Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

merlin1973

Na TVP 2   "OMD"  ;)
Pozdrawiam S.CH.

Keef98

Trójka, wcześniej min. "Saint of Me" Stonesów, teraz puszczają Planta.

miniabyr

A ja dziś nagrywam kontrabasy i robię za Pana Reżysera . Lubię to kręcenie gałami ,bardzo tfurcze.Trochę się namęczę bo kontrabas nie najwyższych lotów i może być ciężko.Alleluja.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

merlin1973

Roxy Music - "Oh Yeah " z płyty Flesh + Blood 1980r.
Zapowiadająca genialną "Avalon" 1982r.


I właśnie tytułowy utwór.
Pozdrawiam S.CH.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

A teraz babcia daje czadu:



Trochę tego i trochę tamtego też.

MAC

Kończę właśnie Ballantinesa i jezdem w formie jak nigdy  8)


rudy-102

Cytat: masza w Lipiec 28, 2015, 22:38Kończę właśnie Ballantinesa
Ile trzeba go wypić żeby to znieść?

MAC

Cytat: rudy-102 w Lipiec 28, 2015, 23:02Ile trzeba go wypić żeby to znieść?
Zaprawdę powiadm Ci sporo...
Ale są tacy blogerzy kalkulacyjni co na trzeźwo się tym zachłystują ;)

rudy-102

NA TRZEŹWO ?!?!?!?!?!?

miniabyr

Oglądam i słucham on line  Przystanek Woodstock 2015 . :)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

W dalszym ciągu Woodstock ...............Gienek Loska masakruje Hendrixa. Już skończył uff .Na scenie Ania Rusowicz w jej projekcie różni wykonawcy masakrują znane hity hipisowskie. Nie żebym nie lubił cover'ów, ale od wokalistów wymagam czystego śpiewania. Niestety warsztatu to oni nie mają,ale bardzo ładnie fałszują ,nadużywają melizmatów ,ozdobników. Takie duże karaoke .Szkoda ,bo nastawiałem się na więcej. :(
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

Zaintrygowałeś mnie, zajrzałem. "Whole Lotta Love" z wibratem, no, no :)  Natalia ładnie gong głaszcze, zmysłowo. Pomalowane golaski też sympatyczne. Podsiadło daje rade z Hey Jude!
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

No właśnie chciałem napisać ,że Natalia Przybysz zaśpiewała jako jedyna. Na małej scenie(teraz gra) Big Day lepiej brzmi niż ten duży projekt na dużej scenie.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

elem

Ten chłopak o kuli to amator? Świetny jest!
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

Na małej scenie Woodstock zagrał PACESHIFTERS Zajebista młoda kapela (dosłownie  szczawiki).Odpadłem jak tego posłuchałem. Właśnie skończyli.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

paul_67

Z wycieczki do Pragi przywiozłem sobie płytę Flamengo.Nie miałem dużo czasu na latanie po sklepach,ale właściwie po to jechałem.Świetna muzyka! Dałem jakieś 42 zł:)

Wygryz

U mnie kręci się soundtrack z Round Midnight.
Powoli mija mi awersja do Herbiego wywołana koncertem w Krakowie :)

kangie

Lubię ten koncert. Chuck Mangione "Tarantella". Koncowka grudnia 1980 r. Chuck daje do wiwatu z Dizzym Gillespie na dęciakach rzecz jasna. Nie tylko z nim. Doliczyłem się 29 muzyków. Niesamowita gra bębniarzy - jest ich sześciu :) Muzycy wykazują się niesamowitym groovem, swoją muzykalnością. Czuć że nie są to przypadkowi ludzie na scenie. Chce się słuchać.

miniabyr

Ja dopiero teraz odpaliłem wzmacniacz i czegoś sobie posłucham. Wcześniej sie po prostu nie dało. Wzmacniacz lampowy swoją temperaturę dokłada do i tak tragicznie gorącego mieszkania.Jak patrzę na prognozę pogody na 16 dni ,to żyć mi się odechciewa. Taki upał ma potrwać jeszcze przez 2 tygodnie.Oby się to zmieniło ,bo najbliższe długie słuchanie muzyki   będzie na jesieni. :(
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Dziś muzyka lekka ,same gamy i pasaże czyli Vivaldi (najlepsza dyskoteka wszystkich epok ;D )Choć utwór poważny (religijny) to jednak słucha się tego z wielką lekkością.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Dla mnie jeden z naj zespołów. Świetny gitarzysta Steve Sweeney, dziwnie trzymana gitara, notorycznie opuszczona głowa, oczy schowane pod rondem kapelusza... a to co z pod jego palców... świetne :) Dla mnie zespół koncertowy przede wszystkim. U nas prawie nieznany: Ekoostik Hookah, pełen kocert z ubiegłego roku.

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

#1497
A resztę, w części muzycznej, tego wieczoru spędzę z Tym Panem

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Słucham teraz tego:



Wprowadzam się w nastrój przed sobotnim koncertem.
Horses i Radio Ethiopia już były.

Wygryz



U mnie dziś tak.
Aktualnie kręci się Mingus.