić zdjęć

Suma załączników nie może przekroczyć 3,9 MB. Chodzi o to, żeby forum za szybko nie puchło. Wiesz, plany mamy rozpisane na 100 lat ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Lyset

Cytat: Księgowy w Styczeń 19, 2017, 14:21
>:( nie mogę wstawić zdjęć  >:(

Sprobuj wrzucic tutaj:    https://postimage.io/
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

fotobia

#42
Jeszcze jedno dziś z linku tym razem :)

Małe się pokazuje, może album cały ktoś ma ochotę pooglądać
https://goo.gl/photos/ZAcbjAx6Wz6By6y76
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

amati74



Cytat: masza w Styczeń 17, 2017, 18:54
Coś się pewnie znajdzie. Kiedyś całe noce spędzałem z aparatem w ręku snując sie po mieście.


Masza zobacz ja mam swój własny prywatny kawałek mostu Poniatowskiego okolice ul.  Solec



amati74


Keef98

Cytat: fotobia w Styczeń 19, 2017, 14:35
Obiektywu, Olympus 60f2.8 makro, mam też pierścienie pośrednie ale od czasu zakupu szkła rzadko używam.
A miałeś kiedyś do czynienia z soczewkami makro? Zastanawiam się czy chciałabym takie kupić.

fotobia

Miałem, ale jak już to lepszy jest Raynox, jeszcze lepiej pierścienie pośrednie i jakiś teleobiektyw. Czym focisz?
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

Keef98

Mam takie pierścienie:

do tego dopinam Tamrona (28-70).

fotobia

Pierścienie to bardzo dobry wybór, nim kupiłem szkło makro to właśnie z nimi robiłem zdjęcia. Ja podpinałem 40-150. Ogólnie do pierścieni lepiej podpinać albo konkretną stałkę albo tele. Kiepsko wychodzą zdjęcia kiedy tylna soczewka jest malutka.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

Keef98

Podpięłam tele i aparat wygląda jak potwór ;)
Mam jeszcze jakiegoś Tamrona, ale on mniej lubi mój aparat (czasami świruje).

fotobia

#49
Ja teraz jak podpinam z pierścieniami 100-300 to dopiero wygląda... ale zaletą jest większa odległość od fotografowanego obiektu, łatwiej podejść te płochliwe
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S