Tannoy

Zaczęty przez MAC, Maj 21, 2016, 09:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

ciechomir

Cytat: masza w Sierpień 13, 2016, 19:56
Cytat: ciechomir w Sierpień 13, 2016, 19:54Odliczam dni i godziny.  Jeszcze trochę do końca miesiąca.

Paskudny ten szczemirek. Tyle się nad człowiekiem znęcać  :D
Stanę w obronie. To nie jego wina.
Jakoś tak chroniczny brak zaufania to przewoźników mamy i czekamy na transport idealny.

MAC

A to zwracam honor.
Bo jakby tak odebrać upragnione i wyczekiwane zabawki od kuriera w strzępach to nic tylko sobie z łuku w plecy strzelić. Lepiej faktycznie poczekać na dobry transport.

szczemirek

Zdażyło się już parę razy a i do odszkodowania nieskorzy... Można by było listę najgorszych gamoni zrobić co to nawet żwiru wozić nie powinni bo zgubią lub popsują.

MAC

1. Poczta Polska (największa masakra, omijam szerokim łukiem).

ciechomir

DHL - dotychczasowe doświadczenia:

1. Kolumny Castle z UK - połamane zwrotnice w kolumnach
2. Quad II z UK - pogiete blachy. Stal jak w ruskim MIG - u. Dziwne
3. Wzmak Sansui z UK -  pogieta konstrukcja, w środku powypadaly pcb, rozpieprzone potencjometry.
4. Paczka z regionalnymi wyrobami kultu z PL - o dziwo, dojechala w całości.

Wszystko zapakowane profesjonalnie.

MAC

Frywolny kiedyś wkleił filmik z Fedexem. To były jaja :)

szczemirek

2. wszelakiego rodzaju pośrednicy:
   - https://www.paczkidopolski.co.uk - raz zadzwoniłem, żeby się zapytać o szczegóły to "pan" z akcentem spod       Wołomina (przepraszam ludzi normalnych z tych okolic) oświadczył mi: "takich dociekliwych to my nie obsługujemy",
   - furgonetka.pl - odszkodowanie za przemielony sprzęt wysłali nadawcy mimo, że to ja pierwszy reklamowałem. W wyniku sprzedający wysłał mi wiadomość: całuj mnie w odbyt i zainkasował podwójną kwotę za złom.
Ciekawosta - adres taki sam jak DPD - Mineralna, W-wa.
3. DPD - moje słownictwo jest za ubogie aby opisać tych ...synów. Powinni wozić jedynie hermetycznie zaplombowane kulki łożyskowe.
    Ciekawostka dla korzystających z ofert wszelkich pośredników - nie obowiązuje ich polskie prawo przewozowe więc nie ma siły żeby gdziekolwiek się na nich poskarżyć. Tylko sąd.

gratefullde

Co? Mój Tannoy bez poprawek. A jak będą to w fabryce. Przymierzam się
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

szczemirek

Już przygotowuję do wysyłki tylko jeszcze pudełeczko czekoladek włożę!
Serdeczności, serdeczności 💃🏻

MAC

Komentuj na bieżąco gmeranie przy zwrotnicach tannoyowych.
Kto wie, może jednak gra warta świeczki?

gratefullde

Cytat: masza w Sierpień 14, 2016, 15:23
Komentuj na bieżąco gmeranie przy zwrotnicach tannoyowych.
Kto wie, może jednak gra warta świeczki?
Będę odprawiał egzorcyzmy byś nie zbłądził ;)

Ja poważnie o Lokwood myślę tylko kuriery mnie przerażają :(
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

No ale chcesz im tylko same głośniki wysłać a nie całe kolumny?
Jak tak to nie ma zmartwienia. Jak Ty źle zapakujesz to oni i tak tylko kosz zostawią a resztę wymienią.
A s powrotem to już ich głowa żeby należycie zapakować.

gratefullde

Całe kolumny. Bo renowacja krzynek ma też być i lift zwrotnic.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC


szczemirek

#1089
Cytat: gratefullde w Sierpień 14, 2016, 15:42Całe kolumny. Bo renowacja krzynek ma też być i lift zwrotnic.
;) fiu fiu

Popatrz sobie tutaj, proszę. http://www.referencefidelitycomponents.co.uk
Podobno jest bardzo dobry choć nie jest tani. Tutaj informacja o usłudze dotyczącej zwrotnic w SRM12X:
Hi Mirek, I can do that for you.  However, due to very high workload, current delivery is in around 8 weeks time earliest as I have a stack of other commissions to complete.  I am happy to take your order now onto the books so that it is planned in for you but will not take any payment just yet. I'll wait until I am ready to order the parts and then I will ask for a 50% deposit with the balance to pay upon completion if that is ok with you.  Please note that if paying by Paypal, I have to levy a 3.6% surcharge due to paypal fees, so the total, excluding delivery (I will arrange a courier at cost price for you) is £569.80. These will use good quality components

gratefullde

Bardzo dziękuję.
Poprzedni właściciel Cheviot pisał do Lokwood i otrzymał propozycje wymiany zawieszenia, renowacje i lift zwrotnic na poziomie 300 funtów. Za te kasę otrzymujesz praktycznie kompletnie odrestaurowane kolumny.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za link :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Myślałem, że chodziło tylko o głośniki.
300 funciaków za głośniki, zwrotnice i budy to aż wierzyć się nie chce  :o

gratefullde

Zgadza się. Jak będę już zdecydowany to też wyślę zapytanie.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Ja w sumie nie mam co do roboty przy nich.
Chyba, że kiedyś ruszę zwrotnice ale parcia nie odnotowuję.

gratefullde

Cytat: masza w Sierpień 14, 2016, 16:45
Ja w sumie nie mam co do roboty przy nich.
Chyba, że kiedyś ruszę zwrotnice ale parcia nie odnotowuję.
Mnie w sumie męczą zawieszenia. Jak by mi ktoś to dobrze w kraju zrobił to kupuje kit i zalecam. Ale nie znam nikogo.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Po prostu wiem co oznaczy wieczne dopasowywanie kondensatorów i rezystorów na podstawie innych klocków.
Droga donikąd. Wszystkich wypróbować się nie da, kasy i życia zabraknie a efekt pod znakiem zapytania.
Nie, chyba nie chcę znowu przez to przechodzić.
Jakby kto mi podał na talerzu złoty środek to tak ale samemu znowu dochodzić? Nie, już nie...

MAC

Cytat: gratefullde w Sierpień 14, 2016, 16:47Jak by mi ktoś to dobrze w kraju zrobił to kupuje kit i zalecam. Ale nie znam nikogo.

Gadaliśmy o Twoich zawieszeniach u pmcompa z miniabyrem i linnartem. Mówią, że maja kogoś solidnego od takiej roboty.

gratefullde

Cytat: masza w Sierpień 14, 2016, 16:51
Cytat: gratefullde w Sierpień 14, 2016, 16:47Jak by mi ktoś to dobrze w kraju zrobił to kupuje kit i zalecam. Ale nie znam nikogo.

Gadaliśmy o Twoich zawieszeniach u pmcompa z miniabyrem i linnartem. Mówią, że maja kogoś solidnego od takiej roboty.
O, to może być ciekawe. Jak bys wiedział coś więcej to proszę o info :)
I już dziękuję :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Ja nic więcej nie wiem. Gadaj z miniabyrem albo dzwoń do linnarta.

gratefullde

Oki. Dzięki i tak 🙆
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9