Używany odtwarzacz CD do 300 zł

Zaczęty przez corey665, Styczeń 17, 2017, 07:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

corey665

Witam, poszukuję jakiejś używki do 300 zł. Może akurat ktoś coś sprzedaje? Jeśli nie to co polecicie? Wiem że kwota śmieszna ale w tym momencie przesiadłem się na gramofon a w starym odtwarzaczu Philips CD 690 padł laser. Mam trochę płyt CD no i kurzyć się nie będą 😉 czekam na Wasze propozycje lub oferty.

Pozdrawiam

tomasz_pianista

Najlepiej coś z dostępnym laserem:) Do tej kwoty możesz poszukać Yamahy 880/890, dzwiekowo nie są wybitne, ale zdarzają się w tym budżecie, laser można wymienić.
Grupa ratowania poziomu.

corey665

O właśnie o coś takiego chodzi bo w tym moim philipsie właśnie nie ma możliwości wymiany lasera... Tzn jest... Na chiński który podobno podziała rok no i kosztuje więcej niż warte jest to CD

bubusia

Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

corey665


muda44

Za 250zł z przesyłką mogę Ci sprzedać Pioneera PD-8700.
Front jak nowy , góra ładna . Ma wymieniony kabel zasilający na antykable .
To odtwarzacz mojego kolegi . Stał u niego w piwnicy kupę lat .
Grał u mnie wyrywkowo przez 6 dni .
Lasery nie są tanie ale można kupić PD 7700 jako dawcę i przełożyć jakby tu padł .

Jeden z ładniejszych i ciekawszych odtwarzaczy a w tej cenie nie do dostania ;)

bubusia

Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

jajacek1410

#7
Cytat: bubusia w Styczeń 17, 2017, 23:42A moze to, laser podobno wymieniony:
http://allegro.pl/cambridge-audio-d500-se-i6683066602.html#thumb/1
Miałem tego Cambridge'a i byłem b. zadowolony. W środku wygląda na przemyślaną konstrukcję. Wszystkie sekcje separowane od siebie i ekranowane miedzianymi puszkami. Transformator też w miedzianej puszce. Ładne te bebechy - takie minimalistyczne i jeszcze się  błyszczą :)
350 zł to dobra cena. Swojego sprzedałem drożej.
(pilot to duży plus - jak dla mnie)
ps. uwaga: D500 to nie to samo co D500SE
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

amati74

Koledzy a co sądzicie o Akai cd 55 znalazłem w szmateksie za 5£ żartów sobie głowę zawracać? Wygląda pancernie szczególnie tacka do płyty ale jak to gra to nie wiem

amati74


kawosz

Dajesz 5 funciaków i już wiesz :D ja bym się nie zastanawiał i brał .Poniżej 25 złotych CD bajka jak by nie grał :D

amati74

#10
Tylko wiesz 5£ to pryszcz ale co powiedzieć żonie o nowym klocku? Problem też w tym że jest troszkę zajechać na obudowie wiec nie wiadomo gdzie i jak długo się błąkał że się tak zabrudził a to źle wróży co może być w środku za syf ale jego wygląd ogólny pokazuje że za nowego chyba wymiatał

amati74

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

amati74

#12
Moja żona to bardzo inteligentna bestia i wie że nie mamy piwnicy ale będę kombinował.  Ciekaw jestem swoją drogą czy ten cdk były lepszy od mojego C/A CD200. Mój ma chyba jeden przetwornik, ale nie pamiętam jaki a Akai ma dwa DA 1856N 18bitow.

Lettore Cd-55 Akai, ottimo componente per i vostri impianti Hifi perfettamente funzionante e completo di telecomando, ottimo rapporto qualità prezzo,
Queste le specifiche;
Convertitore digitale: 2 x AD1856N, 18 bit, 8 x sovracampionamento
CD Meccanismo: KSS-150A / KSS-210A
Risposta in frequenza: 4Hz a 20kHz
Gamma dinamica: 96dB
Rapporto segnale rumore: 108dB
Distorsione armonic0, 0028%



amati74

TheKamil921

Akai może mieć też w środku dwa przetworniki PCM56p które są całkiem fajne.
Za tyle co ty możesz kupić to nie ma nad czym rozmyślać.

amati74


kawosz

Jak ktoś chce sprzedam swojego Luxmana D-111 . Kupiłem za 250 zł i wymieniłem laser . Laser z przesyłka to było około 80 euro . Kwity są . Trochę mogę stracić za 600 oddam bo miałem z nim fajną zabawę poznawczą . Grał lepiej niż pioneer PD 50 :) . Ogłoszenia nie będę dawał najwyżej schowam go do szafy :D

McGyver

Cytat: amati74 w Styczeń 23, 2017, 14:01C/A CD200. Mój ma chyba jeden przetwornik, ale nie pamiętam jaki a Akai ma dwa DA 1856N 18bitow.
Kambodża CD200 ma kultowego Analog Devices AD1865 18 bitowy. To są praktycznie dwa przetworniki w jednej obudowie. Powszechnie uważa się, że AD1865 jest lepszy od AD1856 (które nota bene nie są 18 bitowe tylko 16 bitowe).
Swego czasu zrobiłem coś takiego z CA CD200:





Zagrało to jak marzenie.

MAC

HA!
I taki zlampizowany CA to granie prawie jak z Audio Note. Warto w to zainwestować.

amati74

Cytat: masza w Listopad 02, 2017, 13:42
HA!
I taki zlampizowany CA to granie prawie jak z Audio Note. Warto w to zainwestować.
Już dziś nad tym myślałem ale najpierw musze zgromadzić troszkę kasy, może dam radę, a potem zapytam z mcGyver'a czy miał by chęć się tym zająć [emoji3]