Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jakub

Miles Ahead

Nie daję linka, bo wszyscy znają na pamięć.

Keef98


miniabyr

U mnie dziś S. Soyka z płyty "Acoustic" Jak dla mnie świetna płyta. Oczywiście na winylu i oczywiscie  bardzo rzadki okaz.Piękna ta piosenka z tej własnie płyty.   
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

z cyklu podróże niewiadomodokąd - Mari Boine.

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Dedkendensowa struktura utworu. Czyli powolutku do apogeum. Ciekawe instrumentarium.

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

Ha! Jednak jeszcze mam nierówno pod kopułą i sentyment do SW został ;)

SVART


jamówię

Ja ja będę dziś słuchał,bo służbowo do Wawy nie muszę ;D ;D

jamówię

elem obdarował mnie płytą niespecjalnie znanej u nas artystki Natalie Merchant(mowa o karierze solowej) i sprawił,że zakochałem się w jej muzyce. Dziś przybyła kolejna jej płyta:Tigerlili,która właśnie zaczęła się kręcić a kolejna w drodze. Dzięki elemie!

elem

O!  fajowo, pożycze jak się już nasłuchasz.

Teraz słysze z oddali.."kurier do ciebie znowu..." , paka pełna czarnych placków :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

jamówię

Cytat: elem w Marzec 18, 2015, 17:17
O!  fajowo, pożycze jak się już nasłuchasz.

Teraz słysze z oddali.."kurier do ciebie znowu..." , paka pełna czarnych placków :)

Spoko loko :)

miniabyr

Bob Dylan i jego fantastyczna płyta "Desire"Jest to jedna z pozycji od której nie potrafię się uwolnić! Towarzyszy mi przez całe moje życie. A i jeszcze jedno. Pokusiłem się o wersję tej płyty z M.O.V .i odradzam Mimo tego ,że w oryginale ta płyta brzmi tak sobie ,to ta reedycja jest okropna w brzmieniu. Jak dla mnie omijać szerokim  łukiem i zaoszczędzić 120 zł
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Tera u mnie leci Bauhaus "In the Flat Field"  Klasyk underground z 1980 roku . Płyta w reedycji z dodanym cd. Bardzo przyzwoicie brzmiąca!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Keef98

Mój nowiutki nabytek, miałam spazmy w tramwaju, jechałam w godzinach szczytu ;)

elem

nowy nowy czy nowy stary?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Keef98

Nowy nowy. ;) Ale ma superową okładkę ;D Wszystkim się podoba, nawet brat na nią spojrzał :P

elem

Miły bajer, nie kręc za czesto na pokaz, to nie jest bardzo trwała konstrukcja.

U mnie dzis jazz, stary jazz, m.in. taka siódemka:

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Keef98

Wszyscy inni tym kręcą ;) :P Dzieci w wieku 43 (koleżanka) i 44 lat (mama) i Maria/an 16 lub 50 zależnie od teorii ;) :P
Idę obrócić płytę ;D Kocham to robić :)

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

Mamy wszystkie albumy, dobra mama ma. Chyba tak. Smithów to moja mama jest fanem. Ja tylko czasem ich słucham.

Drizzt


gratefullde

Bardzo dobra najnowsza płyta Stevena Wilsona

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Nie moge przestac...)


gratefullde

Cytat: wojtek41 w Marzec 20, 2015, 10:09
Nie moge przestac...)



Piękne, przypomniałeś mi o tym albumie, zaraz zapuszczam :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Dopiero po kilku latach przekonalem sie do tej plyty. Widac musiala swoje odlezec. ) Kurde, 8 lat to zajelo... :o
Jak tam zdrowko ? Lepiej ?