Electro Voice Interface D

Zaczęty przez miniabyr, Marzec 15, 2016, 05:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

miniabyr

Cytat: masza w Czerwiec 17, 2016, 23:39
Darek, Ty jebnij te ramy, przebranżuj pracowników i rób podstawki pod kolumny. Zobacz co się dzieje  :)
O nie ! A kto mi  pooprawia moje gołe baby . One muszą ffkońcu zawisnąć!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

kawosz

Poczekaj zamówiłem blaty dębowe pod nowy stolik  :o . Cholera tylko że każą mi czekać od 4 do 6 tygodni . W związku z tym że są tanie ( 290zł m2 + Vat ) to poczekam . Cena producenta . Producent z Wołomina są w necie.

MAC

Cytat: miniabyr w Czerwiec 17, 2016, 23:43O nie ! A kto mi  pooprawia moje gołe baby . One muszą ffkońcu zawisnąć!
Będziesz wieszał na ściany ruchańce niczym twórca grajpudeł? :)

wojtek41


MAC

Grajpudła i ruchańce to autentyczny autentyk  ;D

gratefullde

macie śmiechawę a ludzie tu poważnie chcą poczytać... No nas to już się nie da... ja na AS normalnie ha ha ha
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Mistrz Yoda i ruchome pudła  :D
Szansa na nowych fanów...  ;)

MAC

Cytat: gratefullde w Czerwiec 18, 2016, 00:10a ludzie tu poważnie chcą poczytać

Prosze panstwa. Nawiazujac do slusznej idei programu rozrywkowego, chcialem wytknac jedna jej wade. Kladzie ona nacisk jedynie na rozwój intelektualno-duchowy, z pominieciem elementów fizycznych. W zwiazku z powyzszym proponowalbym nastepujace dyscypliny sportowe - trolling  ;D

wojtek41


gratefullde

Czuję się zagrożony jako moderator ;D ;D ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Cytat: gratefullde w Czerwiec 18, 2016, 00:16
Czuję się zagrożony jako moderator ;D ;D ;D

Panowie. Nie zapominajmy o jednym, ze to ma byc zupelna niespodzianka dla kapitana. I zupelne zaskoczenie dla niego. Chodzi o to zeby kapitan nic nie wiedzial no...  ;D ;D ;D

wojtek41

Cytat: gratefullde w Czerwiec 18, 2016, 00:16Czuję się zagrożony jako moderator   
No co Ty... :D


MAC

Podciągamy chłopakom temat o EV bo w ilości postów są daleko z tyłu za Harbethem i Tannoyem :)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

W sumie piątek był..... ;D

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elektroboy

Cytat: masza w Czerwiec 18, 2016, 00:20
Podciągamy chłopakom temat o EV bo w ilości postów są daleko z tyłu za Harbethem i Tannoyem :)
EV elita, nie są dla każdego :)

wojtek41

"No i ta królewna była bardzo nieszczęśliwa, bo w całym królestwie nie było ani jednej rolki papieru toaletowego..."
;D


elektroboy

Cytat: wojtek41 w Czerwiec 18, 2016, 00:24
"No i ta królewna była bardzo nieszczęśliwa, bo w całym królestwie nie było ani jednej rolki papieru toaletowego..."
;D
nie ta epoka :)

MAC

Cytat: miniabyr w Czerwiec 17, 2016, 22:04Piotr powtórzę jak mantrę ......Nie oceniaj brzmienia tych kolumn kiedy grają z podłogi !ONE nie były zaprojektowane do słuchania  w tej pozycji.

Nie wiem czy w ogóle projektant brał pod uwagę gdzie i na czym one będą stały. W tamtych czasach nie było standów pod monitory. Nawet 30 litrowe maleństwa miały 5 cm cokół do stawiania ich na podłodze.
Moje SRMy to monitory niby podłogowe i niby tak zostały zaprojektowane. A dupa tam... scena jest owszem obszerna ale na poziomie dywanu. Bas także po postawieniu ich na czymkolwiek staje się bardziej punktowy i dokładniejszy. Moim zdaniem nikt wówczas nie przykładał do tego najmniejszej wagi nie mówiąc już o ich specjalnym projektowaniu.

miniabyr

EV ID to typowy monitor studyjny ,stawiany wysoko lub podwieszany do sufitu. Usytuowanie głośnika wysoko tonowego tak nisko sugeruje ,że kolumny te powinny stać wysoko.  Jak już zrobię porządek ze zwrotnicą to pomyslę o  podstawkach pod swoje EV
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Hmmm....
Skoro tak twierdzisz to wytłumacz mi głupkowatemu co robi ta stopa pod nimi?
Służy do mocowania do sufitu?  ;)


miniabyr

Nie w nią "wali" głosnik niskotonowy  .Głośnik basowy jest równoległy do tej podstawy . Ale to raczej wynika z założeń konstrukcyjnych.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

pmcomp


Cytat: masza w Czerwiec 18, 2016, 13:18
Hmmm....
Skoro tak twierdzisz to wytłumacz mi głupkowatemu co robi ta stopa pod nimi?
Służy do mocowania do sufitu?  ;)


Służy do ustawienia szczeliny o odpowiedniej wysokości dla głośnika niskotonowego.

Pozdro