Najlepsze okładki

Zaczęty przez SVART, Styczeń 04, 2017, 23:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

SVART

Cytat: frywolny trucht w Styczeń 06, 2017, 15:04Ale za Kiss to chyba ban powinien być? Ani cycków, ani dowcipne, ani ładne 

Zajmę się w tym w odpowiedniej chwili :).

Dla mnie Chris Moyen za całość swoich dzieł.


gratefullde

Jedna z moich ulubionych okładek
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Zespół Blonde On Blonde miał generalnie fajne okładki
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kefas



i kolejna moja propozycja i właśnie sobie ją słucham

SVART

#29
Specjalnie, w drodze wyjątku. dla Frywolnego :). Tylko te piersi jakieś niewielkie, za co sorry :).


SVART

Cytat: gratefullde w Styczeń 06, 2017, 17:14
Zespół Blonde On Blonde miał generalnie fajne okładki

Prawda, do tego świetna muzyka.

SVART


SVART

















przedostatnia też jest świetna do płyty Nicka.
















SVART



za szczegóły :)





Jak na moje oko, choć mogę się mylić, to zdjęcie zostało zrobione w Muzeum Historii Naturalnej w NYC.


frywolny trucht

Cytat: SVART w Styczeń 06, 2017, 17:11Dla mnie Chris Moyen za całość swoich dzieł.

Ale teraz wprowadzasz zamęt. Oceniamy okładkę, czy płytę?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

SVART

Cytat: frywolny trucht w Styczeń 06, 2017, 18:05Ale teraz wprowadzasz zamęt. Oceniamy okładkę, czy płytę?

Naturalnie okładkę. Moyen projektuje okładki i loga. Naturalne też jest, że "Oath of Black Blood" to przy okazji świetna płyta :).

I masz rację, czasami się po prostu nie da uniknąć (prawie) golizny :)





paul_67

Cytat: frywolny trucht w Styczeń 06, 2017, 15:04Ale za Kiss to chyba ban powinien być? Ani cycków, ani dowcipne, ani ładne  ;)
Będę musiał to zgłosić za obrazę uczuć religijnych!
A tymczasem:

WOY

Moje ulubione to:

paul_67

 8)

paul_67

I to, a jak :)

SVART

Paul, czy masz inne ulubione okładki niż Kiss ...i członkowie Kiss? :) :) :) :)

Tej ostatniej nie widziałem wcześniej, świetna.

paul_67

No, to jeszcze:

paul_67

To też.Każdy zna.

WOY

 :)

paul_67

A co!

paul_67


WOY

Ta jest przeurocza :)

paul_67


paul_67


kefas

Judas Priest - i zaprojektował polak