Kilka różnych kabli

Zaczęty przez gratefullde, Czerwiec 25, 2016, 09:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

McGyver

Cytat: moon w Listopad 22, 2018, 10:47
ja musze najpierw wtyczki kupic
Ja się z rozpędu za bardzo obkupiłem we wtyczki na ebaju, jakbyś chciał, to odstąpię.

moon

wczoraj pisalem do Ciebie maila a propos wtyczki wlasnie;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand


moon

Cytat: McGyver w Listopad 22, 2018, 11:48Wyślij PM bo mail najwyraźniej zaginął w akcji.

poszlo
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

LampowY

Zrobiłem sobie dzisiaj pierwszego Furutecha. Eleganckie wtyki, czarny oplot.
Boszzzzz, jak tego Furutecha się pięknie obrabia. Jaki miękki, jak się za sprzętem układa. Cud, miód i orzeszki  ;D
Nie chce już walczyć z Yarbo mimo, że dźwiękowo jest bardzo udany.

gratefullde

Jakieś dobre icki bym kupił. Tak ze dwie pary.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: gratefullde w Listopad 24, 2018, 18:38
Jakieś dobre icki bym kupił. Tak ze dwie pary.
Propozycje, puki nie jestem trzeźwy. Przelew natychmiast ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Sam jezdem w potrzebie. Wszystkie zbędne posprzedawałem a jełop, kaseciaka nie przewidziałem  ;D
Jednego mam Baldena ale jeszcze jeden by sie przydał. Z kawoszem negocjuje odkupienie SO  ;D


McGyver


Cytat: LampowY w Listopad 24, 2018, 18:50
Sam jezdem w potrzebie. Wszystkie zbędne posprzedawałem a jełop, kaseciaka nie przewidziałem  ;D
Jednego mam Baldena ale jeszcze jeden by sie przydał. Z kawoszem negocjuje odkupienie SO  ;D
Ile par? Jaki budżet za parę?

LampowY

Ja to sam sobie robię  :)

Darek chwali mojego Duelunda przy magnetofonie. U mnie też fajnie z nakiem grał więc pewnie kupię i pospawam.

gratefullde

Cytat: McGyver w Listopad 24, 2018, 18:54

Cytat: LampowY w Listopad 24, 2018, 18:50
Sam jezdem w potrzebie. Wszystkie zbędne posprzedawałem a jełop, kaseciaka nie przewidziałem  ;D
Jednego mam Baldena ale jeszcze jeden by sie przydał. Z kawoszem negocjuje odkupienie SO  ;D
Ile par? Jaki budżet za parę?
Cytat: LampowY w Listopad 24, 2018, 18:50
Sam jezdem w potrzebie. Wszystkie zbędne posprzedawałem a jełop, kaseciaka nie przewidziałem  ;D
Jednego mam Baldena ale jeszcze jeden by sie przydał. Z kawoszem negocjuje odkupienie SO  ;D
So to nie jest dobry pomysł
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: McGyver w Listopad 24, 2018, 18:54
Cytat: gratefullde w Listopad 24, 2018, 18:38
Jakieś dobre icki bym kupił. Tak ze dwie pary.
Ile par? Jaki budżet za parę?
Dzwonię
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

cdt

Cytat: LampowY w Listopad 24, 2018, 18:50Z kawoszem negocjuje odkupienie SO 
Już jest twoj

LampowY

Cytat: gratefullde w Listopad 24, 2018, 19:03So to nie jest dobry pomysł
Lubie te kable.

Cytat: cdt w Listopad 24, 2018, 19:08Już jest twoj
No to już nie szukam :)

cdt

Chciałem tez dodać że moje kable grają najlepiej ponieważ są trzymane w torbie z koncertu  ;D .

LampowY

Aż u mnie ją słychać. Te torbe. Tzn kable w insajdzie tej torby  ;D

Piterski

Cytat: LampowY w Listopad 24, 2018, 18:32
Zrobiłem sobie dzisiaj pierwszego Furutecha. Eleganckie wtyki, czarny oplot.
Boszzzzz, jak tego Furutecha się pięknie obrabia. Jaki miękki, jak się za sprzętem układa. Cud, miód i orzeszki  ;D
Nie chce już walczyć z Yarbo mimo, że dźwiękowo jest bardzo udany.
Jaki model sieciówki Furutecha oprawiłeś we wtyki?
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

LampowY

Podstawowy oraz jak dla mnie i mojego sprzętu wystarczający FP-314Ag.

Piterski

Maćku a jak różnice w porównaniu do Yarbo?
Pytam na razie czysto akademicko bo i tak w moich sprzętach nie ma gniazdek by sobie kabelki podmieniać, no może tylko w zasilaczu Sensora.
Ciekawi mnie to bo idąc za ciosem dołożyłem w systemie głośnikowe Furutechy i z lekka mnie zatkała skala zmian ni + jaka zaszła w brzmieniu.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

LampowY

Piotrek, albo na mnie przyszła starość (guchość) albo opamiętanie i otrzeźwienie  :D
Nie słyszę między nimi wyraźnej różnicy  :o

Weź też poprawkę, że system mam zdominowany jeszcze przez Yarbo. Na 11 Yarbo jest póki co jeden Furutech (w preampie ARC) więc Japończyk może być jeszcze "zakrzyczany" przez Niemca  ;)

miniabyr

O teraz czytam że wymieniasz druty . Mi pozostał jeden Yarbo1100 do uzupełnienia ,ale to może chwile poczekać . Pozostał mi jeden Furutech z listwy tp80e . Ja go nie sprzedałem a to jest właśnie fp314 ag . Niestety w ogóle mi on nie pasuje.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

LampowY

Chętnie go przygarnę (zakupię / wymienię na Yarbo)  >:D

miniabyr

 :o Maciek ja potrzebuję 1,5  metra yarbo 1100(lub dłuższy)  . Będzie taki odcinek ?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

LampowY

Może jeden od listwy?  :o
Wieczorem zmierzę jak wyłączę graty i wrócę z koncertu.