Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

Keef98

Gustav Holst "The Planets". Po omacku szukam czegoś nowego, bardzo mi się podoba :)
Potem odpalę jakiś koncert Bossa, mam tego sporo :)

ahaja

Od 'Chaos AD' zaczęła się dla mnie Sepultura ... ;-)

kangie

Oj, sluchalo sie tego sporo. Nawet zachowaly sie kasety magnetofonowe.

gratefullde

Dzisiejsza audycja w "3" - Gacek vs. Mann :) Wojciechu dał czadu, Slayer i Megadeath :) Akurat jechałem autem :)

A u mnie obecnie:



A 4 września ich nowa płyta :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

paul_67

#1529
Cytat: kangie w Sierpień 06, 2015, 15:45
Miniabyr, ja Tobie wierzę. Jednak uwazam, ze bzdurne jest pisanie, ze sprzet moze byc zbyt dobry do polskich tloczen. Co do Melodii - mam troche plyt, ktore graja swietnie.
Nie jest to bzdura, bo duża część polskich winyli jest z domieszką piasku i szkoda kłaść na to igłę za kilka kawałków i to od samego początku takie były.Tłoczyło się na maksa z jednej matrycy z kiepskiego materiału.Zdarzają się polskie płyty, które grają dobrze.Zdarzają się...

paul_67

Sepultury słuchałem kiedyś.Płyty zostały, choć już rzadko do tego wracam.Częściej sięgam po rock z lat siedemdziesiątych czy jazz.

Keef98

A propos polskich tłoczeń. Znalazłam ciekawy wynalazek - winyle do podręczników od angola, w stanie cudnym, gruby ciężki winyl Muzy, umyłam, odpalam i... hehehe od razu podniosłam ramię, wkładki szkoda. Muzyka nagrana i odtworzona smartphonem brzmi lepiej, płyty zachowam jako ciekawostkę, ale nie położę ich na talerz. Choć mam jakieś polskie tłoczenie, nie pamiętam czego, ale brzmi dobrze, a wygląda gorzej. Wolę kupować zagraniczne, bezpieczniej.

gratefullde

Jeśli ktoś nie zna to koniecznie powinien nadrobić

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: paul_67 w Sierpień 11, 2015, 18:23Zdarzają się polskie płyty, które grają dobrze.Zdarzają się...

U mnie niestety te polskie grają źle, cokolwiek bym nie robił. Albo spierdolona realizacja i udało się cichy plastik trafić albo cudowna (żartuję) realizacja ale cos syczy i pyka.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

paul_67

Realizacja nagrań mi tak bardzo nie przeszkadza, nawet lubię ducha tych lat,ale bardziej to co dzieje się w tle.Mam nadzieję,że jak porządnie dziady wyszoruję to będzie lepiej.Na razie czekają na myjkę bardziej automatyczną.

merlin1973

Słucham,,, tak mnie naszło ;)
Pozdrawiam S.CH.

miniabyr

Jakoś tak mnie dziś wzięło na dość poważne formy . Teraz "leci" Witold Lutosławski i jego III symfonia. A przed nim bardzo rzadko wykorzystywany w muzyce "poważnej"saksofon. Czyli koncerty na ten instrument napisane przez Jacques Ibert'a ;Aleksandra Głazunowa. Są też na tym wydawnictwie 2 pozycje które mi najbardziej odpowiadają . H.V.Lobos  Quintette En Forme De Choros / Bachianan Brasilieras No. 6. Ten pierwszy to kwintet na instrumenty dęte ,a ten ostatni to genialny duet na fagot i flet poprzeczny. Chyba czas spać ,bo jutro "nie lubię poniedziałków "

Szkoda życia na chujowy dźwięk !

GregWatson

Joe COCKER





Wspaniały głos.
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Motorhead live :-) czad :-)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

CAN Soon Over Babaluma
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Siedemdziesiąty trzeci rok. Nieźle, może dlatego pierwsze słucham:

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Charles Aznavour

Les Grands Succes



Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

3 wymiary gitary.
Moja ulubiona audycja w Trójce.

Wireless

Dla mnie: Mistrzowie Progresji

Pozdrawiam, Wireless

Wireless

Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

UK - genialne :) UWIELBIAM  8)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: frywolny trucht w Sierpień 17, 2015, 20:23Siedemdziesiąty trzeci rok. Nieźle, może dlatego pierwsze słucham:

Mam chyba z trzy płyty Fausta, oryginały, z epoki. To chyba zresztą wszystkie 3 ;) Ciekawa kapela, prawdziwy kapuściany rock...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

Niech uniesie i ubuja nas blues :)



Pozdrawiam, Wireless