Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

 
Cytat: SVART w Listopad 24, 2014, 19:57Cytat: elem w Wczoraj o 20:29:12
Dorwij się do płyty (niestety, nieżyjącej już) Mercedes Sosy.
Tam dopiero są emocje.

SVART , jak ci się udało zacytować mnie z tekstem maszy ?  ???
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

SVART

A wiesz, że nie wiem :).

jajacek1410

#352
Inne ciekawe intro. Dimmu Borgir - Puritanical Euphoric Misanthropia. Brzmi jak kawał dobrej muzyki filmowej. Swoją drogą ciekawe kto  komponuje i aranżuje intra, czy same zespoły są w stanie?  Są to często przykłady symfoniki na poziomie, tak odległej od standardowego łojenia..
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

wojtek41

Od wczoraj moj hicior numero uno...)


merlin1973

a to mój od dziś ;) ;) ;) Andrzejki idą już......
Byłem na jego koncercie ;)

Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Svart, naprawdę przerażające jest jak potrafi być dziurawa pamięć ludzka.
No pisałem, że metal bez growlingu to nie metal?

:)

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

jajacek1410

Cytat: merlin1973 w Listopad 25, 2014, 00:33a to mój od dziś ;) ;) ;) Andrzejki idą już......
A to mój hicior od dawna. Widzę, ze lubicie laski. Tutaj też są . I to jakie :)

KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

merlin1973

Obejrzałem , posłuchałem i nie wypowiem się bo się na tym nie znam ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Jest growling jest zabawa :)

No dobra, czas na coś lżejszego:


jajacek1410

Cytat: frywolny trucht w Listopad 25, 2014, 01:01No dobra, czas na coś lżejszego:
Metallica? Pop - country dla trzynastoletnich dziewczynek. Wszystkie płyty na dnie szuflady. Odkąd przestałem być trzynastoletnią dziewczynką - nie używam. :)



KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

Taki tam ukłon dla Marianne :)

jajacek1410

Cytat: merlin1973 w Listopad 25, 2014, 01:00Obejrzałem , posłuchałem i nie wypowiem się bo się na tym nie znam
Rozumiem. Nie jest to łatwa muzyka. Nisza nisz. Dla miłośników gatunku.
Tym niemniej w myśl hasła "Dobre bo Polskie" warto znać i lansować.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

Dobra. Czas na dicho.



Armeńskie dicho :)

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Listopad 25, 2014, 00:24
Od wczoraj moj hicior numero uno...)




Kurcze fajne, ciekawe czy są na winylu, muszę poszukać.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Coś mnie siem tak przypomniało i leci sobie ze stosownym poziomem głośności

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht


SVART

już wiem na kim wzorował się taki Dave Lombardo oraz Docent :).

jajacek1410

Doszły do mnie dwa pierwsze albumy Ihsahna. Słucham sobie na razie niezobowiązująco - jako tło w robocie. Zacząłem od drugiego, czyli angL
Chwilami zabrzmiało jakoś znajomo, coś jak Opeth. Sprawdziłem - rzeczywiście gościnnie wystąpił Akerfeldt z Opeth. No ma się to ucho :)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

Jakoś spać się nie chce dać.


wojtek41

Fajne. Jak dla mnie calkiem nieznane.


wojtek41

To to tez...)  Ale to wieczrem w calosci zapuszcze  :)


merlin1973

Dzisiaj Andrzejki  ;)
Danny Keith ‎- Keep On Music(1984)

Electra - Cuando Cuando (1985)

Under The Ice - Topo & Roby (1984)

Laura Branigan - Self Control (1985)

Valerie Dore - The Night (1984)
Pozdrawiam S.CH.

miniabyr

Mike Oldfield "Ommadawn" -płyta którą kocham i do dnia dzisiejszego nie wiem dlaczego.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

merlin1973

Hm,,,, a u mnie ona jest na końcu wśród jego albumów :(
Ale jutro posłucham go jeszcze raz ;) może zmienię zdanie? ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.